Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Filmy » Jiné filmové projekty » Nový film Kristen Stewart

Nový film Kristen StewartKristen Stewart se po dotočení snímku Snow White and the Huntsman rozhodně nebude nudit, přesedlá na trochu odlišný žánr.


Fanouškům filmové představitelky Isabelly Swanové z romantického dobrodružného filmu Stmívání přijde její představitelka - dvaadvacetiletá Američanka Kristen Stewart - jako dobrá volba pro veškeré žánry a pro ztvárnění jakkoli složitých rolí. A i když o tom většina – v tomto ohledu velice pesimistických – kritiků pochybuje, pro nás stále visí ve vzduchu otázka: Je Kristen schopna vymanit se z role mladé středoškolačky úplně? Prvních náznaků k nám bylo vysláno mnoho. Vzpomínám především film The Runaways, kde se Stewart podařilo uplatnit i její pěvecký talent, nebo snímek Welcome to the Rileys.

   


Teď k nám mladá herečka vyslala další odpověď.

V akčním thrilleru, který si právem zaslouží přívlastek špinavý, si Stewart zahraje jednu z hlavních rolí a to Myu, která se společně s jejím partnerem Chrisem dopustí nezákonného natočení tzv. falešného snuffu (porna, které za žádných okolností nebude končit tradičně uspokojivě, nýbrž krvavě). Následně jej prodají jednomu z nejméně vhodných překupníků. A to tomu, který má nejvíce špinavé ruce. Poté Mya s Chrisem odjíždí ze státu a vše se na malý okamžik zdá v pořádku. Omyl. Sestra hlavní hrdinky se dostává do potíží, ono odporné snuff má být natočeno s ní, doopravdy. Mya a její partner tomu musí zabránit. Ztěžovat jim to budou bývalí obchodní partneři.

Snímek Cali od scénáristy Michaela Dilibertiho – můžete jej znát jako scénáristu filmu 30 minut nebo méně – bude plný vrahů, prostitutek, mafiánů a feťáků .

Měl by se začít natáčet koncem léta.

Uvidíme, jak se v tomto snímku naše aktuální Sněhurka dokáže zablýsknout, protože už podle ořezaného obsahu je zřejmé, že její role nebude rozhodně lehká.

 

Zdroj

Zdroj

ZdrojSdílet Sdílet

Diskuse pro článek Nový film Kristen Stewart:

10.05.2012 [16:25]

kikuskaUrčite bude skvelá v tom filme. Emoticon Všetky jej filmy sú super. Emoticon

2. Shay
10.05.2012 [15:15]

ShayJééé... Emoticon

10.05.2012 [15:08]

forewertwilightkristen to zvládne, je úžasná herečka Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.ei.]smile41[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile33[./ei.] [.ei.]smile06[./ei.] [.ei.]smile01[./ei.] [.ei.]smile08[./ei.] [.ei.]smile19[./ei.] [.ei.]smile10[./ei.] [.ei.]smile17[./ei.] [.ei.]smile22[./ei.] [.ei.]smile25[./ei.] [.ei.]smile09[./ei.] [.ei.]smile07[./ei.] [.ei.]smile32[./ei.] [.ei.]smile35[./ei.] [.ei.]smile40[./ei.] [.ei.]smile24[./ei.] [.ei.]smile23[./ei.] [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile11[./ei.] [.ei.]smile18[./ei.] [.ei.]smile29[./ei.] [.ei.]smile20[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.] [.ei.]smile12[./ei.] [.ei.]smile15[./ei.] [.ei.]smile04[./ei.] [.ei.]smile03[./ei.] [.ei.]smile36[./ei.] [.ei.]smile31[./ei.] [.ei.]smile38[./ei.] [.ei.]smile14[./ei.] [.ei.]smile13[./ei.] [.ei.]smile26[./ei.] [.ei.]smile21[./ei.] [.ei.]smile28[./ei.] [.ei.]smile39[./ei.] [.ei.]smile42[./ei.] [.ei.]smile30[./ei.] [.ei.]smile37[./ei.] [.ei.]smile02[./ei.] [.ei.]smile05[./ei.]


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!