Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - FanFiction jednodílné » Drabble povídky » Tohle, že je upír?

Tohle, že je upír?Já za to vážně nemůžu. Ale když jsem teď nemocná, musím si pořád z někoho dělat srandu. Už jednou se terčem mého "útoku" stal Edward. No, teď jím bude zase.
Bella a Edward v lese. Bella ví, že je upír, a on ji chce zastrašit. Jenže jak to dopadne?
Doufám, že se bude líbit a zanecháte nějaký komentář.
Věnováno mé nemoci, která je mi pro teď múzou.
blotik

Upozornění: Před čtením se ujistěte, že nic nejíte, nepijete, nežvýkáte, ani nemáte plný močový měchýř (přidáno na žádost Shindeen :D). Mohlo by to mít nechtěné následky. Děkuji za pochopení.

„My ovládáme svou žízeň. Ale tvá vůně…, je pro mě jako osobní značka heroinu,“ rozplýval se Edward v lese nad Bellinou vůní. Už tam byli nějakou dobu. A za tu dobu jí Edward ukázal mnoho, aby pochopila, co je zač. Aby se ho bála. Ona to však nedokázala. I když to teď věděla. Byl záhadný, a právě to se jí líbilo.

Dívala se mu na ústa, když mluvil. Ale přesto, že jím byla naprosto uchvácená, ho poslouchala.

Ale to, co se stalo potom, ji překvapilo. A dokonce se rozesmála. Ten „upír“ spadl z větve, když se k ní naklonil blíž.Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek Tohle, že je upír?:

 1
28.06.2011 [19:21]

VampE4BTak to mě dostalo! :DDDD Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

30.05.2011 [16:05]

Rosemarie8 Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

 1

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.ei.]smile41[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile33[./ei.] [.ei.]smile06[./ei.] [.ei.]smile01[./ei.] [.ei.]smile08[./ei.] [.ei.]smile19[./ei.] [.ei.]smile10[./ei.] [.ei.]smile17[./ei.] [.ei.]smile22[./ei.] [.ei.]smile25[./ei.] [.ei.]smile09[./ei.] [.ei.]smile07[./ei.] [.ei.]smile32[./ei.] [.ei.]smile35[./ei.] [.ei.]smile40[./ei.] [.ei.]smile24[./ei.] [.ei.]smile23[./ei.] [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile11[./ei.] [.ei.]smile18[./ei.] [.ei.]smile29[./ei.] [.ei.]smile20[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.] [.ei.]smile12[./ei.] [.ei.]smile15[./ei.] [.ei.]smile04[./ei.] [.ei.]smile03[./ei.] [.ei.]smile36[./ei.] [.ei.]smile31[./ei.] [.ei.]smile38[./ei.] [.ei.]smile14[./ei.] [.ei.]smile13[./ei.] [.ei.]smile26[./ei.] [.ei.]smile21[./ei.] [.ei.]smile28[./ei.] [.ei.]smile39[./ei.] [.ei.]smile42[./ei.] [.ei.]smile30[./ei.] [.ei.]smile37[./ei.] [.ei.]smile02[./ei.] [.ei.]smile05[./ei.]


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!