Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Profil uživatele Deedee

Deedee

DeedeePráva: ověřený přispěvatel

Reálné jméno: Dominika D.

Bydliště: Louny/Praha

Věk: 19

O mně: Ahoj.
Od jakživa miluji upíry a všechno s nimy spojené. Proto, když se rozjela tahle twilight mánie, neváhala jsem do ní také spadnout.
Ačkoli jsem hodně chtěla, nepodařilo se mi stát pošahanou fanynkou hlavních hrdinů filmu a některé věci mi prostě neseděly. Zhýčkaná Lestatem a jinými mocnými upíry jsem se jen těžko smiřovala s Mayerovskou představou o nich.
Ale tahle stránka všechno změnila. Zamilovala jsem si charaktery z knih. Líbila se mi možnost, trochu si jejich svět poupravit. A protože ráda píšu, za velmi krátkou dobu jsem se odtrhla jen od čtení a začala taky tvořit.
Omluvte proto předem mé případné dějové chyby. Korekci si vzala na triko má zasvěcenější kamarádka, takže snad to zas tak špatné nebude. Nikdy jsem nečetla knihy z této série. Jsem vychovaná čistě povídkami na této stránce. Jsem vlastně takové vaše literární dítě. Proto doufám, že mé případné povídky se budou líbit.
Zatím papapa Deedee

Kontakt:

Statistiky:

Moje články: 148

Moje komentáře

Datum registrace: 17. 3. 2010

Poslední přihlášení: 21. 2. 2016, 00:34

Shrnutí povídek:

 

Povídky od Deedee

Povídky od DeedeeDrabble - Poklad ve rtech, OCD, Pach touhy, Paradox dítěte a matky, Kalhoty s kapsami, Zčernalá vlečka, PTSD, Když muž se ženou snídá, Upíří žádost o ruku, Alicin komplex, Nešťastná závist
Básničky - Seth a les, My z Cullenova, Krásné sny z Elm street, Jazz a Hale
Jednorázovky - Beze strachu, Korespondence temna, Gossip vampire, Bloodbenred, Emmoshrek(s Rajčinkou1), Záblesk štěstí, Osud princezen, Sestra za všechny šaty, Závěrní( s Kejkej), Láska z pasáže, Holčička s paraplíčkem, Letuška 1. třídy, Chop and change, Vlci v trní, Pro vyšší dobro (s kejkej), Loutka na pramenech vlasů, Třetí možnost + Z klece, Jsem mrcha + jsem hajzl, Pvní setkní + První setkání - pan Edward Masen, Listopadové odpoledne, Odi et amo
Na pokračování - Šance pro Rose, Zalití sága, Bez tebe, Ženy, C2: Cullen twins
Magazín Lesk - Film o Cullenových nebude
Kauza Island: za vším hledej Cullenovi
Prolezli s odřenýma ušima
Stmivani COOL Mezi námi medvědy (dokument)
- Faktor strachu (reality show)
- Vydrž, Bello, vydrž (pilot)
- Rodina k pohledání (sitcom)

Články:

Dokončeno

C2: příjíždíme!

C2: příjíždíme!Školy ve Forks jsou jiné, než na jaké byli Jasper a Rosalie zvyklí. Hlavní problém je v oddělení kluků a holek. A Rose se tolik těšila, že se potká se svým idolem, Edwardem. Ještěže má tak obětavé dvojče. A tak Carlisle jen pozoruje, jak jeho děti hrají podivně zamotanou hru. Užijte si prolog C2: Cullen twins. Snad bude proč pokračovat. Vaše Deedee

Dokončeno

Bez tebe - kapitola 1. - Nesetkání

Bez tebe - kapitola 1. - NesetkáníJasper je voják, který se snaží utéct před děsivou minulostí. Alice mladá dívka hledající lepší budoucnost. Jejich cesty se měly potkat, ale vlivem náhod se sotva dotkly a zase rozpojily. Existuje cosi jako osud, co jim pomůže najít cestu k sobě? Nebo se budou muset snažit sami? Či snad budou až do skonání věků žít, aniž by zjistili, že postrádají jeden druhého? Má druhá povídka na kapitoly, tak snad se bude líbit aspoň, jako ta minulá. Vaše Deedee.

Dokončeno

Šance pro Rosie - část 1.

Šance pro Rosie - část 1.Rosalie se do cesty postaví náhoda a dá jí možnost všechno změnit. Využije jí? Moje první práce. Měla to být jednorázovka, ale nakonec bylo potřeba jí rozkouskovat. Tady máte první část. Rosie se začnou dít divné věci. Něco v ní se změní. Strach o lásku jí dovede až na hranice jejích schopností. Neprozradím víc, ať máte taky nějaký překvápko:-D. Snad se bude líbit.Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!