Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Profil uživatele IsabellaMarieLilyVolturi

5


IsabellaMarieLilyVolturi

IsabellaMarieLilyVolturiPráva: ověřený přispěvatel

Reálné jméno: Isabell von Sirentad

Bydliště: Evropa

Věk: 18

O mně: No, tak co o mně říct? Miluju Twilight!!! To je ale tady všem naprosto jasný. No, prostě jsem praštěná puberťačkla, co miluje sci - fi a fantasy. Jednou z mých největších vášní a lásek je také hudba. Miluju hudbu a zpěv a jednou bych se chtěla stát zpěvačkou a herečkou. Jsem taky naprostej cvok, co provádí růzé šílené plány a ztřeštěné výmysly. No, takže asi tak... :D
Moje nejoblíbenější postavy ze stmívání jsou hlavně upíři. Vlkodlaky já moc nemusím... Koho naprosto miluju a zbožňuju jsou Volturiovi a znich hlavně Alec, pak z Cullenů mám ráda asi všechny stejně. I když ne, Miluju Jazze a Emma. :D

Moje oblíbené knihy:
Stmívání
Nový měsíc
Zatmění
Rozbřesk
Všechny díly Harryho Pottera
Eragon
Dívky v sedlech
Witch

Filmy:
Jak už jsem psala před tím, miluju sci - fi a fantasy, ale to není zdaleka všechno, co mě baví. Ráda taky koukám na komedie, historické filmy, sitcomy atd... Někdy se juknu i na nějakou romantickou věc, ale to jen zřídka. Nemám moc ráda telenovely, protože tam je toho všude plno. Prostě mi to moc nesedí, ale občas to není na škodu. :D

Kontakt:

E-mail: LadyIsabellvonSirentad (zavináč) seznam.cz

ICQ: 613889790ICQ status

Facebook: www.facebook.com/?ref=home#!/profile.php?id=100002519013537

Web: lady-isabell.mysteria.cz/

Statistiky:

Moje články: 58

Moje komentáře

Datum registrace: 25. 10. 2010

Poslední přihlášení: 27. 2. 2016, 18:43

Shrnutí povídek:

 

Povídky od IsabellyMarieLilyVolturi

Povídky od IsabellyMarieLilyVolturi Kapitolové (2):
Krvavá růže ♥ Co jsem komu udělala?
Spoluautorské (4):
Proti své vůli - s Jane006 (rozepsaná) ♥ Už nejsem ta malá holčička... - s Kajushqa1 (rozepsaná) ♥ Láska mezi námi - s Enchantress (rozepsaná) ♥ Nezkrotná (rozepsaná) - s Arábek
Jednorázové (2):
Caiův boj o život ♥ Kytice černých růží
Drabble (9):
Promiň, musím tě zklamat ale... ♥ Záchranná mise ♥ Poslední, nečekané sbohem ♥ Má jediná... ♥ Jako v extázi... ♥ Nenávidím ji! ♥ Mamí, kde je děda? ♥ Tóny mrtvé lásky ♥ Miluji tě, tatínku
Poezie (3):
Věčnost bez tebe ♥ Tužba ♥ Cvokhaus ♥ Jsi pryč, a už se nevrátíš
Parodie (2):
Vyučovací hodina Rosalie Cullenové ♥ Jak Alice Cullenová o sluch přišla
Parodovaná poezie "Parozie" (1):
Cvokhaus
V přípravě:
Nebe, peklo, nebo ráj? (Kapitolová) ♥ Může se upír otisknout? (Kapitolová) ♥ Marcův boj o lásku (Jednorázová) ♥ Arův boj o moc (Jednorázová)
Nápady:
Princezna Isabella Anastasia... A dál? (kapitolovka) ♥ Zůstane to v rodině ♥ Matka příroda (Kapitolová) ♥ Dívka z lesa (Kapitolová)
♥ Pianiska (Kapitolová)

Články:

 

Tvář smrti

Tvář smrtiKratičká básnička o Jasperovi a jeho období, než potkal Alice. O temných dnech, které trávil lovením lidí...

 

Miluji tě, tatínku...

Miluji tě, tatínku...Přináším vám další svůj double drabble (200 slov). Děj je zasazen do několika měsíců po Rozbřesku, ale vše dopadlo jinak. Došlo k boji. Bellu zabili, vlky i Culleny taky, svědci byli nuceni se rozutéct do různých koutů světa, aby přežili, a Edward s malou Renesmé jsou na útěku. Nevím, jestli se vám to bude líbit, ale přeji příjmné počtení, vaše IMLV.

