Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - FanFiction jednodílné » Drabble povídky » Pozdní večer - první máj

Pozdní večer - první májDouble drabble - 200 slov - na téma "První máj".

Byl pozdní večer – první máj – večerní máj – byl lásky čas.

Krásná dívka sedíc na okně, její vlasy barvy mahagonového dřeva vlní se kolem jejího obličeje a vinou se dál po jejích ramenech až do pasu. Nahé nohy splývají jí z okenního parapetu a pohupují se v neznámém rytmu. Na sobě bílé šaty má, ty v lehkém vánku mírně vlají. Dívka je s ostychem drží tak, aby neodkryly víc, než je třeba. Takhle – v okně s rozevlátými vlasy a šaty – vypadá jako cherubín. Její pokožka je stejně bledá, ale i duše stejně čistá.

Přemýšlí. Je pozdní večer – první máj – večerní máj – je lásky čas. A její milý stále nepřišel. Je někde s rodinou. Ví, že ho tam poslala ona, aby ukojil svou žízeň, ale počítala s tím, že se do večera vrátí. Počítala s tím, že ji políbí pod záplavou růžových květů třešně.

Najednou jí někdo přikryl oči. Věděla, kdo to je, ale mlčela.
„Byl pozdní večer – první máj – večerní máj – byl lásky čas. Hrdliččin zval ku lásce hlas, kde borový zaváněl háj…“ Nemohl pokračovat, jelikož se otočila a své rty přitiskla k jeho. Jemně se usmál a odpojil se od ní.
„Bellinko, nejsme pod třešní,“ podotknul.
„To mi vůbec nevadí.“

 

PS: Pro ty kdo neví, byla použita citace z díla Karla Hynka Máchy - Máj.Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek Pozdní večer - první máj:

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.ei.]smile41[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile33[./ei.] [.ei.]smile06[./ei.] [.ei.]smile01[./ei.] [.ei.]smile08[./ei.] [.ei.]smile19[./ei.] [.ei.]smile10[./ei.] [.ei.]smile17[./ei.] [.ei.]smile22[./ei.] [.ei.]smile25[./ei.] [.ei.]smile09[./ei.] [.ei.]smile07[./ei.] [.ei.]smile32[./ei.] [.ei.]smile35[./ei.] [.ei.]smile40[./ei.] [.ei.]smile24[./ei.] [.ei.]smile23[./ei.] [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile11[./ei.] [.ei.]smile18[./ei.] [.ei.]smile29[./ei.] [.ei.]smile20[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.] [.ei.]smile12[./ei.] [.ei.]smile15[./ei.] [.ei.]smile04[./ei.] [.ei.]smile03[./ei.] [.ei.]smile36[./ei.] [.ei.]smile31[./ei.] [.ei.]smile38[./ei.] [.ei.]smile14[./ei.] [.ei.]smile13[./ei.] [.ei.]smile26[./ei.] [.ei.]smile21[./ei.] [.ei.]smile28[./ei.] [.ei.]smile39[./ei.] [.ei.]smile42[./ei.] [.ei.]smile30[./ei.] [.ei.]smile37[./ei.] [.ei.]smile02[./ei.] [.ei.]smile05[./ei.]


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!