Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Shrnutí povídek » Povídky od Agule99

Twilight ústav pro choromyslné


Povídky od Agule99

Kapitolové

Christmas surprise (dokončená)

Jednorázové

The sin of love ~ Remember forever ~ Heart of gold ~ Síla vánoční lásky ~ Láska na špatné adrese ~ Nenapsaný dopis ~ Nelituji ~ One more girl (spoluautorská) ~ O Vánocích se plní každé přání

Parodie

Baličky upírů s. r. o. BUM! ~ Cullenovic klan (S)ex, drogy a alkohol Skákal Jake... ~ Bella, Edward, Jacob... A červíček? ~ Happy future... Or not?

Drabble

Střepy Pocit jménem láska ~ Odteď už se dítko radši neptá ~ A dítko se zeptalo ~ Když se dítko zeptá ~ Katastrofa ~ Magic kiss ~ Zatoulaný dopis ~ Final decision ~ Terč útoku ~ Černobílá konec ~ Vánoční pohádka ~ Samota ~ Panický strach ~ Komáropír ~ Why? ~ Osudová hodina ~ Mona, di, tri ~ Sbohem, tati... ~ Nemůžu ~ Prosím, počkej ~ Plyšáček ~ Ty zpropadené nohy ~ Tatínek a maminka ~ Jen ona

Poezie

Svíčka, která zhasíná ~ Wreck of feelings ~ The snowdrift The morning dew ~ The envy ~ Začarovaný kruh ~ The next world Chladnokrevný pán ~ Klam smrti ~ Black lady ~ Mors ~ Folia sonantia Olli subridens flores ~ Grave Won't survive ~ Cursed love ~ Prach ~ Polední hodina ~ Duas vires ~ Immortal mask ~ Peccatum diaboli ~ Dying flower ~ Prima et novissima ~ Primo incontro ~Tradimento ~ Lieto fine ~ Odium ~ Beloved werewolf ~ Peribat affectu ~ Rimorso ~ Preoccupare ~ Venatoris ~ Sanguis ~ Holka z blázince ~ Osudná proměna ~ Má vina ~ Agonia ~ Maledixit tenebris ~

V přípravě

Kytarista ~ Blázinec 

 

Poslední aktualizace:  18. 10. 2017


Blog číslo jedna:

MY RAINBOW UNIVERSE

Blog číslo dvě:

JUST RAINBOW STORIES

   
v

Zdravíčko!

Pokud se o mně chcete dozvědět víc, klikněte na profil. Co je ale vhodné zmínit, je to, že všechny povídky, které níže najdete, jsou vydané už pár let zpátky. Dneska jsem zase někde jinde, něco bych možná napsala jinak, něco ne. Nehodlám je mazat ani se za ně stydět, jen upozorňuji, že se můj styl psaní mohl změnit. :)

Momentálně jsem v maturitním ročníku, takže hodlám psát úvahy a recenze na blog jako doposud, ale kvůli odreagování jsem se rozhodla znovu zkusit psát i fanfikce. Tak snad mi to půjde. :)

Budu se těšit u případných povídek!

Vaše,

Agule99

***

 Kontakt: ufounek15(zavináč)gmail.com

(aneb když si v jedenácti vymýšlíte přezdívku pro google účet)

 

a

 

Světě div se, já žiju! A píšu! Mimoto jsem v maturitním ročníku, takže to asi zase taková sláva nebude :') :D. Ale ano, píšu, a dokonce Twilight FF. Brzo ho tu zveřejním. Bude to takové odreagování mezi vším tím učením.

 


Moje myšlenky, úvahy, recenze na knihy...

A na tomto blogu najdete poezie, slohy či povídky. 


few


kr

Světe div se, po pár letech psaní tu i tam, mě znovu osvítil nápad na fanfikci. Zatím na něm pracuji, ale v brzké době jej hodlám zveřejnit :).

kd

cs

SOUTĚŽNÍ POVÍDKA! (Vianočná kapitolová súťaž, 8. místo)

Stav: Dokončená

Typ: Kapitolová

Popis: Vánoce. Každý si pod tímto pojmem představí něco jiného. Dárky, rodinu. Lásku? Romantická, doufejme čtitelná, vánoční povídka o typickém páru Bella, Edward a k tomu si připočtěte jedno malé roztomilé štěně :D.

