Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - FanFiction jednodílné » Drabble povídky » Posledná spomienka

Posledná spomienkaMoja prvá drabble poviedka. O Jacobovi, keď vytiahol Bellu z vody, keď skočila z útesu. Trochu som to pozmenila... (100 slov)

Jacob

Pri nohách mi ležalo jej mŕtve telo. Chladné a priezračne biele. Vedel som, že sa stalo to, čoho som sa najviac obával. Už som tam dosť dlho kľačal nad jej mŕtvym telom. Chladným až na kosť. Priezračným ako hmla.

Vedel som, že už nikdy neuvidím jej orieškovohnedé oči plné radosti. Už nikdy nebudem počuť jej nádherný smiech, ktorý sa stal mojou drogou. Toto bude moja posledná spomienka na ňu... ako leží na pláži v La Push úplne bez života.

Cítil som neznesiteľnú bolesť, práznotu. Po tvári mi začali stekať slzy...

Je mŕtva.

Nestihol som ju zachrániť. Moju milovanú Bellu.Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek Posledná spomienka:

 1
09.09.2011 [16:33]

AnnabeLLka Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon
Takový drastický drabble jsem zrovna od tebe vážně nečekala! teda, kdyby takto skončil NM, asi bych se vážně zbláznila. (Já se už zbláznila, ale to je jedno. xD)
Možná bych se i lépe vyrovnala s tím, kdyby ji zabila Victoria, ale takhle? Že by se utopila? To bych asi nerozdýchala, ale jelikož je to drabble od tebe, tak je všechno povoleno, protože to bylo opět unikátně a skvěle napsané. Smekám!

Já od teď šetřím slovy, aby mi nějaká zbyla i na další komentáře. To víš, sice se už teď opakuji, ale nechci, aby to skončilo pouze u smajlíků. Smajlíci jsou taky dobří, ale já je používám pouze v případě nehroznější krize, což si u tvých povídek nemůžu dovolit, protože tvoje povídky se rozhodně zaslouží více, než pouze primitivního smajlíka. Ber to jako můj názor. Předem se omlouvám všem, kteří to takto dělají. Jenomže já jsem hronzě ukecaná, takže to ze sebe potřebuji alespoň nějak vypsat.

Aby bylo jasno, já fakticky chtěla napsat kratší komentář, ale mně to prostě a jednoduše nejde. Ne v tvém případě, kdy je ta povídka tak dokonalá, že mám prostě nutkání trochu naznačit to, co cítím. Doufám, že příště se mi to povede, protože jinak tě asi trefí šlak. Nedivila bych se. Emoticon

29.05.2011 [7:03]

AalexChudák Jake, tak tohle si nezasloužil. Vždyť se tolik snažil... Moc hezký drabble. Emoticon Emoticon

28.05.2011 [14:48]

Forevergirl Emoticon Emoticon

 1

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.ei.]smile41[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile33[./ei.] [.ei.]smile06[./ei.] [.ei.]smile01[./ei.] [.ei.]smile08[./ei.] [.ei.]smile19[./ei.] [.ei.]smile10[./ei.] [.ei.]smile17[./ei.] [.ei.]smile22[./ei.] [.ei.]smile25[./ei.] [.ei.]smile09[./ei.] [.ei.]smile07[./ei.] [.ei.]smile32[./ei.] [.ei.]smile35[./ei.] [.ei.]smile40[./ei.] [.ei.]smile24[./ei.] [.ei.]smile23[./ei.] [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile11[./ei.] [.ei.]smile18[./ei.] [.ei.]smile29[./ei.] [.ei.]smile20[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.] [.ei.]smile12[./ei.] [.ei.]smile15[./ei.] [.ei.]smile04[./ei.] [.ei.]smile03[./ei.] [.ei.]smile36[./ei.] [.ei.]smile31[./ei.] [.ei.]smile38[./ei.] [.ei.]smile14[./ei.] [.ei.]smile13[./ei.] [.ei.]smile26[./ei.] [.ei.]smile21[./ei.] [.ei.]smile28[./ei.] [.ei.]smile39[./ei.] [.ei.]smile42[./ei.] [.ei.]smile30[./ei.] [.ei.]smile37[./ei.] [.ei.]smile02[./ei.] [.ei.]smile05[./ei.]


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!