Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - FanFiction jednodílné » Drabble povídky » Setkání s největší potvorou na světě...

Setkání s největší potvorou na světě...

...aneb Když dá každému, tak proč ne mně?

Tripple drabble - 300 slov - o tom, koho si na pomoc zavolá Jane, když řeší největší dilema své existence...

Příjemné počtení přeje Myfate.

Povídka do soutěže Summer drabbles.

„Kde jsi?!“ vřískla Jane a její líbezný hlásek se nesl celým hradem. „Ptáci venku horkem padají a ty si lítáš po všech čertech. Koukej sem naklusat, ty... ty... ty!“ Ani vlastně nevěděla, jak jí má říkat. Když ji totiž zachránila z jakési podivné nádoby, která se nacházela v jižní Africe, sotva stihla Jane poděkovat a potom bez dalších cavyků prostě zmizela.

Pár týdnů nato se zjevila právě zde, jen aby ji informovala, že si spolu dají dostaveníčko, až bude venku tepleji... Těžko říct, co tím myslela.

Dlouho se dnes Jane rozčilovala, nadávala a vyhrožovala. Nakonec rezignovala, posadila se na postel svého skromného – televize, počítač a nábytek ze čtrnáctého století se nepočítají – pokoje a pokoušela se o zázrak ve svém podání.

„Přála sis, Jane?“ ozvalo se za ní po dlouhé době, když se papíry s nepovedenými pokusy válely po celém pokoji. Nebýt upír, lekla by se. Ze zdi nad postelí na ni zírala poloprůsvitná dívčí hlava se záplavou vlasů modrou jako polední nebe, které spadaly až na nadýchané polštáře.

„Slíbila jsi, že mi v létě pomůžeš, ale ty nejsi k sehnání,“ spustila Jane, zatímco vznášející se postava proplula zdí celá, zastavila se uprostřed pokoje, vznášela se asi patnáct centimetrů nad zemí a její vlasy poletovaly kolem hlavy, jako by snad v pokoji vál mírný větřík od ní do všech stran.

„Potřebuju napsat dopis...“

Milý Démo... Píšeš si?“

„Ne, protože je to trapný.“

„Tak, co chceš?“

„Vždyť ani nejsi múza!“

„Jsem to, co potřebuješ... Proto také nemám jméno. Tak si piš...“

„Víš co? Prostě za ním dojdu, jestli by se mnou nepovečeřel...“

„Konečně něco použitelného...“

„Díky... Džinko, nejsi zase taková potvora.“

„Vždyť ty taky ne. A víš co? Tady máš něco pro štěstí,“ řekla Džinka, zamávala dosud schovaným ocáskem a sotva viditelnou špičkou ji píchla do překvapeného oka.Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek Setkání s největší potvorou na světě...:

 1
06.08.2014 [21:23]

klarushaTak tohle jsem nečekala... Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Dost dobrý. Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

30.07.2014 [15:25]

mmonik Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

3. miluška
30.07.2014 [14:43]

Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

2. miluška
30.07.2014 [14:41]

:)

1. emam
29.07.2014 [18:53]

emam Emoticon Emoticon Emoticon Nejdřív jsem z toho byla v rozpacích a pak se začala pochcechtávat. Takže... Emoticon

 1

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.ei.]smile41[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile33[./ei.] [.ei.]smile06[./ei.] [.ei.]smile01[./ei.] [.ei.]smile08[./ei.] [.ei.]smile19[./ei.] [.ei.]smile10[./ei.] [.ei.]smile17[./ei.] [.ei.]smile22[./ei.] [.ei.]smile25[./ei.] [.ei.]smile09[./ei.] [.ei.]smile07[./ei.] [.ei.]smile32[./ei.] [.ei.]smile35[./ei.] [.ei.]smile40[./ei.] [.ei.]smile24[./ei.] [.ei.]smile23[./ei.] [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile11[./ei.] [.ei.]smile18[./ei.] [.ei.]smile29[./ei.] [.ei.]smile20[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.] [.ei.]smile12[./ei.] [.ei.]smile15[./ei.] [.ei.]smile04[./ei.] [.ei.]smile03[./ei.] [.ei.]smile36[./ei.] [.ei.]smile31[./ei.] [.ei.]smile38[./ei.] [.ei.]smile14[./ei.] [.ei.]smile13[./ei.] [.ei.]smile26[./ei.] [.ei.]smile21[./ei.] [.ei.]smile28[./ei.] [.ei.]smile39[./ei.] [.ei.]smile42[./ei.] [.ei.]smile30[./ei.] [.ei.]smile37[./ei.] [.ei.]smile02[./ei.] [.ei.]smile05[./ei.]


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!