Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - FanFiction jednodílné » Drabble povídky » Střepy


StřepyTripple drabble (300) o Maggie, která za svého lidského období neměla jednoduchý život. Rodina ji opustila, ona sama byla zmatená a neměla skoro nikoho. Jak se asi musela cítit, dokud ji nenašla Siobhan?

Příjemné čtení,

*A.99* & VampireAlice1235

Zamračená obloha plná těžkých mraků prozrazovala, že bude pršet. Jestli brzy nebo až za hodiny, to tušit nemohla. A jí to nevadilo. Nevadilo jí, že neví kdy, a ani to, že bude pršet, protože déšť milovala. Byl tak čistý, tak příjemný, když ho cítila na kůži. Smýval všechno zlé ze světa. Ze světa, kterého by se raději vzdala.

Smýval strach. Odstraňoval smutek. Zbavoval lidi nejistoty, očistil všechny od všeho.

A co především, smýval bolest.

Ach. Už jen to slovo ji štípalo na hrudi, jakoby jí mohlo ublížit – a kdo ví, ona by se byla schopná vsadit, že i dokázalo.

Zavrtěla hlavou, jakoby jí to mohlo z hlavy vyhnat zlé myšlenky. Jakoby jí to mohlo pomoci. Ale pomůže jí, zhrzené, ztracené a zničené dívce vůbec něco? Nebo někdo?

Odpověď znala dřív, než ji doslova zaplnila myšlenky. Prosté a jednoduché ne, to bylo řešení jejího trápení. Ona je odsouzena žít dál jako šedá myš splývající s davem, s bolestí na hrudi a nejistotou v myšlenkách.

A kdyby ji to alespoň tížilo nebo nějak obtěžovalo, ale ne. Byla jako prázdná schránka bez duše.

Zadívala se na svůj odraz v zrcadle, před kterým celou dobu stála. V odraze pozorovala sebe, okno, mraky, zeď… Odvrátila od toho všeho hlavu, protože ji už více nestačilo jen pozorovat samu sebe. Konečně se v ní něco slabého vzedmulo.

Znovu se do zrcadla podívala, pohladila jej jedním prstem po okraji. A pak do něj vší silou praštila.

Střepy, které jí vzdáleně připomínaly kousky jejího až příliš chabého života, se rozletěly do všech stran. Ale k její smůle jí to nic nepřineslo, ani úlevu, ani bolest. Snad jen sedm let neštěstí. Hlavou jí bleskla myšlenka, zda by to vůbec byla změna oproti normálu.

Aniž by ovládala pohyby svého těla, prostě se svezla na zem, plná beznaděje.

Ty střepy uklidí později.


Netradiční drabble o netradiční postavě. Snad se vám to líbilo. :)Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek Střepy:

 1
5. emam
15.11.2014 [21:06]

emamPOcit deště, který jakoby očisťoval ducha chápu Emoticon Tak jsem si uvědomila, že o Maggie vůbec nic nevím a asi bych si to měla dostudovat Emoticon
Emoticon

15.11.2014 [20:26]

kiki11Zajímavý drabble, moc se mi líbil. Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

15.11.2014 [16:32]

KateDenali11No, nevím jestli je déšť zrovna čistý, ale... Emoticon Emoticon Holky, je vidět, že vám dvoum to spolu svědčí. Emoticon Nádherný drabble, opravdu se mi líbil. Emoticon Emoticon
K.D.11

2. Nessienka admin
15.11.2014 [2:12]

NessienkaAhoj
Článok vraciam na opravu. Drabble porušuje pravidlo o počte slov. Tripple drabble môže mať presne 300 slov, rozhodne nie 360, ako má ten tvoj. Takže si to buď skráť o tých prevyšujúcich 60 slov, alebo si to rozpíš na klasickú jednodielnu poviedku (ktorá musí mať minimálne 500 slov).
Nech už urobíš čokoľvek, keď tak urobíš, znovu označ, že je článok hotový.
Ďakujem

06.11.2014 [13:26]

MyfateTento článek vracím ze stejného důvodu - počet slov. Samotný text povídky bez názvu a dodatku musí mít 300 slov, když se jedná o triple drabble.
Až si to opravíte, zaškrtněte "Článek je hotov".
Děkuji. Myfate Emoticon

 1

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.ei.]smile41[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile33[./ei.] [.ei.]smile06[./ei.] [.ei.]smile01[./ei.] [.ei.]smile08[./ei.] [.ei.]smile19[./ei.] [.ei.]smile10[./ei.] [.ei.]smile17[./ei.] [.ei.]smile22[./ei.] [.ei.]smile25[./ei.] [.ei.]smile09[./ei.] [.ei.]smile07[./ei.] [.ei.]smile32[./ei.] [.ei.]smile35[./ei.] [.ei.]smile40[./ei.] [.ei.]smile24[./ei.] [.ei.]smile23[./ei.] [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile11[./ei.] [.ei.]smile18[./ei.] [.ei.]smile29[./ei.] [.ei.]smile20[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.] [.ei.]smile12[./ei.] [.ei.]smile15[./ei.] [.ei.]smile04[./ei.] [.ei.]smile03[./ei.] [.ei.]smile36[./ei.] [.ei.]smile31[./ei.] [.ei.]smile38[./ei.] [.ei.]smile14[./ei.] [.ei.]smile13[./ei.] [.ei.]smile26[./ei.] [.ei.]smile21[./ei.] [.ei.]smile28[./ei.] [.ei.]smile39[./ei.] [.ei.]smile42[./ei.] [.ei.]smile30[./ei.] [.ei.]smile37[./ei.] [.ei.]smile02[./ei.] [.ei.]smile05[./ei.]


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!