Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - FanFiction jednodílné » Drabble povídky » Soror diligere

Soror diligereSoror diligere, neboli sesterská láska. Double drabble o tom, jak Cynthia nemůže přestat myslet na svoji jedinou sestru a moc se jí po ní stýská! Pěkné čtení přeje NikuseAlice! :)

„Je to strašně dlouhá doba, co od nás odešla. Ale odešla dobrovolně? Nepřikázal jí to snad někdo? Doufám, že se jí nic nestalo. Sestřičce mojí. Ale ona se o sebe přece vždy dokázala postarat,“ přistihla jsem se, že už se moje mluva neodehrává jen v mé hlavě, ale že si nahlas povídám sama se sebou.

Rozhlédla jsem se po obou stranách, naštěstí tam nikdo nebyl. Šla jsem dál, sledovala nebe a nechala se opalovat sluncem. Najednou jsem ale uslyšela zašumění listí blízko u mě. Nejspíše to bylo jenom nějaké zvíře, nebo ne?

„Je tu někdo?“ zavolala jsem do prázdnoty lesa.

Přísahám, že teď okolo mě něco proběhlo, i když to spíše vypadalo, že se kolem mě najednou prohnalo menší tornádo. Najednou mezi stromy proletělo „něco“. Zkusila jsem to dohonit, bála jsem se, ale přesto jsem byla strašně zvědavá. A najednou jsem to znovu a pořádně zahlédla. Vypadala jako anděl, pro mě nadpozemsky krásná dívka.

„Jsi to ty, Alice?“

Pomalu snižovala svoji rychlost běhu, až se nakonec úplně zastavila. Schovala se za nejbližší strom, zpoza kterého mě pozorovala.

„Jsi to opravdu ty, Alice?“

Přišla trochu blíž, mohla jsem dokonce vidět její slzy. Byla to ona, moje ztracená sestřička! Poté navždy zmizela. 

 

 

Shrnutí


PS.: Omlouvám se všem za ty slzy. Já vím, že přece upíři nepláčou, jenže mně se tam prostě hodily. Tak doufám, že vám tam nebudou vadit! :) Přesto doufám, že se můj výtvor alespoň někomu bude líbit! ♥ Vaše NikuseAlice ♥Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek Soror diligere:

 1
07.09.2014 [21:11]

barcinaKrásné. Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

2. :D
19.11.2013 [21:09]

pěkné Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

15.11.2013 [17:43]

kiki11Moc hezky napsaný. Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

 1

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.ei.]smile41[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile33[./ei.] [.ei.]smile06[./ei.] [.ei.]smile01[./ei.] [.ei.]smile08[./ei.] [.ei.]smile19[./ei.] [.ei.]smile10[./ei.] [.ei.]smile17[./ei.] [.ei.]smile22[./ei.] [.ei.]smile25[./ei.] [.ei.]smile09[./ei.] [.ei.]smile07[./ei.] [.ei.]smile32[./ei.] [.ei.]smile35[./ei.] [.ei.]smile40[./ei.] [.ei.]smile24[./ei.] [.ei.]smile23[./ei.] [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile11[./ei.] [.ei.]smile18[./ei.] [.ei.]smile29[./ei.] [.ei.]smile20[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.] [.ei.]smile12[./ei.] [.ei.]smile15[./ei.] [.ei.]smile04[./ei.] [.ei.]smile03[./ei.] [.ei.]smile36[./ei.] [.ei.]smile31[./ei.] [.ei.]smile38[./ei.] [.ei.]smile14[./ei.] [.ei.]smile13[./ei.] [.ei.]smile26[./ei.] [.ei.]smile21[./ei.] [.ei.]smile28[./ei.] [.ei.]smile39[./ei.] [.ei.]smile42[./ei.] [.ei.]smile30[./ei.] [.ei.]smile37[./ei.] [.ei.]smile02[./ei.] [.ei.]smile05[./ei.]


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!