Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - FanFiction jednodílné » Drabble povídky » Je na dně

Je na dněPohled Charlieho na to, co se s Bellou děje po Edwardově odchodu.

AVC

Moje dcera… Moje dcera je na dně! A to jen kvůli tomu hajzlovi! Kdyby neodešel, byla by v pořádku! Ale on odešel a ona v pořádku není.

Kudy chodí, tudy pláče. Myslí na něj a především… moc se trápí.

Ani s přáteli už nikam nechodí. Uzavírá se do sebe. Já nevím, co s tím. Co s ní. Nevím jak jí pomoci a nevím, jak ji rozveselit.

Co mám udělat, aby byla opět šťastná. Připadám si jako nezodpovědný otec, který se s potěšením dívá na svou nešťastnou zoufalou dceru.

Připadám si, jako kdybych byl bezmocný. Jsem bezmocný.

Jak mohu pomoc?Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek Je na dně:

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.ei.]smile41[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile33[./ei.] [.ei.]smile06[./ei.] [.ei.]smile01[./ei.] [.ei.]smile08[./ei.] [.ei.]smile19[./ei.] [.ei.]smile10[./ei.] [.ei.]smile17[./ei.] [.ei.]smile22[./ei.] [.ei.]smile25[./ei.] [.ei.]smile09[./ei.] [.ei.]smile07[./ei.] [.ei.]smile32[./ei.] [.ei.]smile35[./ei.] [.ei.]smile40[./ei.] [.ei.]smile24[./ei.] [.ei.]smile23[./ei.] [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile11[./ei.] [.ei.]smile18[./ei.] [.ei.]smile29[./ei.] [.ei.]smile20[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.] [.ei.]smile12[./ei.] [.ei.]smile15[./ei.] [.ei.]smile04[./ei.] [.ei.]smile03[./ei.] [.ei.]smile36[./ei.] [.ei.]smile31[./ei.] [.ei.]smile38[./ei.] [.ei.]smile14[./ei.] [.ei.]smile13[./ei.] [.ei.]smile26[./ei.] [.ei.]smile21[./ei.] [.ei.]smile28[./ei.] [.ei.]smile39[./ei.] [.ei.]smile42[./ei.] [.ei.]smile30[./ei.] [.ei.]smile37[./ei.] [.ei.]smile02[./ei.] [.ei.]smile05[./ei.]


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!