Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - FanFiction jednodílné » Drabble povídky » Nemé výčitky

Nemé výčitky Suukubus je druh démona, upíra, ktorý sa miluje s ľudskými mužmi až ich doženie k smrti. Najbližšie zo všetkých upírov je tomu práve Tanya so svojimi sestrami, ktoré láska donúti zamyslieť sa nad vlastným životom a zmeniť ho.

Rozlepila som viečka a zahalená do voľnej, všetko odhaľujúcej košieľky prešla po drevených parketách. Cez okno  sa mi naskytol ten najúžasnejší pohľad. Čiastočky oblohy posiate v mesačnom svite ma šteklili po tvári a žula namiesto srdca radostne poskakovala kabaret pri pohľade na scenériu zimného večera. Stromy stojace v rade ako zápalky už dávno neboli odeté do garderób jesenných farieb a les pod oknom už nevyzeral ako chameleón. Márne by ste stáli v predsieni lesa a snažili sa zízať a napínať viečka, aby ste uzreli spenené závesy blankytných vodopádov čeriacich sa po skalách pohoria ako čipkované závesy vo vetre.

Z lôžka ešte sálalo teplo po Jolanovi. Aká irónia, že jeho meno znamenalo „údolia mŕtvych dubov“. Teraz sa medzi nimi môže prechádzať už na večnosť.  

„Si upír?“ pýtal sa ma predtým, než sa moje zuby zaborili do jeho membrány.

„Som Skubus,“ odvetila som. To slovo najlepšie vystihovalo to, čo som. Upírsky démon zahrávajúci sa s ľudskými mužmi pre pôžitok a zabíjajúci pre krv.

Otočila som sa na Jolana rozcápaného po posteli a zavzlykala. Nemohla som plakať a zvuky ako myšací piskot boli najlepšou náhradou. Nechcela som mu ublížiť, ale ani od neho som nedostala to, čo som potrebovala. Keď nebola ukojená... myseľ, sýtila som telo, nahovárajúc si, že tým vyplním dutú dieru po matke. Už ako malé dieťa som potrebovala cítiť blízkosť mamy a otca. Teraz ju potrebujem rovnako. Stáva sa, že sa občas ocitnem v situácii, z ktorej neviem vybehnúť. Potrebujem pomoc alebo dobrú radu, či pár slov na povzbudenie. Chcem cítiť, že niekomu na mne záleží.

Moje sestry. Áno, áno, im na mne veľmi záleží a mne na nich. Sme tu preto, aby sme si navzájom boli oporným múrom. Ich by som nezabila ani po orgiách. Kvôli nim budem aj bez krvi, no už nikdy neublížim žiadnemu človeku.

Kto vie...Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek Nemé výčitky :

 1
1. vinnetou
03.09.2021 [17:33]

Tyhlety už nikdy jsou jasné :D už nikdy nebudu pít-co se stane příští týden? Emoticon

 1

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.ei.]smile41[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile33[./ei.] [.ei.]smile06[./ei.] [.ei.]smile01[./ei.] [.ei.]smile08[./ei.] [.ei.]smile19[./ei.] [.ei.]smile10[./ei.] [.ei.]smile17[./ei.] [.ei.]smile22[./ei.] [.ei.]smile25[./ei.] [.ei.]smile09[./ei.] [.ei.]smile07[./ei.] [.ei.]smile32[./ei.] [.ei.]smile35[./ei.] [.ei.]smile40[./ei.] [.ei.]smile24[./ei.] [.ei.]smile23[./ei.] [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile11[./ei.] [.ei.]smile18[./ei.] [.ei.]smile29[./ei.] [.ei.]smile20[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.] [.ei.]smile12[./ei.] [.ei.]smile15[./ei.] [.ei.]smile04[./ei.] [.ei.]smile03[./ei.] [.ei.]smile36[./ei.] [.ei.]smile31[./ei.] [.ei.]smile38[./ei.] [.ei.]smile14[./ei.] [.ei.]smile13[./ei.] [.ei.]smile26[./ei.] [.ei.]smile21[./ei.] [.ei.]smile28[./ei.] [.ei.]smile39[./ei.] [.ei.]smile42[./ei.] [.ei.]smile30[./ei.] [.ei.]smile37[./ei.] [.ei.]smile02[./ei.] [.ei.]smile05[./ei.]


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!