Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Profil uživatele mmonik

vicdi


mmonik

mmonikPráva: ověřený přispěvatel

Reálné jméno: Monika Pattinson :-)

Bydliště: Praha

O mně: Co byste o mně měli vědět? Twilight mi přirostlo k srdci. Dokonce tolik, že když jsem zabloudila na tyto stránky, byla jsem natolik šílená, abych začala s vlastní tvorbou. Pracuji jako účetní a ve volném čase trénuji moderní gymnastiku. Miluju válení se, filmy, seriály a dokonce i telenovely. Potom, co jsem si koupila čtečku, jsem nadobro propadla čtení nejrůznějších knížek.

Co bych neměla vynechat je, že jsem jednoznačně tým Edward. Robert Pattinson je pro mě nejvíc sexy chlap na světě a nejede přes něj vlak. :-D
Mám občas dost svérázné názory a hodně oblíbenců.
Ale kdybych Vám tady měla vyjmenovat, kdo všechno je můj nejoblíbenější miláček, tak by mi to místo nestačilo. :D
Ale stejně je to jedno, protože si vždycky vyberu jeho! :D

A co bych Vám vzkázala?
"Život je jako bonboniéra, nikdy nevíš, co ochutnáš." Forrest Gump

Kontakt:

E-mail: mmonickaa (zavináč) seznam.cz

Statistiky:

Moje články: 138

Moje komentáře

Datum registrace: 21. 2. 2012

Poslední přihlášení: 12. 6. 2022, 12:18

Shrnutí povídek:

 

Povídky od mmonik

Povídky od mmonikKapitolové

Čas pro nás - připravuje se

Někdo se dívá - dokončená

Life with taste of blood - dokončená

Slza pro upíra - dokončená

Glamour - dokončená

Rány minulosti - dokončená

Navždy, má lásko - dokončená

Náruč plná tulipánů - dokončená

Jednorázové

Život naruby - dokončená

Linka důvěry - dokončená

Jednou takhle o Vánocích - dokončená

Motýlí křídla - dokončená

Články:

Dokončeno

Life with the taste of blood - 1. kapitola

Life with the taste of blood - 1. kapitolaIsabella jako člověk nikdy moc nevyčnívala. Každý ji měl za šedou myšku, která radši držela pusu, než aby řekla svůj názor. Jednoho dne ale zmizí. Okamžitě se rozbíhá rozsáhlé pátrání, které vede její otec. Charlie si je vědom toho, že pokud se jeho dcera nenajde do 72 hodin nebo se nikdo neozve kvůli výkupnému, tak už pravděpodobně není mezi živými. Co se stalo jeho dceři, a shledají se znovu? Dostane Bella druhou šanci na život? Pokud ano, tak za jakou cenu? Jedno je však jasné - dostane se tak blízko něčemu dosud nepoznanému, jako nikdo před ní. Hezké čtení u naší nové povídky přejí Mmoník a TorencCullen.

Dokončeno

Slza pro upíra - Prolog + 1. kapitola

Slza pro upíra - Prolog + 1. kapitolaJejí síla jí předurčila být upírem. Chtěla být upírem. A její přání bylo vyslyšeno. Její přeměna znamenala pro upíří svět mnoho. Nelítostná, neústupná, chladná zbraň v rukou volterrských pánů. Je tu, aby udržela jejich neporazitelnost. Je tu, aby jim udržela poslušnost. Je tu, aby zajistila jejich nadvládu. Až do dne, kdy se poprvé v životě slituje...

Dokončeno

Glamour - Prolog + 1. kapitola

Glamour - Prolog + 1. kapitolaIsabella Swan, nejmocnější žena módního průmyslu, šéfka nejpopulárnějšího módního časopisu Glamour a star. Její jméno letí světem a její názory jsou uznávané všemi předními návrháři. Glamour pod tvrdým vedením Isabelly je zkouška, kterou musí projít každý, kdo chce ve světě módy něco znamenat. Je to práce, ve které nemůže vydržet nikdo, kdo má alespoň špetku sebeúcty... Až na jednoho chtivého upíra, který nejenže chce proniknout do světa módy, chce i místo na výsluní, které již pár let patří právě Isabelle. Dokáže unést její nesnesitelnou povahu? Prodere se přes její záda na výsluní bible ve světě módy, kterou Glamour bezpochyby je?

Dokončeno

Rány minulosti - Prolog + 1. kapitola

Rány minulosti - Prolog + 1. kapitolaRány minulosti vypráví příběh Belly Swanové. Belle zabijí matku. Ta se s tím nedokáže vyrovnat. Ale jedno jí bylo hned jasné - s jednou větou se jí změnil celý život a ona okamžitě věděla, jakým směrem se bude její život ubírat dál. Žije jen pro svoji práci a zavírání vrahů a psychopatů, než si ji najde minulost...

Dokončeno

Náruč plná tulipánů - Prolog + 1. kapitola

Náruč plná tulipánů - Prolog + 1. kapitolaNáruč plná tulipánů je příběh o životě Renesmé Cullenové. Tak jak si ho představuji já. :-) Je to příběh bolesti, ztrát a nálezů. Renesmé rozhodně nebude mít na tulipánech ustláno. A Jacob? Tak toho čeká ještě pěkná řádka trápení. Velmi bolestivá událost je rozdělí, budou nakonec opět spolu? Tak to bude záležet i na Vás. :-)

Dokončeno

Navždy, má lásko - 1. kapitola

Navždy, má lásko - 1. kapitolaNavždy, má lásko vypráví příběh Sophie Uleyové, dcery Sama a Emily. Její příběh se odehrává po pětadvaceti letech. Proč se Cullenovi opět vrací do Forks? A jak se Sophie při nejtěžší volbě svého života nakonec rozhodne?Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!