P. S: Na tuhle povídku nejsem úplně pyšná, psala jsem ji popravdě docela bez rozmyslu a ve spěchu. Ale třeba se bude líbit :).

1. ~ 2. ~ 3. ~ 4. ~ 5.

 

j 

rf 

Stav: Dokončená

Popis: Jacob je arogantní, namyšlený blb. Sukničkář, který se snaží neohrabaně sbalit Bellu, což se mu nakonec povede a… Jak budou pokračovat dál jejich osudy?

ZDE

 

hog

SOUTĚŽNÍ POVÍDKA! (Jednodielna smršť, 2. téma - 2. místo z 11.)

-> Podmínka: Musí obsahovat básničku

Stav: Dokončená

Popis: Jednoho večera, v předvánoční čas, Rose do někoho vrazí. Zjistí, že je to bezdomovec, ale ačkoli by se měla štítit, sblíží se s ním. Sblíží se s ním časem až natolik, že s ní dokonce stráví Štědrý večer. Ale každý máme svoje záhadné tajemství... Jaké je to Emmettovo?

ZDE

 

svl

SOUTĚŽNÍ POVÍDKA! (Jednodielna smršť, 1. téma - 5. místo z 11.)

-> Podmínka: Parodický podtón

Motto: Co se škádlívá, to se rádo mívá.

Stav: Dokončená

Popis: Edward nemá Bellu zrovna v lásce - nebo se tak alespoň chová. Co všechno se můžu změnit nebo odhalit během jedné adventní večeře?

ZDE

 

lnsa

Stav: Dokončená

Popis: Vánoční jednorázovka. Bella a Edward jsou dlouholetí kamarádi, dokud... Dokud co? 

Vánoční ples, otravná a naivní Jessica, která balí Edwarda, žárlivá Bella a Edward, který je tak trochu oběť.

ZDE

 

nd

Stav: Dokončená

Popis: Dejme tomu, že sice není Valentýn, ale zkuste si představit, že je všude sníh, romantická atmosféra... Jak s tím naloží zamilovaná Bella, která je sice stydlivá, ale má plán, jak někoho sbalit? A co když ten někdo je Edward?

ZDE

 

n

Stav: Vydaná, dokončená

Popis: Pocity jedné dívky, Isabelly, která je na dně, a cítí na sobě vinu celého světa... Jak s tím naloží?

ZDE

 

omg

Spoluautorská (Kaisa)

Stav: Dokončená 

Hudba: Maroon 5 - One More Night

Popis: Život upíra ve chvíli, kdy postrádáte životní lásku, je nudný a stereotypní, hlavně pro chlapce, co celé své „dětství" strávil zavřený za branami obrovského upířího hradu. Není se co divit, když si každou noc nabrnkne jinou mladou dámu, která ho večer obšťastní, inu osud a jeho zpropadné spáry nečekají dlouho a při jednom takovém menším dostaveníčku se objeví někdo, kdo už během prvního okamžiku začne pro Aleca znamenat více. A zřejmě ani on jí není lhostejný, jelikož na tak sladkou a vášnivou noc se nezapomíná... Jenže může vztah dvou upířích osob vydržet překážky lidských bytostí? Nebo podlehnout lidským problémům i oni? Bude to „happy ending for us"?

ZDE

 

ovspkp

SOUTĚŽNÍ POVÍDKA! (16. místo)

Stav: Dokončená

Popis: Esme je zdrcená - přišla o dva nejdůležitější človíčky ve svém životě. Někdo jí však přeci jenom dokáže zvednout náladu, ale opustí ji kvůli jejímu bezpečí. Ale osud je chce mít dohromady a tak se potkají o deset let později znovu - ale za jiných okolností... Jak to tentokrát dopadne?

ZDE

 

pd

sro

Spoluautor: Dcvstwilight 

Ehm, další parozie z firmy Dcvstwilight a Agule99. Tentokrát nám jako podklad posloužily ,Tři citronky´. :)

Bavte se.