 

Tóny mrtvé lásky

Tóny mrtvé láskyTentokrát tripple drabble (300 slov) z trochu smutnějšího soudku. Je to o smutku jedné dívky, která nestihla... O smtri jejího milovaného a o tónech její mrtvé lásky.

 

Mamí, kde je děda?

Mamí, kde je děda?Nessiina první slova. Všichni si jistě z Rozbřesku vzpomínáme na moment, kdy Bella popisovala, jak Renesmé poprvé promluvila. Můj double drabble (200 slov).

 

Nenávidím ji!

Nenávidím ji!Nenávidím ji! To přece mluví za vše. Obrázek vám napovídá, že to bude mít něco společného s Jane. Koho nenávidí? A proč ho nenávidí? To se dozvíte v mém drabblu (100 slov).

 

Jsi pryč, a už se nevrátíš

Jsi pryč, a už se nevrátíšKrátká báseň z pohledu Belly, která v NM Edwarda nestihla zachránit. O utrpení jedné zamilované dívky...

 

Jako v extázi...

Drabble (100 slov). Bella a její strach... Ale z čeho? To už je otázka...

 

Jeden z nejhorších dnů jako skvělá příležitost k pobavení

Jeden z nejhorších dnů jako skvělá příležitost k pobaveníJedná se o double drabble (200 slov). Ptala jsem se některých, co četli můj drabble Má jediná..., jestli mám udělat také Bellin pohled. Ten nápad se vám líbil, takže tady to máte. :) Bellin pohled. P.S.: Buďte milosrdní a nezabíjejte mě, nemůžu za to, že mi přeskočilo.

 

Má jediná...

Má jediná...Tripple drabble (300 slov). Už je to nějaký ten pátek, ba dokonce rok, co Edward Bellu opustil. Ta se ze všeho dostala a zůstala s Jacobem. Ale to netuší, co se přihodilo... Jacob potal svou vyvolenou. Otiskl se. Kdo že je ta jeho druhá polovička? To už si musíte přešíst. Vaše IMLV.

 

Kytice černých růží

Kytice černých růžíBella je stále člověk, avšak Edward jejím svodům podlehl. Po dokonalé noci se ale Edward začne chovat velice zvláštně. Jaký je důvod jeho počínání? Bude tahle pohádka mít štastný konec?

 

Poslední, nečekané sbohem

Poslední, nečekané sbohemDouble drabble (200 slov). Bella a Edward ve Volteře. Edwarda mučí Jane, a vládci rozhodli, že Bella musí zemřít. V duchu se loučí se svou rodinou. Ale komu bude nakonec patřit její poslední sbohem?

 

Záchranná mise

Záchranná miseDrabble (100 slov). Bella zachraňuje Edwarda, ale zapracuje její nešikovnost. Není co víc k tomu dodat. Příjemné počtení.

 

Caiův boj o život

Caiův boj o životJednoho dne, když Caius s bratry a gardou jedou do Asie, aby odstranili ty, kteří porušují zákon, dostane chuť se jen tak svobodně projít, sám. Ovšem jeho opuštění gardy se mu vymstí. Najde si ho vlkodlak, který patří ke skupině, co se snaží vyhladit upíry. Dojde k souboji. Když bude Caius, na pokraji smrti vzpomene si na svůj lidský život. Vzpamatuje se a vyhraje nakonec souboj, který měl téměř jistě prohraný?

 

Promiň, musím tě zklamat, ale...

Promiň, musím tě zklamat, ale...Drabble (100 slov), Stmívání, klasická scéna na louce. Bella řekne Edwardovi, co k němu cítí. Už podle názvu je jasné, že kladná odpověď to nebude. Ale jaké k tomu má Edward důvody? Je to můj první drabble, tak za komentíky i kritiku budu vděčná.

 

Tužba

TužbaVím, že už je to ohrané téma, ale když už to mám napsaný... Básnička o tom, jak Edward opustil Bellu.

 

Věčnost bez tebe

Věčnost bez tebeTato báseň je dílo moje a mé nejlepší kamarádky LviceChladkove, která je spoluautorkou tohoto pokusu o poezii. Tato báseň je z pohledu Edwarda. Jsou to hlavně Edwardovy pocity z prvního dílu Twilight. Jak se cítil, když se setkal s Bell?
Toto je moje první básnička, tak komentáře i kritiku přivítám.Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!