Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - FanFiction jednodílné » Drabble povídky » Hluboko v podvědomí

Hluboko v podvědomí100 slov. Bella po odchodu Edwarda často bloudí ve svých myšlenkách a v podvědomí. Jeden z případů.

Krásné počteníčko.

AVC

Myšlenkami se nořím propastí dolů. Hluboko dolů. Do tmy. Do tmy mého podvědomí. Tma. Vidím tmu anebo nevidím? Tato otázka se rozlousknout nedá.

Temnota nabírá šedosti a mění se v mlhu. Já kráčím v před blíž a blíž… Blíž čemu? To netuším. Jen kráčím. Pozvednu ruku. Jakmile ji natáhnu před sebe, zmizí ve spárech šedavé mlhy.

Toto je můj svět. Můj svět podvědomí. Jsem sama, nerušena ničím. Nikým. Zde mám klid, ale jak kráčím dál, spatřím záblesk tak světle modravého světla, až mi připomíná modráska.

Vidím pravou podobu mého podvědomí. Svět, kde kytky kvetou nepřetržitě. Můj svět. Svět mého podvědomí.Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek Hluboko v podvědomí:

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.ei.]smile41[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile33[./ei.] [.ei.]smile06[./ei.] [.ei.]smile01[./ei.] [.ei.]smile08[./ei.] [.ei.]smile19[./ei.] [.ei.]smile10[./ei.] [.ei.]smile17[./ei.] [.ei.]smile22[./ei.] [.ei.]smile25[./ei.] [.ei.]smile09[./ei.] [.ei.]smile07[./ei.] [.ei.]smile32[./ei.] [.ei.]smile35[./ei.] [.ei.]smile40[./ei.] [.ei.]smile24[./ei.] [.ei.]smile23[./ei.] [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile11[./ei.] [.ei.]smile18[./ei.] [.ei.]smile29[./ei.] [.ei.]smile20[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.] [.ei.]smile12[./ei.] [.ei.]smile15[./ei.] [.ei.]smile04[./ei.] [.ei.]smile03[./ei.] [.ei.]smile36[./ei.] [.ei.]smile31[./ei.] [.ei.]smile38[./ei.] [.ei.]smile14[./ei.] [.ei.]smile13[./ei.] [.ei.]smile26[./ei.] [.ei.]smile21[./ei.] [.ei.]smile28[./ei.] [.ei.]smile39[./ei.] [.ei.]smile42[./ei.] [.ei.]smile30[./ei.] [.ei.]smile37[./ei.] [.ei.]smile02[./ei.] [.ei.]smile05[./ei.]


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!