ZDE

 

b

Spoluautor: Dcvstwilight 

Další bláznivé verše z firmy Agule99 a Dcvstwilight. Tentokrát na písničku 'Pec nám spadla'. Snad se zasmějete. ;)

ZDE

 

ck

Spoluautor: Dcvstwilight 

Další parozie na téma Cullenovi. :) Je to parodie na písničku My jsme žáci 3. B z Macha a Šebestové.

ZDE

 

s

Odteď už se dítko radši neptá

Třetí a poslední double drabble (200) z minisérie o dítku, opět volně navazující na předchozí dva a opět z firmy Agule99 a Dcvstwilight. Snad se bude líbit.

A dítko se zeptalo

Volné pokračování (200 slov) předešlého drabblu Když se dítko zeptá. Opět firma Agule99 a dcvstwilight. :) Snad se zasmějete.

Když se dítko zeptá

Krátký (200 slov) nevinný drabble z firmy Agule99 a Dcvstwilight o naší malé rozumbradě Renesmee. Snad se pobavíte.

 

sda

Spoluautor: Dcvstwilight 

Působení měsíčku a kyselého jablka po večeři. Báseň je na motivy písničky ,Prší, prší...´
P.S. Věřte, pily jsme jen vodu. ;)

ZDE

 

sj

Spoluautor: Dcvstwilight

Ponaučení: Raději si nikdy více nezpívejte písničku Skákal pes! :D

A raději během čtení nepijte ani nejezte, nechceme vás mít na svědomí! :D

ZDE

 

ebjač

Popis: Jedno nudné odpoledne, kdy jsem zkusila myslet a vzniklo tohle. Bláznivá básnička na téma "Twilight sága trochu jinak."

ZDE

 

hfon

Popis: V pár verších skryty všechny čtyři knihy. Možná krátké a rychlé, možná vtipné a hezké. 

ZDE

 

pz

ZS

wof

ts

tmd

te

zk

tnw

chp

ks

bl

m

fs

osf

g

ws

cs

p

ph

dv

im

pd

df

v

pen

pi

t

lf

o

bw

pa

r

p

v

s

hzb

op

mv

a

mt

d

s

pjl

k

mk

 fd

fd

tu

ck

vp

s

ps

k

w

oh

mdt

st

n

pp

p

tam

tzn

jo Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek Povídky od Agule99:

 1 2 3 4 5 6 7 8 9   Další »
30.09.2015 [19:21]

SolitaireAhoj Emoticon
První, co tu napíši je to, že máš krásné povídky Emoticon Piš prosím dál Emoticon
A také bych tě chtěla poprosit o pomoc. Nevím, jak udělat shrnutí Emoticon Neporadila by jsi mi? Prosím Emoticon
Solitaire

86. Luce
04.12.2014 [18:47]

Ja som mala tiež svoje obdobie, kedy som písala iba o smrti, ale dostala som sa z toho tak, že som písala ponuré básne, a potom ich nejako pretvorila na pozitívne. Emoticon Emoticon

03.12.2014 [19:57]

Agule99Ahoj, tvůj komentář mě potěšil a překvapil zároveň. Je pravda, že o lásce toho dá napsat spousta, ale měla jsem své období, kdy jsem toho fakt měla dost a vypisovat se z depky byl můj "lék". A tak nějak mi to zůstalo. Baví mě psát ponurý básničky - proč, to nevím. Vždy to přijde samo a já to nijak nemůžu, ani nechci ovládat. Emoticon Svým způsobem se mi ten morbidismus líbí, což taky nechápu. Ale určitě moc děkuju, za chválu i za radu. Emoticon Emoticon
*A.99*

84. Luce
03.12.2014 [17:12]

Ako som si všimla v tvojom profile, si mladé 15.ročné dievča, čo dospieva. A preto ma zaráža, že píšeš o smrti. Prečo sa radšej nevrhneš na iný cit? Napr. lásku. Veď nie je láska silnejšia než smrť. Tá pretrvá naveky a nepotrebuje byť ani Fantasy bytosť. Je toľko vecí, na ktoré by si mohla písať. A s tvojim talentom by to nebol problém.
Preto to, prosím, neber osobne, ale skús viac niečo pozitívne.

