Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - FanFiction jednodílné » Drabble povídky » Emmett před smrtí

Emmett před smrtíTakže, rozhodla jsem se napsat další tripple drabble. Určitě zde již něco na podobné téma bylo, ale já na nic nenarazila. Proč vlastně Emmett odcházel do lesa, kde potkal medvěda a později svou budoucí životní lásku Rose? A jak to tam vlastně probíhalo? Čtěte dál a dozvíte se více. ;) K.

Rozhodl jsem se odejít. Nevěděl jsem na jak dlouho. Nevěděl jsem ani kam. Nikoho, kromě stále hádajících se rodičů, kteří vás obviňují ze zničení jejich vztahu, jsem neměl.

Rozhodl jsem se pro les. Vždy na mě působil omamujícím dojmem a nikdy se mi nechtělo odcházet. Měl jsem štěstí, že jsem bydlel v Kanadě, zde jich bylo požehnaně.

Už dobrou hodinu jsem chodil po lese a stále nedostával žádný nápad, jak se svým životem naložit. Neměl jsem ženu, kterou bych miloval. Neměl jsem rodinu. Neměl jsem přátele. Nikoho.

Nikdy jsem si nemyslel, že bych takhle smýšlel, ale najednou se mi cesta smrti tak zdála snadná. Jedna část mi říkala, abych se neopovážil, si sáhnou na život a navíc, že by se mi to stejně vzhledem k mému tělesnému zdraví nepovedlo. Ta druhá část zase říkala, že nemám pro co žít, že jen beru kyslík lidem, kteří si ho budou víc vážit.

Z mých zmatených myšlenek na smrt mě vyrušily kroky. Měl jsem strach jako nikdy před tím, ale přemohl jsem se a otočil se. Proboha, medvěd!

Zaútočil. Nebránil jsem se, říkal jsem si, že tohle je asi odpověď na moje hříšné myšlenky. Osud to vyřešil za mě. Mohl jsem být rád, ale nebylo tomu tak. Chtěl jsem se svým životem naložit po svém. Bylo to tak nespravedlivé. Bohužel už nemohu nic udělat, vstupem do tohoto temného lesa jsem si podepsal ortel.

Už jsem a sobě neměl ani kousíček látky. Medvěd, který byl teď kus ode mě, se pomalu přibližoval. Nebál jsem se. Jako kdybych věděl, že všechno bude dobré, ale hned potom jsem se uchechtnul. Jsem sám v pustém lese s hladovým medvědem. Jak to asi dopadne?

Z ničeho nic jsem už necítil medvěda na svém těle. Zmateně jsem se podíval před sebe a uviděl blonďatého anděla. Nebe, pomyslel jsem si.

 

 


Je to můj druhý drabble, na řekněme, vážnější téma. :D Komentáře potěší. :) Díky ♥Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek Emmett před smrtí:

 1
6. Kačka
21.08.2011 [12:07]

krásný Emoticon Emoticon Emoticon

23.07.2011 [20:49]

N1I1K1O1Lmoc hezký Emoticon Emoticon Emoticon

22.07.2011 [10:31]

AalexMoc hezké, je skvěle vidět, jakou moc mají přání, takže pozor na ně - nemuselo by se nám povést je zvrátit tak rychle jako Emmettovi. Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

21.07.2011 [23:18]

Kika57 Emoticon Krásný. Přál si smrt a napadne ho medvěd... Rozmyslí si to a (ne)zachrání ho Rose... Náhoda? Osud? Emoticon Emoticon To je jedno... každopádně to je divný! Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

21.07.2011 [16:37]

Veubellamoc krásně popsané Emmovy pocity Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

21.07.2011 [13:43]

enchantressKajko,
tohle se ti povedlo. Nevím, co napsat... Mám takové zvláštní pocity. Je to smutné, ale docela i šťastné. Nápad s Emmovou smrtí byl úžasný a já tě za to strašně chválím. Nechápu, jak někdo může něco, tak krásného vymyslet... Opravdu se ti to povedlo a ode mě máš palec nahoru... Emoticon Jen piš dál a já slibuji, že si zase přečtu Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

 1

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.ei.]smile41[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile33[./ei.] [.ei.]smile06[./ei.] [.ei.]smile01[./ei.] [.ei.]smile08[./ei.] [.ei.]smile19[./ei.] [.ei.]smile10[./ei.] [.ei.]smile17[./ei.] [.ei.]smile22[./ei.] [.ei.]smile25[./ei.] [.ei.]smile09[./ei.] [.ei.]smile07[./ei.] [.ei.]smile32[./ei.] [.ei.]smile35[./ei.] [.ei.]smile40[./ei.] [.ei.]smile24[./ei.] [.ei.]smile23[./ei.] [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile11[./ei.] [.ei.]smile18[./ei.] [.ei.]smile29[./ei.] [.ei.]smile20[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.] [.ei.]smile12[./ei.] [.ei.]smile15[./ei.] [.ei.]smile04[./ei.] [.ei.]smile03[./ei.] [.ei.]smile36[./ei.] [.ei.]smile31[./ei.] [.ei.]smile38[./ei.] [.ei.]smile14[./ei.] [.ei.]smile13[./ei.] [.ei.]smile26[./ei.] [.ei.]smile21[./ei.] [.ei.]smile28[./ei.] [.ei.]smile39[./ei.] [.ei.]smile42[./ei.] [.ei.]smile30[./ei.] [.ei.]smile37[./ei.] [.ei.]smile02[./ei.] [.ei.]smile05[./ei.]


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!