Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - FanFiction jednodílné » Drabble povídky » Svíce a svícen

Svíce a svícenBella a Edward - svíce a svícen...

AVC

Svíce. Obyčejná svíce. Jen tak ležící třeba na stole. Svíce červená jako krev v těle a rozpálená jako lidské tělo, přesto, že nehoří. Svíce sama samotinká. Nehořící. Nezapálena. Svíce jako Bella. Bella nezadaná.

Svícen. Obyčejný svícen. Jen tak stojící třeba na nočním stolku. Svícen bílý jako tělo a bezkrevnost upíra a ledový jako kůže a tělo upíra samo. Svícen sám opuštěn. Bez svíce. Bez hořící svíce. Obyčejný. Svícen jako Edward sám. Edward nezadaný.

Ale když se na svícen, který stojí na nočním stolku, nasadí svíčka, znamená to, že už nejsou nezadaní. Znamená to lásku mezi Edwardem a Bellou. Mezi člověkem a upírem.

Ale když se svíce z ruda zbarví do bíla a zchladne a knot se rozhoří věčným životem, znamená to, že Edward s Belou jsou konečně spolu. Že jsou pár, že je Bella upír.

A možná vedle nich přibude ještě červeno-bílá svíce se svícnem oranžovým. Možná vedle nich přibude ještě svíce chladno-horká a svícen horký, že by se o něj dalo dokonce spálit.

Jako Renesmé a jako Jacob. Jako poloupírka a jako vlkodlak. Jako další pár. Další pár, který se miluje.

A tak by tam stáli vedle sebe dva svícny a dvě hořící svíce.

Dva milující se páry.
Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek Svíce a svícen:

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.ei.]smile41[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile33[./ei.] [.ei.]smile06[./ei.] [.ei.]smile01[./ei.] [.ei.]smile08[./ei.] [.ei.]smile19[./ei.] [.ei.]smile10[./ei.] [.ei.]smile17[./ei.] [.ei.]smile22[./ei.] [.ei.]smile25[./ei.] [.ei.]smile09[./ei.] [.ei.]smile07[./ei.] [.ei.]smile32[./ei.] [.ei.]smile35[./ei.] [.ei.]smile40[./ei.] [.ei.]smile24[./ei.] [.ei.]smile23[./ei.] [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile11[./ei.] [.ei.]smile18[./ei.] [.ei.]smile29[./ei.] [.ei.]smile20[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.] [.ei.]smile12[./ei.] [.ei.]smile15[./ei.] [.ei.]smile04[./ei.] [.ei.]smile03[./ei.] [.ei.]smile36[./ei.] [.ei.]smile31[./ei.] [.ei.]smile38[./ei.] [.ei.]smile14[./ei.] [.ei.]smile13[./ei.] [.ei.]smile26[./ei.] [.ei.]smile21[./ei.] [.ei.]smile28[./ei.] [.ei.]smile39[./ei.] [.ei.]smile42[./ei.] [.ei.]smile30[./ei.] [.ei.]smile37[./ei.] [.ei.]smile02[./ei.] [.ei.]smile05[./ei.]


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!