Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Profil uživatele Yriss

hra NM


Yriss

YrissPráva: ověřený přispěvatel

Reálné jméno: Kristína

Bydliště: Strážske

Věk: 14

O mně: Ahoj. Čo o mne povedať? Twilight Ságu som nečítala, ale ak by som sa k tým knihám dostala, pustím sa do nich. Videla som Súmrak. A na STMÍVANÍ.eu zbožňujem všetky poviedky, ale najme paródie.
Moje najobľúbenejšie farby sú zelená a fialová. Môj obľúbený kvet je kosatec. Moje obľúbené zvieratá sú mačky a vlci. Zbožňujem knihy a hlavne dobrodružné fantasy romány. Rovnako aj filmy. Jednoducho akékoľvek nadprirodzeno. Veľmi obľubujem čokoládu a cestoviny. A mám hrozne rada aj prírodu a akékoľvek počasie.
Neznášam občiansku výchovu (najzbytočnejší predmet), rap, kečup, tekvicu (na jedenie) a domáce úlohy (ale kto by ich mal rád).

Kontakt:

E-mail: fairiekd (zavináč) pokec.sk

Statistiky:

Moje články: 39

Moje komentáře

Datum registrace: 29. 12. 2010

Poslední přihlášení: 14. 9. 2013, 20:18

Shrnutí povídek:

 

Poviedky od Yriss

Poviedky od YrissPoézia - Cullenovci na love; Problém zvaný slnko; Made in China; Ach, tie účty...; Tam kde tečie rieka; Požiadal ma o ruku!; Nový temný začiatok; Budem bojovať; Všetko to bola veľká chyba; Sloboda; Kúzelná víla; Kuchárska katastrofa; Esme záhradníčka; Dokonalí; Príšerné mesto; Toto je pravý upír; Môj hrdina; Kde je ten spánok krásny; Vyber si mňa; Vampire hunter in Volltera; Pán doktor, ja som zdravá; Tiene Vollterské; Krv; Nočné stretnutie; Kaktusík; Nekončiace utekanie; Vzala si mi lásku, vezmi si aj mňa; Láska na vrchole kopca; Ach to trblietanie; Prvý lov; Ocko; Halloweenske tekvice-Esme útočí; Vzdialení; ...

Články:Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!