Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - FanFiction jednodílné » Drabble povídky » Budeš mým rudookým hrdinou!

Budeš mým rudookým hrdinou!Maria a její „přítelkyně" potkají Jaspera. Jaký bude Mariin pohled na situaci?
Krásné čtení, AVC.

Putovala jsem se svýma dvěma společnicema. Hledaly jsme vojáky doarmády. Armády novorozených upírů.

Potřebuji někoho schopného, a ne ty neschopné blbce jako posledně! Zvlášť potřebuji někoho, kdo by měl vliv na lidi. Kdo by je dokázal vést za mě! Já bych jen sklízela úspěch.

Mé společnice mi věří. Myslí si, že vše děláme pro společný úspěch. Ale není to tak. Vítězství bude jen mé! Až nebudou potřeba… jednoduše se jich zbavím.

Setmělo se. Slunce už téměř schovalo své pálivé prstíky za obzor. I ve tmě mé upíři oči viděly. Kráčely jsme dál. Já byla v klidu. To ty dvě se trochu neklidně vrtěly. Vadilo jim, že jsme ještě nikoho nezískaly.

Brzy už se někdo objeví. Cítím to.

Napřímila jsem se. Měla jsem pocit, že jsem zaslechla klusot kopit, a nemýlila jsem se. