Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Profil uživatele baroslava

ajulka


baroslava

Práva: ověřený přispěvatel

Reálné jméno: Barbora Tesařová

Bydliště: Praha, Edisonova 15

Věk: 22

O mně: Jako všichni miluju Twilight.

Kontakt:

E-mail: barbora.tesarova (zavináč) email.cz

Statistiky:

Moje články: 101

Moje komentáře

Datum registrace: 4. 1. 2012

Poslední přihlášení: 19. 4. 2018, 11:50

Shrnutí povídek:

 

Povídky od Baroslavy

Povídky od BaroslavyJednodílné:
Osudu neujdeš - dokončená
Kapitolové:
Arova princezna - dokončená
Neznámá pomoc - dokončená
Vysněná - dokončená
Až tak moc tě nežeru - dokončená

Články:

Dokončeno

I démoni pláčou - 1. kapitola

I démoni pláčou - 1. kapitolaBůh už na počátku světa stvořil viditelný a neviditelný svět. Šest dní usilovně pracoval, než sedmý den odpočíval a prohlížel si svůj výtvor, který se zdál dokonalý.
Tak jako každá mince má dvě strany, tak stvořil nebe i peklo. Musel udržet rovnováhu sil na planetě, a tak pod zemí vládli démoni a v nebi andělé. Nikdo však nečekal, že se jednoho dne narodí dítě démona s andělskou duší.
Isabella vyrostla do krásné dívky se srdcem na pravém místě, ale přeci jen byla démon, který má rozsévat zkázu a trápit hříšné duše. Jednoho dne však Belzebubova trpělivost přeteče, protože Isabella má již několik prohřešků proti peklu a stihne jí trest v podobě vyhnání na Zemi. Isabella to však mezi lidmi nebude mít jednoduché, protože trest, který jí stihl z ní udělá ještě většího netvora, než už jím je.

Dokončeno

Až tak moc tě nežeru - 1. kapitola

Až tak moc tě nežeru - 1. kapitolaEdward je po celém světě známý jako zakladatel a zpěvák hudební skupiny The Hope, která náhle odejde ze scény. Cullenovi jsou zdrcení, ale musí se přestěhovat a začlenit se do normální společnosti. Bohužel to nebudou mít jednoduché, a tak se i v nové škole můžou těšit na velkou pozornost ze strany studentů a učitelů. Avšak je tu jedna dívka, která je až tak moc nežere.

Dokončeno

Vysněná - 1. kapitola - Začátek

Vysněná - 1. kapitola - ZačátekAlice začne vídat ve svých vizích hnědovlasou dívku, která se neustále objevuje po boku jejího bratra Edwarda. I když nikdy neviděla její tvář, přestěhují se, aby tu neznámou dívku našli. Cullenovi nastoupí do místní školy, kde je královnou školy Isabella Swanová, která je ovšem blondýna, která je všechno možné, jen ne obyčejná. I když na Edwarda zapůsobí svým osobitým kouzlem, začne Edward chodit s Jessicou. Jak to celé dopadne? A jaká tajemství ukrývá blonďatá diva s tváří anděla? To se dočtete níže.

Nečekejte nějaký závratný děj, protože toto je má první oddechová povídka.

Přeji příjemné čtení.

Dokončeno

Neznámá pomoc - 1. kapitola

Neznámá pomoc - 1. kapitolaAhojky. Přináším Vám novou povídku, která je psaná z pohledu vypravěče. Belle se v patnácti letech stala děsivá příhoda, která v mnoha věcech ovlivnila její život. Více zjistíte z povídky. Přeji hezké čtení.

Dokončeno

Arova princezna - Prolog + 1. kapitola

Arova princezna - Prolog + 1. kapitolaAhoj tohle je má první povídka na pokračování. Ptáte se o čem je? Edward Bellu opustil (pokračování začátku Nového měsíce). Našel ji Demetri a přivedl k Arovi, který jí přeměnil. Jednoho dne se Bella rozhodne odejít z Itálie. Kam půjde? To se dočtete zde.Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!