Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - FanFiction jednodílné » Drabble povídky » Čo viac si môžem priať?

Čo viac si môžem priať? Drabble poviedka (300 slov). Je o tom, ako si Bella uvedomuje, aká je šťastná. Prajem pekné čítanie. Vaša Alsee.

Čo viac si môžem priať?

Sedela som na parapetnej doske okna v našej spálni. Privrela som oči a v mysli sa mi vybavili obrazy dvoch najcennejších bytostí v mojej existencii.

Edward a Renesmé. Nevedela som pochopiť, ako som bez nich mohla doteraz žiť. Obaja mi dávali toľko lásky, pre ktorú by iní možno až vraždili.

Takisto aj moja nová rodina. Cullenovci.

Všetci si Renesmé plnými dúškami užívali a robili ju šťastnou. Hrialo ma pri mojom mŕtvom srdci, keď som vedela, že je Renesmé šťastná.

Otvorila som oči a pozrela sa môjho spiaceho anjelika.

Udivovalo ma, že aj keď som poznala jej tvár naspamäť, nikdy som sa na ňu nemohla vynadívať.

Zoskočila som z parapetnej dosky a došla k našej manželskej posteli. Renesmé tichučko oddychovala v saténových vankúšoch. Mala totižto blbý zvyk. Vždy si na spanie privlastnila našu posteľ.

Ľahla som si vedľa nej a pohladila ju po malom líčku. Renesmé sa otočila na druhý bok a niečo zamumlala zo sna.

Vždy som rada počúvala, čo hovorí zo sna, aj keď to niekedy nedávalo zmysel. Malá ruka mojej dcéry sa dotkala tej mojej. Usmiala som sa a pritúlila sa k nej ešte viac.

Vtedy sa potichu otvorili dvere a vošiel Edward. Keď nás zbadal, v očiach mu zaiskrili iskričky šťastia.

Hneď pribehol k posteli a pomaly si ľahol vedľa Renesmé z druhej strany.

Potichu som sa zdvihla do sedu a načiahla sa cez spiacu Renesmé po Edwardove pery. Keď sa moje pery dotkli tých jeho, bolo to akoby sme sa bozkávali prvýkrát. Trochu sa odo mňa odtiahol a povedal tie najkrajšie dve slová na svete.

„Milujem ťa.“

„Milujem ťa,“ povedala som zasnene a znova ho pobozkala.

Bola som neuveriteľne šťastná. Mám milujúceho manžela, milujúcu rodinu a milovanú dcéru.

Čo viac si môžem priať? Iba ak to, aby mi to všetko ostalo naveky.

 Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek Čo viac si môžem priať? :

 1
6. Niki
25.06.2011 [22:38]

Emoticon Emoticon Emoticon

25.06.2011 [21:22]

AalexNádherné, romantické a skvěle popsané štěstí. Zahřálo to u srdce. Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

4. daslli141
25.06.2011 [21:09]

To slovné spojenie zaiskrili iskričky by som trocha pozmenila. Príde mi to nejaké divné. Ako už povedala rezule trochu nudné.. dalo by sa to vtesnať aj do tých 100-200 slov, ale inak pekný drubble. Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

25.06.2011 [18:48]

rezuleTak trochu nudné, přesto hezké Emoticon Emoticon

25.06.2011 [17:59]

Veubella Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

1. Nessienka admin
22.06.2011 [15:52]

NessienkaAhoj.
Poviedku vraciam. Dôvodom je príliš málo slov na jednodielnu poviedku. Minimálny počet slov je totiž 500, pričom tvoja poviedka má presne 357 a to je málo. Takže máš dve možnosti. Buď to nejako zredukuj, aby to bolo na 300 slov - ako drabble poviedka -, alebo si dopíš niečo aspoň do tých 500 slov - ako na jednodielnu poviedku. Keď tak urobíš, znovu zaškrtni "Článek je hotov".
Ďakujem. Emoticon

 1

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.ei.]smile41[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile33[./ei.] [.ei.]smile06[./ei.] [.ei.]smile01[./ei.] [.ei.]smile08[./ei.] [.ei.]smile19[./ei.] [.ei.]smile10[./ei.] [.ei.]smile17[./ei.] [.ei.]smile22[./ei.] [.ei.]smile25[./ei.] [.ei.]smile09[./ei.] [.ei.]smile07[./ei.] [.ei.]smile32[./ei.] [.ei.]smile35[./ei.] [.ei.]smile40[./ei.] [.ei.]smile24[./ei.] [.ei.]smile23[./ei.] [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile11[./ei.] [.ei.]smile18[./ei.] [.ei.]smile29[./ei.] [.ei.]smile20[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.] [.ei.]smile12[./ei.] [.ei.]smile15[./ei.] [.ei.]smile04[./ei.] [.ei.]smile03[./ei.] [.ei.]smile36[./ei.] [.ei.]smile31[./ei.] [.ei.]smile38[./ei.] [.ei.]smile14[./ei.] [.ei.]smile13[./ei.] [.ei.]smile26[./ei.] [.ei.]smile21[./ei.] [.ei.]smile28[./ei.] [.ei.]smile39[./ei.] [.ei.]smile42[./ei.] [.ei.]smile30[./ei.] [.ei.]smile37[./ei.] [.ei.]smile02[./ei.] [.ei.]smile05[./ei.]


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!