Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - FanFiction jednodílné » Drabble povídky » Nezbednica

Alice


NezbednicaDouble drabble (200 slov) o Edwardovi, Belle, Nessie a krátkej chvíľke z ich nekonečného života. :)

„Obleč si pyžamo a šup do postele,“ organizoval Edward. Nessie sa nesúhlasne zamračila, ale poslúchla.

Odkedy sa jej pred tromi týždňami zdal zlý sen a s plačom sa rozutekala k nám, bála sa spávať sama vo svojej izbe, a tak sme ju „prichýlili“ v spálni. Spočiatku spávala na manželskej posteli, ale nakoľko našu izbu nechcela ani po dvoch týždňoch opustiť, preniesli sme jej do spálne posteľ.

Nessie sa zachumlala do paplóna a pohľadom ma vyzývala, aby som jej prečítala rozprávku. Mali sme rozčítanú Snehulienku a sedem trpaslíkov. Očká sa jej pomaly privierali a keď sa otočila na druhý bok, s Edwardom sme ju pobozkali na dobrú noc. Potom sme tiež zaľahli. Aj keď sme spať nemohli, mali sme zaužívaný zvyk noc preležať v posteli.

Chopila som sa Búrlivých výšin od Brontëovej a snažila sa „vhupnúť“ do deja. No môj manžel mal so mnou iné plány. Pomaly sa ku mne priblížil, perami obkresľujúc líniu mojej sánky. Ruku si prehodil okolo môjho pása a začal si ma priťahoval bližšie k svojmu telu. Keď jeho ruka následne zahájila putovanie pod paplónom, ozval sa rozhorčený hlások našej najdrahšej nezbednej dcérky.

„Čo tam vy dvaja zas šuchocete?! Ešte nespím. Hovorila som vám, že nechcem súrodenca!“Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek Nezbednica:

16.01.2015 [18:40]

EmpressNess je malá mudrlantka, čo Emoticon Emoticon Jessy, veľmi podarený drabble, ďakujem Emoticon Emoticon Emoticon

2. BabčaS.
16.01.2015 [17:48]

Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

16.01.2015 [17:09]

kiki11Krásný drabble, který mi vykouzlil úsměv na tváři. Emoticon Moc pěkné. Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.ei.]smile41[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile33[./ei.] [.ei.]smile06[./ei.] [.ei.]smile01[./ei.] [.ei.]smile08[./ei.] [.ei.]smile19[./ei.] [.ei.]smile10[./ei.] [.ei.]smile17[./ei.] [.ei.]smile22[./ei.] [.ei.]smile25[./ei.] [.ei.]smile09[./ei.] [.ei.]smile07[./ei.] [.ei.]smile32[./ei.] [.ei.]smile35[./ei.] [.ei.]smile40[./ei.] [.ei.]smile24[./ei.] [.ei.]smile23[./ei.] [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile11[./ei.] [.ei.]smile18[./ei.] [.ei.]smile29[./ei.] [.ei.]smile20[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.] [.ei.]smile12[./ei.] [.ei.]smile15[./ei.] [.ei.]smile04[./ei.] [.ei.]smile03[./ei.] [.ei.]smile36[./ei.] [.ei.]smile31[./ei.] [.ei.]smile38[./ei.] [.ei.]smile14[./ei.] [.ei.]smile13[./ei.] [.ei.]smile26[./ei.] [.ei.]smile21[./ei.] [.ei.]smile28[./ei.] [.ei.]smile39[./ei.] [.ei.]smile42[./ei.] [.ei.]smile30[./ei.] [.ei.]smile37[./ei.] [.ei.]smile02[./ei.] [.ei.]smile05[./ei.]


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!