Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Profil uživatele Marvi

Adelyn in Volterra by Rosabella Larrin Cullen


Marvi

MarviPráva: ověřený přispěvatel

Bydliště: Česká republika

Věk: 23

O mně: Nedávno jsem celkem rychle přečetla celou ságu. Dá se říci, že mě to celkem chytlo. :-) Tudíž netrvalo dlouho a narazila jsem na tyto stránky. Hodně mě na tomto webu baví číst FanFiction parodie, některé fakt nemají chybu. :-D Něco se mi podařilo vytvořit, a bylo by fajn znát Váš názor, co Vy na to?

Kontakt:

E-mail: v.marvi (zavináč) seznam.cz

Statistiky:

Moje články: 52

Moje komentáře

Datum registrace: 23. 7. 2010

Poslední přihlášení: 15. 11. 2022, 16:01

Shrnutí povídek:

 

Povídky od marvi

Povídky od marviJednorázové:
Jak našel Edward svou lásku, Vtipy po Cullenovsku, Taneční hodiny pro Bellu, Autostop, Linka do Volterry
Kapitolové:
Naděje prokletých, Láska si svou cestu najde

Drabble: Nessieno kousnutí, Svačinka

Články:

 

Autostop

AutostopZrovna jsem ležel v posteli vedle své překrásné Belly, která si četla a já ji jako vždy pozoroval, když jsem si najednou vzpomněl na naše první setkání. Sice už je to pět let, ale mně to přijde jako včera, co jsem ji k nám přivedl. A jak to vlastně všechno začalo?

 

Zůstanu navždy?

Zůstanu navždy?Drabble o 100 slovech, co se honilo Edwardovi hlavou, když mu Bella ve Volteře vpadla do náruče ve chvíli, kdy si myslel, že je konec?

 

Taneční hodiny pro Bellu 3. část

Taneční hodiny pro Bellu 3. částPo velmi dlouhé době se hlásím s poslední částí této povídky. Doufám, že jste na ni nezapomněli. Bella se učí tančit, aby její svatba byla dle představ Alice. No, jestli tomu tak bude, se dozvíte v této poslední části. Budu ráda za každý komentář, který potěší.

 

Svačinka

SvačinkaMůj druhý pokus o drabble. První se celkem líbil, tak snad se bude líbit i další. Těším se na komentíky. A o co tady vlastně jde? Jak už napovídá sám název jde o svačinku, kdo jí ovšem je nebo ji bude se dozvíte v tomto drabblu o 100 slovech.

 

Nessiino kousnutí

Nessiino kousnutíJak asi mohlo dojít k tomu, že Cullenovi zjistili, jestli může Nessie svým kousnutím ublížit Jacobovi? Jde o můj první pokus o drabble povídku, tak snad se povedl. Posuďte sami!

 

Taneční hodiny pro Bellu 2. část

Taneční hodiny pro Bellu 2. částKonečně jsem se odhodlala napsat pokračování, snad jste nezapomněli na předchozí díl, tak jsem jej pro jistotu přidala do odkazu hned na začátku. Bella a Edward začli chodit, na popud Alice, do tanečního studia, aby se, především, Bella naučila tancovat. Jak jí to jde, tak o tom pojednává tento dílek. Přeji příjemné počtení, a těším se na každý komentář. Musím přiznat, že opravdu dodávají sílu psát dál.

 

Taneční hodiny pro Bellu

Taneční hodiny pro BelluBelle a Edwardovi zbývají tři týdny do svatby, s přípravami si moc starostí nemusí dělat, vše je v režii Alice, která si to náramně užívá. Ale ne všechno zvládá, a proto musí Bellu někam poslat. Kam? To se dozvíte v této povídce.Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!