Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - FanFiction jednodílné » Drabble povídky » Prvý sen


Môj prvý pokus o tripple drabble (300 slov). Téma je možno obohraná ale je to všetko z mojej hlavy.

Bellin prvý sen.

Príjemné čítanie. LiviaCullen

Pomaly prechádzal svojimi rukami po mojich lýtkach a pomalšie začal postupovať vyššie. Na stehná, po bokoch cez brucho na hruď. Na moment zastavil svoje putovanie a svojimi stále nepokojnými, nenásytnými rukami začal pomaly až mučivo obkolesovať moje prsia. Jemne ich stláčal a hladil. Palcom prešiel po jednej z mojich bradaviek, ktorá ho v pozore lákala, aby ju poláskal jazykom a ústami. K tomu všetkému sa pridali aj moje ústa, keď začali nekontrolovane, slastne vzdychať.
Nespravil tak. S prosbou v očiach som na neho uprela svoj pohľad - priamo do jeho zlatých očí. Boli plné pobavenia, chcel ma trápiť, ale aj neskonalej túžby. Už len z toho pohľadu sa moja túžba po jeho tele znásobila, ak by to vôbec bolo možné.
Znova sa vrátil k svojmu putovaniu po mojom tele, no tentoraz pridal k svojim rukám aj svoje pery, svoj jazyk a aj svoje biele zuby. Pomaly prechádzal od mojich pŕs po každom kúsočku môjho tela a každému venoval rovnakú pozornosť. Začínala som pociťovať až nekontrolovateľnú túžbu. Ešte viacej sa znásobila, aj keď to bolo už nemožné, keď jeho telo doľahlo na to moje. Cítila som každý jeho sval na svojom tele. Pocítila som na svojom podbrušku jeho túžbu a už som to nedokázala vydržať.
Jemne som sa zavrtela a snažila sa o získanie kontroly. Bezvýsledne. Z mojich úst vyšiel nespokojný povzdych. Jeho pery na mojom hrdle sa na moment zastavili.
„Nedočkavá?“ zašepkali jeho pery do mojej pokožky po ďalšom pokuse o prevzatie kontroly.
Náhle som vystrelila do sedu. Tiekol zo mňa pot a srdce mi bilo ako splašené. Bola som vo svojej izbe, vo svojej posteli, ale sama. Poobzerala som sa a chvíľu mi trvalo, kým som prišla na to, čo sa deje. Následne som sa znovu hodila do perín.
To bola prvý raz, čo sa mi snívalo o Edwardovi Cullenovi.


Prosím vás o vaše komentáre. :D Čo na to poviete?Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek Prvý sen:

 1
21.09.2014 [23:38]

AfroditaAliceCullen Emoticon Emoticon

3. Seb
20.09.2014 [17:23]

Líbilo se mi to, četlo se to samo a představivost mi běžela na plné obrátky Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

2. Gia
18.09.2014 [20:04]

GiaChápu, že je to o touze, ale nemáš tam to slovo nějak moc často? Šlo by to i jinak Emoticon
Celkem pěkný Emoticon

1. Satu
16.09.2014 [18:27]

SatuAhoja,

mrkla som sa ti na ten drabble a chcem ťa upozorniť na drobné chyby.

*triple drablle – tripple drabble
*300 slov – čo je presne stanovený počet tohoto typu poviedky, lenže ty máš čistého textu len 299 slov.
*prosím, vás – prosím vás
*smajlo – nasleduje až po ukončení vety (napr.: Ahoj. :)).

Keď si to opravíš, opäť zaškrtni „Článek je hotov“ a bude ti dielo publikované.
Vďaka Ti. Emoticon

 1

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.ei.]smile41[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile33[./ei.] [.ei.]smile06[./ei.] [.ei.]smile01[./ei.] [.ei.]smile08[./ei.] [.ei.]smile19[./ei.] [.ei.]smile10[./ei.] [.ei.]smile17[./ei.] [.ei.]smile22[./ei.] [.ei.]smile25[./ei.] [.ei.]smile09[./ei.] [.ei.]smile07[./ei.] [.ei.]smile32[./ei.] [.ei.]smile35[./ei.] [.ei.]smile40[./ei.] [.ei.]smile24[./ei.] [.ei.]smile23[./ei.] [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile11[./ei.] [.ei.]smile18[./ei.] [.ei.]smile29[./ei.] [.ei.]smile20[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.] [.ei.]smile12[./ei.] [.ei.]smile15[./ei.] [.ei.]smile04[./ei.] [.ei.]smile03[./ei.] [.ei.]smile36[./ei.] [.ei.]smile31[./ei.] [.ei.]smile38[./ei.] [.ei.]smile14[./ei.] [.ei.]smile13[./ei.] [.ei.]smile26[./ei.] [.ei.]smile21[./ei.] [.ei.]smile28[./ei.] [.ei.]smile39[./ei.] [.ei.]smile42[./ei.] [.ei.]smile30[./ei.] [.ei.]smile37[./ei.] [.ei.]smile02[./ei.] [.ei.]smile05[./ei.]


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!