Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - FanFiction jednodílné » Drabble povídky » Chlapík menom Forks


Chlapík menom ForksDrabbel z pohľadu mestečka Forks...

Som pomerne obyčajný chlapík, menom Forks, bývam vo Washingtone neďaleko oceánu. Vraví sa, že život je iba nezmyselný príbeh, ktorý rozpráva blázon. Tým nezmyselným príbehom sa stáva, ak sa človek dopustí niečoho, čo by si nepredstavoval ani v najzázračnejších snoch.

Kedysi u mňa býval indiánsky kmeň Quileute, ale to bolo ešte predtým ako sa vzdali svojho územia a presťahovali inam, pretože sa ku mne nasťahovali biele tváre. V roku 1889 bola vedľa mňa vytvorená rezervácia. Bolo to v tom istom roku, keď sa Washington stal štátom a v tom istom roku dedinu vypálil osadník. Indiánov mi bolo naozaj veľmi ľúto. Takýto osud si nezaslúžili. Fráza "préria proti prúdu" v Quileutskom jazykom sa preložila ako "Forks Prarie" a tak ma aj pomenovali. 

Ľuďom zžitím s prírodou sa v celom mojom živote ani trochu nedarilo. Po osadníkoch prišli iní nepriatelia. Nazvali ich Studení a ešte len potom nastala dráma. Podobne ako iné organizmy sa snažili prispôsobiť meniacemu sa svetu, musel i u Quiletov nastať obranný mechanizmus, ktorý sa sformoval do metamorfózy na vlkov. Takýmto spôsobom získali ochranu a rešpekt a ten im preukázala aj rodinka Studených. Len čo odišli a Quileutské gény pochopili, že už sa nemusia meniť, nastal vo mne relatívny pokoj. Chodil som na ryby, najviac som chytal pstruhy a lososy, čerpal som z drevárskej výroby a žil si spokojným životom. Takýto stav ale nikdy netrvá večne. Len čo som sa nazdal, Cullenovci sa opäť vrátili a s nimi ďalšia podnájomníčka Bella.

Všetci samozrejme vedia ako to bolo ďalej, ale nikto sa väčšinou ani na chvíľu nezamyslel, ako som sa cítil ja. Koniec dobrý, ale inak všetko na hovno. Nakoniec na mňa nikto nespomína v zlom. Nikto nespomína moje meno nadarmo, pretože som sa stal domovom vlkodlakov, upírov, poloupírov i ľudí. To je znak toho, že som veľmi tolerantný chlapík.

 Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek Chlapík menom Forks:

 1
2. Chloe
06.11.2021 [22:43]

Hezke Emoticon

28.10.2021 [15:58]

JessicaTak to je skvělý Emoticon Emoticon Prý tolerantní chlapík. Emoticon

 1

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.ei.]smile41[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile33[./ei.] [.ei.]smile06[./ei.] [.ei.]smile01[./ei.] [.ei.]smile08[./ei.] [.ei.]smile19[./ei.] [.ei.]smile10[./ei.] [.ei.]smile17[./ei.] [.ei.]smile22[./ei.] [.ei.]smile25[./ei.] [.ei.]smile09[./ei.] [.ei.]smile07[./ei.] [.ei.]smile32[./ei.] [.ei.]smile35[./ei.] [.ei.]smile40[./ei.] [.ei.]smile24[./ei.] [.ei.]smile23[./ei.] [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile11[./ei.] [.ei.]smile18[./ei.] [.ei.]smile29[./ei.] [.ei.]smile20[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.] [.ei.]smile12[./ei.] [.ei.]smile15[./ei.] [.ei.]smile04[./ei.] [.ei.]smile03[./ei.] [.ei.]smile36[./ei.] [.ei.]smile31[./ei.] [.ei.]smile38[./ei.] [.ei.]smile14[./ei.] [.ei.]smile13[./ei.] [.ei.]smile26[./ei.] [.ei.]smile21[./ei.] [.ei.]smile28[./ei.] [.ei.]smile39[./ei.] [.ei.]smile42[./ei.] [.ei.]smile30[./ei.] [.ei.]smile37[./ei.] [.ei.]smile02[./ei.] [.ei.]smile05[./ei.]


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!