15.11.2014 [18:47]

KateDenali11Zdravím Agi,
ále, nemáš přece vůbec zač. Emoticon Já ráda komentuju, zvlášť pro takhle talentované lidi, to se to pak píše jedna radost. Emoticon Ale vážně jsi mě tím potěšila. Taky chci poděkovat za komentář k Poslednímu rozhovoru, neočekávala jsem, že by se to někomu mohlo až tak líbit, takže děkuji a přeji hodně zdaru v další tvorbě. Emoticon Emoticon
K.D.11

82. Cvrcek
18.09.2014 [16:50]

CvrcekAhoj,
ano, bohužel vím o tom, že váš drabble má ve Wordu přesně 200 slov. Sama jsem to zkoušela, když jsem jej vracela, ale spoléhala jsem na administraci, protože se s Wordem v některých věcech liší. Word totiž počítá jako samostatné slovo třeba pomlčku, proto jsem drabble i vrátila, ale pokud jsi skutečně počítala ty slova osobně (já si tu práci samozřejmě nedala, takže nemůžu soudit Emoticon ) a bylo jich 200, tak ho hoď zpátky do administrace s původním počtem slov. Až na něj přijde řada, tak já (nebo jiná adminka, která ho bude opravovat) ty slova ještě kdyžtak překontroluji a vydáme ho.
Kdyby byl ještě nějaký problém, bez strachu se na mě obrať...Emoticon

81. Alli
10.07.2014 [15:03]

AlliAhoj,
poslala jsem ti majlík. Emoticon

80. Blotik
08.07.2014 [16:13]

BlotikAhoj, moc se omlouvám, ale asi jsem si toho nevšimla. Emoticon Doufám ale, že zbytek je dobře. Emoticon

79. Alli
14.06.2014 [16:21]

AlliAhoj,
udělala by jsi mi nadpisy do shrnutí? Vím, že tu žádné články nemám, ale hodně jich sem plánuji přidat... Jestli máš chuť i čas, tak stačí napsat na e- mail, který naješ mém profilu.
Jinak držím ti palečky, aby tě jako adminku přijali a doufám, že když ti práva přidělí, že budeš aktivní, jestli víš jak to myslím... Emoticon
Alli

78. emam
28.04.2014 [21:31]

emamHezký večer,
děkuji za tak laskavý komentář k Dvacáté osmé Překážce. Neboj, já nečekám, že budeš k předchozím kapitolám něco dopisovat. Naprosto mi postačí, když se mi podaří, aby tvůj zájem o povídku trval O:) Emoticon Emoticon

 1 2 3 4 5 6 7 8 9   Další »

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.ei.]smile41[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile33[./ei.] [.ei.]smile06[./ei.] [.ei.]smile01[./ei.] [.ei.]smile08[./ei.] [.ei.]smile19[./ei.] [.ei.]smile10[./ei.] [.ei.]smile17[./ei.] [.ei.]smile22[./ei.] [.ei.]smile25[./ei.] [.ei.]smile09[./ei.] [.ei.]smile07[./ei.] [.ei.]smile32[./ei.] [.ei.]smile35[./ei.] [.ei.]smile40[./ei.] [.ei.]smile24[./ei.] [.ei.]smile23[./ei.] [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile11[./ei.] [.ei.]smile18[./ei.] [.ei.]smile29[./ei.] [.ei.]smile20[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.] [.ei.]smile12[./ei.] [.ei.]smile15[./ei.] [.ei.]smile04[./ei.] [.ei.]smile03[./ei.] [.ei.]smile36[./ei.] [.ei.]smile31[./ei.] [.ei.]smile38[./ei.] [.ei.]smile14[./ei.] [.ei.]smile13[./ei.] [.ei.]smile26[./ei.] [.ei.]smile21[./ei.] [.ei.]smile28[./ei.] [.ei.]smile39[./ei.] [.ei.]smile42[./ei.] [.ei.]smile30[./ei.] [.ei.]smile37[./ei.] [.ei.]smile02[./ei.] [.ei.]smile05[./ei.]


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!