Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - FanFiction jednodílné » Drabble povídky » Zabít? Ne, proměnit!


Zabít? Ne, proměnit!Double drabble - 200 slov. Když už tedy mám tu možnost, řekla jsem si, proč to nezkusit? A vyšlo z toho toto. Znáte tu pasáž v New moon, kdy chce Aro Bellu zabít nebo proměnit? Přesně tuto chvíli jsem se pokusila naspat v drabblu. PS: Je to z Edwardova pohledu.

„Můj drahý Edwarde, tvá láska musí zemřít. Ví o nás až moc na to, abychom ji nechali pobíhat po lidském světě,“ vyslovil Aro to, co už jsem slyšel v jeho myšlenkách. Proč jen jsem jel do Volterry? Kdybych nebyl hlupák, ověřil bych si, jestli je Bella opravdu mrtvá. Když ji nezabil můj odchod, tak ji zabije moje hloupost.

„Je tady ale jedna možnost. Pokud bys ji proměnil, mohla by dále žít, Edwarde,“ nadhodil Aro s neskrývaným úsměvem. Jeho myšlenky ukazují to, že ho to napadlo až teď, ale myslím, že přesně to chce udělat už od začátku.
„A pokud mám?“ položil jsem mu dost jasnou otázku. Pořád usiluji o to, aby byla Bella zůstala tím, kým je, ale pokud nebudu mít jinou možnost, udělám to. Proměním ji v upíra. Aro se usmál.
„Pak byste byli všichni volní,“ odpověděl s neskrývanou radostí.

Podíval jsem se na svou lásku. V obličeji se jí zračil zmatek, láska a smutek. Byla smutná z toho, že ji nechci proměnit, že nechci uposlechnout Arovy prosby.
„Prosím, Edward to myslí vážně,“ promluvila Bella a Alice na důkaz jejich slov předstoupila před Ara a podala mu ruku. Přesně jsem věděl, co mu ukazuje. Bella bude jednou z nás.


 

 

Byl to můj první pokus o něco takového, jako je drabble, takže doufám, že se Vám líbil. DreaCullenSdílet Sdílet

Diskuse pro článek Zabít? Ne, proměnit!:

 1
04.10.2011 [10:16]

DarkFirefliesMě se to velmi líbilo, krásně popsaná Edwardova reakce. Tleskám. Emoticon

24.06.2011 [17:56]

Veubella Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

22.05.2011 [17:28]

Kika57Jo jo... Moc pěkný Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

 1

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.ei.]smile41[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile33[./ei.] [.ei.]smile06[./ei.] [.ei.]smile01[./ei.] [.ei.]smile08[./ei.] [.ei.]smile19[./ei.] [.ei.]smile10[./ei.] [.ei.]smile17[./ei.] [.ei.]smile22[./ei.] [.ei.]smile25[./ei.] [.ei.]smile09[./ei.] [.ei.]smile07[./ei.] [.ei.]smile32[./ei.] [.ei.]smile35[./ei.] [.ei.]smile40[./ei.] [.ei.]smile24[./ei.] [.ei.]smile23[./ei.] [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile11[./ei.] [.ei.]smile18[./ei.] [.ei.]smile29[./ei.] [.ei.]smile20[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.] [.ei.]smile12[./ei.] [.ei.]smile15[./ei.] [.ei.]smile04[./ei.] [.ei.]smile03[./ei.] [.ei.]smile36[./ei.] [.ei.]smile31[./ei.] [.ei.]smile38[./ei.] [.ei.]smile14[./ei.] [.ei.]smile13[./ei.] [.ei.]smile26[./ei.] [.ei.]smile21[./ei.] [.ei.]smile28[./ei.] [.ei.]smile39[./ei.] [.ei.]smile42[./ei.] [.ei.]smile30[./ei.] [.ei.]smile37[./ei.] [.ei.]smile02[./ei.] [.ei.]smile05[./ei.]


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!