Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Filmy » Jiné filmové projekty » Festival Cannes 2012 - Cosmopolis

Festival Cannes 2012 - CosmopolisNa prestižním festivalu Cannes se tento rok objevily již dva filmy našich oblíbenců Kristen Stewart a Roberta Pattinsona. Je tu ale jeden film, který okamžitě po zhlédnutí zaznamenal úspěch. Je jím Cosmopolis. Na krásném večeru ale nechyběla ani K. S. Zvu vás na ochutnávku. V článku: fotografie, trailer i klipy k filmu Cosmopolis.

 

Včera (25. května) se uskutečnila na filmovém festivalu Cannes premiéra filmu Roberta Pattinsona Cosmopolis.

Na červeném koberci jsme měli tu čest zahlédnout kromě samotného režiséra Davida Cronenberga a půvabných hereček Juliette Binoche či Sarah Gadon i naši skvělou Kristen Stewart, která navzdory tomu, že ve filmu neúčinkovala, zaujala všechny procházející svým dokonalým vzhledem.

(Pozn.: Šaty Kristen jsou z kolekce Pre-Fall 2012 od Reem Acra. ODKAZ)

Hlavní pozornost ale nakonec patřila hercům Cosmopolis. Snad můžeme tvrdit, že takový rozruch v Cannes ještě nedokázal vyvolat žádný film. Po zhlédnutí vypukla v sále obrovská standing ovation.

Celý sál stál na nohou a tleskal necelých patnáct minut. A sláva byla na světě. Pro našeho Edwarda je to skutečný životní úspěch a ihned po premiéře jej novináři právem nazývali King of Cannes.

(Pozn.: Mezi prvními, kdo opustili s potleskem sedadla, byla Kristen Stewart, která podle níže přiložených fotografií svému partnerovi štěstí opravdu přála.)

 

 

A první hodnocení? Čísly by to nebylo velmi důvěryhodné, protože zdroje jsou v tomto případě dost omezené. Takže uvedu, že se pohybovaly tak blízko plné desítce, až to bylo k neuvěření!

Zdá se, že Cronenberg má skutečně výborný čich na herce. Pattinson celému světu ukázal, že hrát umí. Eric Parker je zatím jeho nejlepší rolí.

Pokud tuto zprávu pokládáte za zbytečnou, tak mě omluvte. Ale je to jeden z opravdu největších úspěchů, který po premiérách v ostatních státech (Pozn.: U nás již 9.8.2012) bude pokračovat.


Cosmopolis

New York, nepříliš vzdálená budoucnost. Eric Packer (Robert Pattinson), osmadvacetiletý finančník a dítě štěstěny, sní o životě ve společnosti, která by byla vyspělejší než ta naše, a sleduje, jak se pomalu nad jeho královstvím na Wall Street stahují mračna. Zatímco ho řidič veze přes Manhattan k holiči, který stříhal už jeho otce, nemůže odpoutat oči od kurzu yuanu, který proti všem předpokladům narůstá a hatí tak Ericovi obchod. S každým pohybem ručiček hodin přichází Packer pozvolna o své impérium. V tu samou chvíli v ulicích města propukají nepokoje a Eric je ztuhlý strachy z představy, že by mu skutečný svět mohl proniknout do jeho virtuální bubliny. Jak jeho dvaceti čtyř hodinová odysea přes město pokračuje, paranoia stoupá a Packerovi se před očima odhaluje děsivě tajemství. (oficiální text distributora) csfd

 

A pokud jste stejně tak zoufalí jako já, můžete zhlédnout alespoň něco málo, co nám bylo dáno.

A klipy:

Zdroje: V tomto případě je nejlepším zdrojem snad jedině live stream (funkční pouze včera).

Twitter

YouTube

PattinsonLife

Zbytek lze dočíst i v plátcích jako Celebuzz.Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek Festival Cannes 2012 - Cosmopolis:

27.05.2012 [22:16]

domcamerciÚžasnej článek, Gabbbe. Jen mě mrzí, že tam neni víc fotek Kirsten v těch šatech, protože teď už by asi novej článek s těma fotkama nevydaly - že by byli asi stejnýho charakteru. Kris v nich totiž vážně byla za bohyni a ty fotky z červeňáku jsou neskutečný.
Na Cosmopolis se šíleně těšim. Emoticon

27.05.2012 [22:10]

77Alex77Musím povedať, že Kristen v tých šatoch vyzerala famózne. Veľmi jej pristali a Rob, ten je ako vždy dokonalý. Teší ma, že má ten film úspech. Ale bodaj by nie, keď tam hrá Rob Emoticon

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.ei.]smile41[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile33[./ei.] [.ei.]smile06[./ei.] [.ei.]smile01[./ei.] [.ei.]smile08[./ei.] [.ei.]smile19[./ei.] [.ei.]smile10[./ei.] [.ei.]smile17[./ei.] [.ei.]smile22[./ei.] [.ei.]smile25[./ei.] [.ei.]smile09[./ei.] [.ei.]smile07[./ei.] [.ei.]smile32[./ei.] [.ei.]smile35[./ei.] [.ei.]smile40[./ei.] [.ei.]smile24[./ei.] [.ei.]smile23[./ei.] [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile11[./ei.] [.ei.]smile18[./ei.] [.ei.]smile29[./ei.] [.ei.]smile20[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.] [.ei.]smile12[./ei.] [.ei.]smile15[./ei.] [.ei.]smile04[./ei.] [.ei.]smile03[./ei.] [.ei.]smile36[./ei.] [.ei.]smile31[./ei.] [.ei.]smile38[./ei.] [.ei.]smile14[./ei.] [.ei.]smile13[./ei.] [.ei.]smile26[./ei.] [.ei.]smile21[./ei.] [.ei.]smile28[./ei.] [.ei.]smile39[./ei.] [.ei.]smile42[./ei.] [.ei.]smile30[./ei.] [.ei.]smile37[./ei.] [.ei.]smile02[./ei.] [.ei.]smile05[./ei.]


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!