Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - FanFiction jednodílné » Drabble povídky » Konečně šťastná

Konečně šťastnáPřemýšleli jste někdy o tom, že by někdo ze ságy mohl mít lepší osud? Že by se některá dvojice zaměnila za jinou? Tahle postava byla většinou za tu zlou, tady ale ne. Doufám, že se bude líbit.
blotik

Díval jsem se na svou manželku, jejíž vlasy spadaly až do půli zad. Byla to upírka, ale skoro se mi to nepovedlo. Miloval jsem ji už od prvního dne, kdy jsme se setkali.

Podíval jsem se na svůj malý zázrak. Byla to holčička. Očička po mé milované polovičce. Koukaly se na mě jako na tatínka, jímž jsem byl.

Moje manželka si naši dcerku vzala do náruče a láskyplně ji pochovala.

„Mama,“ zašišlala na mou manželku.

„Správně, já jsem tvoje maminka. A ty jsi moje milovaná holčička,“ zašeptala jí do ouška. Zasněně jsem se díval na svou dceru a lásku, Rose.Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek Konečně šťastná:

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.ei.]smile41[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile33[./ei.] [.ei.]smile06[./ei.] [.ei.]smile01[./ei.] [.ei.]smile08[./ei.] [.ei.]smile19[./ei.] [.ei.]smile10[./ei.] [.ei.]smile17[./ei.] [.ei.]smile22[./ei.] [.ei.]smile25[./ei.] [.ei.]smile09[./ei.] [.ei.]smile07[./ei.] [.ei.]smile32[./ei.] [.ei.]smile35[./ei.] [.ei.]smile40[./ei.] [.ei.]smile24[./ei.] [.ei.]smile23[./ei.] [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile11[./ei.] [.ei.]smile18[./ei.] [.ei.]smile29[./ei.] [.ei.]smile20[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.] [.ei.]smile12[./ei.] [.ei.]smile15[./ei.] [.ei.]smile04[./ei.] [.ei.]smile03[./ei.] [.ei.]smile36[./ei.] [.ei.]smile31[./ei.] [.ei.]smile38[./ei.] [.ei.]smile14[./ei.] [.ei.]smile13[./ei.] [.ei.]smile26[./ei.] [.ei.]smile21[./ei.] [.ei.]smile28[./ei.] [.ei.]smile39[./ei.] [.ei.]smile42[./ei.] [.ei.]smile30[./ei.] [.ei.]smile37[./ei.] [.ei.]smile02[./ei.] [.ei.]smile05[./ei.]


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!