Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Profil uživatele Squirl45

Squirl45

Squirl45Práva: ověřený přispěvatel

Reálné jméno: Helena

Bydliště: Kdesi v české kotlině :)

O mně: Cop bych tak o sobě mohla napsat? No, trochu cvaklá náctiletá, co si jako všichni tady oblíbila Stmívání, čtení povídek, a nakonec i psaní.
V současnosti už jsem to omezila zase jen na to čtení, neboť jsem tak trochu vyrostla z rámce Twilight, a píšu si podle svého.
Mezi mé jinak oblíbené knížky patří cokoliv dračího, jako například Temeraire (vřele doporučuju), a pak i Hru o Trůny (tam jsou sice draci jen okrajově, ale před genialitou G.R.R. Martina si i Meyerová sedá na zadek).
Nejsem ani tým Jacob, ani Edward, i když upír je mi tak nějak sympatičtější (V knize. Ve filmu toho bezdomovce nesnáším). Jsem ale neochvějná zastánkyně Jaspera a chudinky novorozené Bree Tannerové.

Kontakt:

E-mail: uhlik45 (zavináč) seznam.cz

Web: www.the-hunter.blog.cz

Statistiky:

Moje články: 33

Moje komentáře

Datum registrace: 11. 7. 2010

Poslední přihlášení: 9. 7. 2013, 16:06

Shrnutí povídek:

 

Povídky od Squirl45

Povídky od Squirl45NA POKRAČOVÁNÍ: Druhý život Bree Tannerové (dokončeno), Nesprávná láska (dokončeno), New stragne life, JEDNODÍLNÉ: Malá šťouchalka, Noční lovec, Poslední vzpomínky před koncem, Něco si přej, Sashin příběh

Články:

Dokončeno

Nesprávná láska - prolog

Nesprávná láska - prologDohodnutá svatba. Alice ani v nejhorší noční můře nečekala, že by ji mohlo potkat něco takového. Má se vdát za Edwarda Cullena, syna místního bohatého lékaře. Edward je však násilník, kterého nejde mít ani na okamžik rád. Co když ale potká někoho jiného, do koho se okamžitě zamiluje? A co když ten někdo je Edwardův bratr Jasper?

Dokončeno

Druhý život Bree Tannerové - prolog

Druhý život Bree Tannerové - prologNelíbil se mi konec života Bree. Takže co kdyby se Jane jednou slitovala a dala druhou šanci? Dokáže žít Bree vegetariánský život? A najde lásku? Předem upozorňuji, že je to moje první povídka, takže na to prosím berte ohledy.Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!