Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Profil uživatele Anizek

Ball


Anizek

AnizekPráva: přispěvatel

Reálné jméno: Anna

Bydliště: Hradec Králové

Věk: 18

O mně: No jsem fanda do Twilight. Ale nepohrdnu seriálem Upíří deníky. Jinak jsem normální holka, co jí zajímá všechno a zároveň nic. Jsem baletka a to se hodně bude odrážel v mých povídkách. Balet je pro mě všechno. Takže. když už vás balet začne nudit ráda se začnu věnovat i něčemu jinému. Samozřejmě. že balet nebude všude, ale mám s ním hodně plánů.

Kontakt:

E-mail: annaablazkova (zavináč) seznam.cz

ICQ: 386624100ICQ status

Statistiky:

Moje články: 12

Moje komentáře

Datum registrace: 6. 2. 2010

Poslední přihlášení: 20. 12. 2014, 00:55

Shrnutí povídek:

 

Povídky od Anizek

Povídky od AnizekKapitolové: I to se může stát, Tohle není sen, ale realita

Články:

 

Tohle není sen, ale realita - 4. kapitola

Tohle není sen, ale realita - 4. kapitolaEdward řekl Sandře pravdu. V tady té kapitole si můžete přečíst, jak se zachová. Ale na konci dalšího dne Sandra Edwarda strašně ráda uvidí. Nevíte proč? Tak si přečtěte tuto kapitolu. Příjemné počtení. Anizek

 

Tohle není sen, ale realita - 3. kapitola

Tohle není sen, ale realita - 3. kapitolaTak tady máte další kapitolu. V této kapitole Edward přesvědčí Sandru, aby s ním jela do Port Angeles. Edward vše Sandře vysvětlí, ale před tím řekne něco, co všem náhle změní život. Přeji příjemné počtení.

 

Tohle není sen, ale realita - 2. kapitola

Tohle není sen, ale realita - 2. kapitolaMoc děkuji za komentáře u mé první kapitoly. Moc mě to potěšilo. Tak tady vám dávám další kousek. Sandra zná příběh Stmívání velmi dobře. A tak se Edwarda zeptá na - ne zrovna dobrou otázku. Myslí si, že tím vše vyřešila, ale neuvědomila si, co vše udělala. Přeji hezké počtení. Anizek

 

Tohle není sen, ale realita - 1. kapitola

Tohle není sen, ale realita - 1. kapitolaNapadla mě naprostá blbost. Snad se vám to bude líbit. Do Forks jede dívka. Češka. Sandra Down. Chtěla jsem trochu obměnit příběh. Bella neexistuje, ale je tu Sandra. Ale existuje Sága Twilight. Knížky jsou vydány, filmy natočeny. Sandra uvidí stříbrné Volvo na parkovišti. Od té chvíle se jí změní život. Ví všechno o knížkách, zná celý příběh Belly a Edwarda. Sandra s Edwardem flirtuje, ale za žádnou cenu s ním nechce chodit. Proč? Bojí se vztahů. Kdysi jí někdo ošklivě zranil srdce a ona se bojí zamilovat. Je to Edward Cullen, a ten čeká na Bellu, ne na Sandru. Ale to ještě Sandra neví, že žádná Bella neexistuje. Prosím, aby jste zanechali malý komentář. Děkuji, váš Anizek.

 

I to se může stát 7

I to se může stát 7Po nekonečně dlouhé době pokračování. Je to trochu nudný dílek, ale snad se bude líbit. Bella dostane nádherné dárky k narozeninám. Příjemné počtení Anizek

 

I to se může stát 6

I to se může stát 6Konečně další dílek. Slibuji, že teď budu povídky přidávat pravidelně!

 

I to se může stát 5

I to se může stát 5Tady máte další dílek mé povídky. Omlouvám se, že píšu tak pozdě, ale jinak to nejde! Doufám, že se vám povídka bude líbit. Váš Anizek ;-)
Elis se vydá na vycházku, která bude mít své následky.

 

I to se může stát 4

I to se může stát 4Je tu další dílek. Já vím, strašně dlouho jsem nic nepřidala, ale teď už budu přidávat pravidelně. Nebo jak budu mít čas. Prosím zanechte komentík. Klidně to zkritizujte, ale zanechte komentík. Děkuji, Anízek

 

I to se může stát 3

I to se může stát 3Máte tu další dílek. Je malinko nudný, ale snad vás to neodradí! Váš Anizek

 

I to se může stát 2

I to se může stát 2Máte tady další pokráčko... moc jsem nevěděla jak pokračovat ale snad se vám to bude líbit. Moc se omlouvám za pravopis. ČJ není moje silná stránka... a ještě jsem zapomněla říct že Elis je 6 roků a Pavlovi 18. Váš Anizek=)))))

 

I to se může stát

I to se může státTento příběh vypráví o holčičce jménem Elis. Ztratí se v lese a najde jí Edward. Elis umřela maminka a tak utíká s bratrem od svého otce, který je týrá. Edward se postará o obě děti a Elis začne Edwardovi odkrývat části své minulosti. Později se tam zjeví Bella jako Elis a Pavla matka. Údajně by měla být mrtvá, ale dočtěte se sami. Jak to dopadne se vztahy mezi Bellou a Edwardem? (Edwardovi je v téhle povídce 29)Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!