Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - FanFiction jednodílné » Drabble povídky » Naučil jsi mě milovat déšt...

Naučil jsi mě milovat déšt...Prší a mě právě déšť dovedl k napsání tohoto double drabblu (200 slov), který je o Belliných úvahách, lásce k Edwardovi a právě o tom dešti. Doufám, že se vám to bude líbit, a že třeba zanecháte nějaký ten komentář. Věnováno mojí rodince. ;)

 

Sedím na jeho oblíbeném houpacím křesle, v mém malém útulném pokoji, a poslouchám druhý nejlíbeznější zvuk na celé téhle planetě. Zpěv kapek, burácejících o okno, střechu, celý náš dům. Já vím, kdo by to byl, kdy do mě řekl? Já a milovat déšť... Taky se tomu divím. Ale jak bych mohla nenávidět něco, co on nadevše miloval? Vzpomínala jsem, jak se mu rozlil po tváři vřelý a šťastný úsměv, když jsme spolu běhali po lesích. Tedy já jsem si jen hověla na jeho zádech a nechala se okupovat tou sladkou vůní, vycházející z jeho těla, jejíž výraz se v dešti jenom znásobil. Ten pocit, který ve mně tyto vzpomínky vyvolávaly, byl nepopsatelný. Pokaždé, když městečko Forks zaplavily mraky a z nebe začaly padat ty podivné útvary, byla jsem šťastná, a to z nejednoho důvodu. Edward to miloval a já milovala jeho radost. Druhý důvod se nazýval má pošetilost. Když jsem se dívala na ty zvláštní tvary, jako bych cítila jeho přítomnost. Jako bych se dívala na něj... Ano, po určité době jsem se s jeho odchodem smířila. Ale prosím vás, už nikdy nikomu nevykládejte, že čas všechno spraví, protože je to hloupost. Bolest se sice zmírní, ale navždy tam bude.


Tento zvláštní drabble bych chtěla věnovat mojí milované rodince bláznů - JoheeeCullen, Twinkle a NatyCullen.
Mám vás ráda. Děkuju za to, že jste. :) Zároveň bych vás chtěla požádat o názory, za každý, ať už pozitivní, či negativní budu ráda. :)
Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek Naučil jsi mě milovat déšt...:

07.12.2011 [11:21]

daslli141 Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Krásne Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.ei.]smile41[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile33[./ei.] [.ei.]smile06[./ei.] [.ei.]smile01[./ei.] [.ei.]smile08[./ei.] [.ei.]smile19[./ei.] [.ei.]smile10[./ei.] [.ei.]smile17[./ei.] [.ei.]smile22[./ei.] [.ei.]smile25[./ei.] [.ei.]smile09[./ei.] [.ei.]smile07[./ei.] [.ei.]smile32[./ei.] [.ei.]smile35[./ei.] [.ei.]smile40[./ei.] [.ei.]smile24[./ei.] [.ei.]smile23[./ei.] [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile11[./ei.] [.ei.]smile18[./ei.] [.ei.]smile29[./ei.] [.ei.]smile20[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.] [.ei.]smile12[./ei.] [.ei.]smile15[./ei.] [.ei.]smile04[./ei.] [.ei.]smile03[./ei.] [.ei.]smile36[./ei.] [.ei.]smile31[./ei.] [.ei.]smile38[./ei.] [.ei.]smile14[./ei.] [.ei.]smile13[./ei.] [.ei.]smile26[./ei.] [.ei.]smile21[./ei.] [.ei.]smile28[./ei.] [.ei.]smile39[./ei.] [.ei.]smile42[./ei.] [.ei.]smile30[./ei.] [.ei.]smile37[./ei.] [.ei.]smile02[./ei.] [.ei.]smile05[./ei.]


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!