Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Profil uživatele Lettynka

Lettynka

LettynkaPráva: ověřený přispěvatel

Reálné jméno: Lenka

Věk: 21

O mně: Veľmi sa mi páči Twilight sága. Od prvej chvíle, ako som začala čítať knihu som sa od nej nedokázala odtrhnúť.
Rada by som sa stále zlepšovala v písaní. Dúfam, že raz dosiahnem úroveň, na ktorej sa nachádzaju niektorí ľudia na tejto stránke. A tiež by som rada postupovala na tejto stránke od prispievateľa vyššie:-D. Dúfam, že mi to mojím úsilím vyjde...

Kontakt:

E-mail: letty666 (zavináč) azet.sk

Statistiky:

Moje články: 44

Moje komentáře

Titulek článku Text
17.04.2012 (10:58)VideaThe Hillywood Show Breaking Dawn Part I. Parody Ja normálne túto paródiu milujem. Aj som ju sem pridala a až potom som si všimla, že už tu je Emoticon .
Jacob na ostrove je úplne supiš pupiš Emoticon. A normálne mám podozrenie, že tá čo hrá bellu je lady Gaga. Má úplne rovnaký nos Emoticon . A najviac ma dostali ich oči. Ked sa na začiatku Alice kukla na kameru... konec Emoticon Emoticon . A Edward... umrela som z neho Emoticon Emoticon
02.03.2012 (12:19)InfoBude pokračování? Ja by som brala keby dokončí Polnočné slnko. A bolo by fajn, keby tam boli všetky 4 časti z pohľadu Edwarda Emoticon
12.02.2012 (20:51)RozbřeskBelliny svatební šaty na prodej ti ešaty som videla na modelke, a aj som ich držala. :)) A poviem Vám, že sú len pre Bellu... :)
21.11.2011 (18:06)Shrnutí povídekPovídky od Rose Dublest ahojko. Som tu po dlllllhom čase a myslela som, že budú nejaké kapitolky, ale vidím, že nič :(. Ja len dúfam, že čoskoro niečo pribudne ;).
07.08.2011 (18:51)FanFiction na pokračováníDokonalá - 12. kapitola Ace ventura?:)) Svetová kpitola. Už sa teším na ďalšiu. Dúfam, že tá už bude rýchlejšie. Som rada, že si späť Emoticon Emoticon
06.08.2011 (14:39)Shrnutí povídekPovídky od Rose Dublest Jupííí:))

Datum registrace: 16. 10. 2009

Poslední přihlášení: 26. 4. 2015, 20:46

Shrnutí povídek:

 

Poviedky od Lettynka

Poviedky od LettynkaJEDNORÁZOVKY:
Chyba môjho života
Len krásny sen?

JEDNORÁZOVKY NA POKRAČOVANIE
Srdcu nerozkážeš, ale pretvarovať sa môžeš
Zostane ticho
Zachráňte Bellu

POÉZIA:
Začiatok
Ťažká voľba
Neuhasiteľná bolesť
Láska všetko prekoná
Prečo si to spravil?

KAPITOLOVKY :
Prečo láska bolí? (rozpísaná)

PRIPRAVUJEM :
Boj za lásku

Články:

 

Prečo láska bolí? 31. kapitola

Prečo láska bolí? 31. kapitolaPo strááááááááááááášne dlhom čase pridávam pokračovanie mojej poviedky. Pochybujem síce, že si ju niekto ešte bude pamätať, ale chcem ju dokončiť. Ja sama som mala problém pokračovať v nej. :) Ďakujem za všetky komentáre, ak si niekto spomenie.

 

Prečo láska bolí? 30. kapitola

Prečo láska bolí? 30. kapitolaNo poďme ďalej. Čo sa stane medzi Edwardom a Bellou? Ako je na tom Nick? Ako Bella zareaguje na Carlisleov nápad premeniť Nicka? Všetko sa dočítate.

Špeciálne venované LuMo12. Komentár k predchádzajúcej kapitolke ma strašne pobavil. :-))

 

Prečo láska bolí? 29. kapitola

Prečo láska bolí? 29. kapitolaVeľmi skoro Vám prinášam ďalšiu kapitolku. Dúfam, že Vás poteší. Tak bol tam ten Edward, či nie? Dozviete sa. Príjemné čítanie.

 

Prečo láska bolí? 28. kapitola

Prečo láska bolí? 28. kapitolaTááák, prinášam vám ďalšiu kapitolku. Zistíte v nej, aké pohlavie bude mať Bellino bábo, ako je na tom Nick, Carlisleove myšlienky nad istou vecou a malé prekvapko. Dúfam, že vás poteším, prajem pekné čítanie. Letty. :)

 

Prečo si to spravil?

Prečo si to spravil?Báseň z jednej večernej chvíle, keď sa zo mňa slová a rými len tak sypali, že som sa ani nenazdala a vzniklo toto. Hádam sa Vám to bude aspoň trochu páčiť. Malo to byť úplne niečo iné, ale som s tým spokojná tak, ako to je. :) LettyUživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!