Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - FanFiction jednodílné » Drabble povídky » Jsi sladká jako čokoláda

Jsi sladká jako čokoládaJess chce Mika. Ale on ji ne.

AVC

Zírala jsem na něj, jak šel kolem stolu, kde jsem seděla já, Angela a... hmm... asi... Jo! Bella. Tak se přeci jmenuje! Je tu nová. Přesto po ní slintá každý kluk na této škole. I můj Mike. Vlastně ne můj, no... Kéž by můj!

Ach... Je tak krásný! Jsem do něj naprosto zblázněná! Naprosto! Ale on! On má oči jen pro jednu! A já jako bych byla neviditelná!

Mike si sedl naproti nám. Usmála jsem se na něj, jak nejkrásněji jsem dovedla. Usmál se také... Krásný úsměv! Jeho krásné dvě řady zoubečků se zableskly, jak... já ani snad nevím!

Ale... Usmál se na Bellu! V tu chvíli jsem měla chuť tu krásku vedle mě zaškrtit. Co na ní všichni k čertu vidí?! Vždyť jsem mnohem, mnohem, mnohem hezčí! Alespoň, že Cullenům je ukradená! Stejně si hraje na ledovou nedostupnou královnu!

„Ahoj, Bello," pozdravil ji. Bella ani nestačila odpovědět, když jsem naštvaně řekla: „Miku? Mohl bys na chvíli? Potřebuji si s tebou promluvit!" Chvilku čekal, ale pak souhlasil.

„Tak o co jde?" zeptal se.

„Proč mě nechceš?!" vyjela jsem.

„Jess... jsi sladká jako čokoláda, ale..." Nenechala jsem ho domluvit.

„Tak v čem je sakra problém?!" nchápala jsem.

„Mám na čokoládu alergii."
Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek Jsi sladká jako čokoláda:

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.ei.]smile41[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile33[./ei.] [.ei.]smile06[./ei.] [.ei.]smile01[./ei.] [.ei.]smile08[./ei.] [.ei.]smile19[./ei.] [.ei.]smile10[./ei.] [.ei.]smile17[./ei.] [.ei.]smile22[./ei.] [.ei.]smile25[./ei.] [.ei.]smile09[./ei.] [.ei.]smile07[./ei.] [.ei.]smile32[./ei.] [.ei.]smile35[./ei.] [.ei.]smile40[./ei.] [.ei.]smile24[./ei.] [.ei.]smile23[./ei.] [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile11[./ei.] [.ei.]smile18[./ei.] [.ei.]smile29[./ei.] [.ei.]smile20[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.] [.ei.]smile12[./ei.] [.ei.]smile15[./ei.] [.ei.]smile04[./ei.] [.ei.]smile03[./ei.] [.ei.]smile36[./ei.] [.ei.]smile31[./ei.] [.ei.]smile38[./ei.] [.ei.]smile14[./ei.] [.ei.]smile13[./ei.] [.ei.]smile26[./ei.] [.ei.]smile21[./ei.] [.ei.]smile28[./ei.] [.ei.]smile39[./ei.] [.ei.]smile42[./ei.] [.ei.]smile30[./ei.] [.ei.]smile37[./ei.] [.ei.]smile02[./ei.] [.ei.]smile05[./ei.]


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!