Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - FanFiction jednodílné » Drabble povídky » Emmett a emetka

jablkobyspiritek


Emmett a emetka

„Při vyplachování ucha vám do něj zabodnou dlouhou jehlu a přiloží vám pod ucho emetku. To je taková miska. Co je na mém výkladu směšné? Příští hodinu si vás na tohle některé vyzkouším," pravil profesor biologie.

Tak a teď po trošce teorie okusíme i praxi. Představte si dům Cullenových, kde se od rána ozývá křik malé zrzavé dívenky, kterou bolí příšerně v uchu. Všichni jenom čekají, jakmile se dostaví živitel rodiny a lamač všech srdcí, Carlisle. Ale jak už asi víte, nic se neobejde bez... komplikací. Spoluautorský tripple drabble TeeTee a Eiraminy.

Městečko Forks dnes vstalo velmi brzo ráno. Příčina? Jednu malou zrzavou dívenku trápí bolest v uchu... Myslíte si, že to bude chvilka? Omyl, bude to na dlouho. Upíři přece žijí věčně...

„Bolí mě ouško!" zaječelo to malé zrzavé stvoření až se všichni otáčeli. Po zdánlivě klidném domě běhalo tolik upírů, kterých by se nesešlo ani na Arových narozeninách, jen aby vyhověli malé Renesmé. Už jako malá si všechny doslova omotala kolem prstíku, a když nebyla v dobré náladě... bylo to pro městečko Forks ve státě Washington špatné.

„Ustupte mi z cesty!" zvolal plavovlasý doktor, řítící se k malé Nessie.

„Ustupte mu z cesty!" opakoval velký Indián, který zde pobíhal jen v ručníku z neznámého důvodu. Jen se prosím modleme, aby ho nezatkli za pobíhání bez náhubku.

„Mé ouško," začala naříkat Nessie.

Edward s Bellou, stejně jako Jasper s Alice a Rosalie, už zdánlivě šíleli. Pronikavý hlásek malé Nessie jako by vydával zvuk tisíci decibelů. Jasper si začal vytrhávat své blonďaté vlasy, zatímco se mu Emmett hlasitě vysmíval.

„Doneste jehlu, budeme vytopovat ouško," pravil Carlisle, když překročil k zákroku, „však my nad tím bolavým ouškem vyhrajeme!"

„Hlavně si pospěšte," řekl naléhavě Jacob a strčil Carlisleovi do ruky velkou tupou jehlu, „nebo to s námi špatně dopadne."

A malá Nessie křičela a křičela a křičela, krve v ní by se nedořezal. Zvláště pak v případě, kde její děda držel velkou jehlu. Scéna jako z hororu.

„Emitní misku," houkl Carlisle na postávajícího Jacoba.

„Cože?" neslyšel Jacob.

„Emetku!"

Jacob se nechápavě rozhlédl po okolí a popadl Emmetta, mop a zmizel v kuchyni. Po chvíli přiběhl zpátky.

„Jacobe, proč si mi přinesl Emmetta s mopem na hlavě?" Carlisle už zuřil. Emmett se svůdně usmál, jeho rty ladily s jeho růžovým melírem a upravil si své háro z utržené hlavice mopu.

„No, chtěli jste přece Emmettku..."


 

 

Tento drabble vznikl ve spolupráci s uživatelkou Eiraminou.Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek Emmett a emetka:

19.09.2011 [10:19]

kajka007To bylo fakt skvělé! Jestli dohromady dáváte takové hlody, tak pište častěji. Emoticon Emoticon

19.09.2011 [10:13]

zuzinecckaa Emoticon Emoticon Emoticon Krásný, to se mi moc líbí, pěkně jsem se zasmála Emoticon Emoticon Emoticon Emetka, co jiného taky Jacoba s Emmettem mohlo v téhle chvíli napadnout... Super! Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

4. Kim
19.09.2011 [9:28]

Kim To je výborný, Emmett je výbornej! Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

18.09.2011 [21:53]

DarkFirefliesTo je skvělý! Emoticon

18.09.2011 [21:16]

N1I1K1O1LNo tak to je moc! Zvedla jsi mi náladu! Moc dík Emoticon

18.09.2011 [20:57]

Veubellasuprový, nasmála jsem se! Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.ei.]smile41[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile33[./ei.] [.ei.]smile06[./ei.] [.ei.]smile01[./ei.] [.ei.]smile08[./ei.] [.ei.]smile19[./ei.] [.ei.]smile10[./ei.] [.ei.]smile17[./ei.] [.ei.]smile22[./ei.] [.ei.]smile25[./ei.] [.ei.]smile09[./ei.] [.ei.]smile07[./ei.] [.ei.]smile32[./ei.] [.ei.]smile35[./ei.] [.ei.]smile40[./ei.] [.ei.]smile24[./ei.] [.ei.]smile23[./ei.] [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile11[./ei.] [.ei.]smile18[./ei.] [.ei.]smile29[./ei.] [.ei.]smile20[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.] [.ei.]smile12[./ei.] [.ei.]smile15[./ei.] [.ei.]smile04[./ei.] [.ei.]smile03[./ei.] [.ei.]smile36[./ei.] [.ei.]smile31[./ei.] [.ei.]smile38[./ei.] [.ei.]smile14[./ei.] [.ei.]smile13[./ei.] [.ei.]smile26[./ei.] [.ei.]smile21[./ei.] [.ei.]smile28[./ei.] [.ei.]smile39[./ei.] [.ei.]smile42[./ei.] [.ei.]smile30[./ei.] [.ei.]smile37[./ei.] [.ei.]smile02[./ei.] [.ei.]smile05[./ei.]


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!