Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Profil uživatele Tinka

Tinka

TinkaPráva: ověřený přispěvatel

Reálné jméno: Martina

Bydliště: Krompachy (SR)

Věk: 21

O mně: ...ani nič :)

Kontakt:

E-mail: tina-tinqa (zavináč) azet.sk

Skype: martinqaskype

Statistiky:

Moje články: 102

Moje komentáře

Datum registrace: 15. 2. 2009

Poslední přihlášení: 17. 3. 2012, 12:06

Shrnutí povídek:

 

Poviedky od Tinky

Poviedky od Tinky

Poviedky na pokračovanie: Ukradnuté srdce • Prosím, skús žiť! •

Jednorázovky: Na love • ...ale takto to nemalo byť! • Kým ty spíš • Raped • Najlepší priatelia • Kým máme seba •

Drabble: Spolu v krajine zázrakov • Bella, ty plačeš? • Born this way • Ako vzduch, čo dýchaš • Bella, si doma? • Ostala tu ešte tvoja ľahostajnosť... • Nečakaný obyvateľ • Samota je mojou milenkou • Ocko? Ako zomrela mamka? •

Články:

 

Ocko? Ako zomrela mamka?

Ocko? Ako zomrela mamka?Bella narodenie svojej dcéry neprežila. Edward vychováva Reneesmé najlepšie ako vie, no ani on si neporadí so všetkým. Ako jej odpovedať na otázku, ktorú mu položila?

 

Kým máme seba

Kým máme sebaBella je uznávaná modelka, no taká práca ju nenapĺňa a má pocit, že je len bezbrannou bábkou v rukách vlastnej matky. Rozhodne sa zmeniť svoj život a odchádza za otcom, ktorého roky nevidela. Vo Forks však nenachádza len rodinu, ale aj lásku, na ktorú už dávno neverila. Nič krásne však netrvá naveky, tak ako sa skončí Bellin príbeh?

 

Samota je mojou milenkou

Samota je mojou milenkouDrabble - 100 slov. Carlisle pracuje v nemocnici práve v čase epidémie. Cíti sa osamelý, no stále bojuje s pocitom, že spraviť z niekoho upíra, je zlé. Dúfam, že som aspoň trochu zachytila jeho vnútorný boj. T.

 

Nečakaný obyvateľ

Nečakaný obyvateľDrabble - 200 slov. Cullenovci sa vracajú do svojho domu vo Forks, potom, čo sa Edward vrátil k Belle. Ale dom nie je prázdy. Čo alebo koho tam nájdu? T.

 

Najlepší priatelia

Najlepší priateliaMyslím, že Edward si zo svojich súrodencov najlepšie rozumie s Alice. Prečo je tomu tak? A možno medzi nimi nebola vždy len súrodenecká láska... Dúfam, že sa vám táto "oddychová" poviedka bude aspoň trošku páčiť. Vopred ďakujem za akýkoľvek kometár. :) T.

 

Ostala tu ešte tvoja ľahostajnosť...

Ostala tu ešte tvoja ľahostajnosť...Belline pocity, keď ju Edward opúšťa. Klasická téma, ale dúfam, že v nej nájdete niečo nové. Drabble (200 slov). Snáď sa bude páčiť. T.

 

Bella, si doma?

Bella, si doma?Voľné pokračovanie drabble poviedky Bella, ty plačeš? Dej sa odohráva potom, ako Edward Bellu opustil. Charlie prichádza z práce a zisťuje, že dom je prázdny. Čo sa stalo? Prečo tam Bella nie je? T.

 

Ako vzduch, čo dýchaš

Ako vzduch, čo dýchašEdward sa lúči s Bellou na lúke. Čo jej musí povedať, aby mu konečne uverila, že ju nemiluje? Drabble (100 slov). Dúfam, že sa bude páčiť. T.

 

Born this way

Born this wayRenesmee ide prvýkrát do škôlky a povedzme, že po rodičoch nepodedila len to najlepšie. :P Tento malý - 100 slovný - drabble mi napadol, keď som počúvala Gagu. Prosím, berte ho s rezervou. :) T.

 

Bella, ty plačeš?

Bella, ty plačeš?Drabble o tom, ako Bella chcela spáchať samovraždu... alebo ide o niečo celkom iné? :) Príjemné čítanie. T.

 

Spolu v krajine zázrakov

Spolu v krajine zázrakovDrabble na tému: Ako to asi je, keď niekto v Edwardovej prítomnosti myslí na "neprístojné" veci? Príjemné čítanie. T

 

Raped

Nedoporučujeme číst do 15 let.

RapedČo ak by sa Belle stalo to, čo Rosalie? Je naozaj natoľko slabá, ako si myslí Edward, žeby sa nedokázala sama ubrániť?

 

Kým ty spíš

Kým ty spíšMala som chuť napísať niečo poetické, no a tu je výsledok :) Nie je to nejaká poviedka, pretože to nemá dej. Skôr je to taká Edwardova úvaha o Belle a o jeho citoch k nej. O tom, či má alebo nemá právo ľúbiť ju...

 

... ale takto to nemalo byť!

... ale takto to nemalo byť!Tak som napísala ďalšiu jednorázovku. Pôvodne mala byť dosť depresívna, ale nakoniec som si to rozmyslela :) Dej sa odohráva pred koncom New Moon. Bella dostala Edwarda z Talianska, ale hneď po príchode domov ochorela a tak medzi nimi neprebehol žiaden rozhovor a ona si stále myslí, že ju Edward neľúbi...

 

Na love

Na loveVčera som mala chuť napísať niečo strašidelné a toto z toho vzišlo. Je to dosť krátke, ale aj tak dúfam, že sa vám to bude aspoň trochu páčiť a že sa budete báť :)Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!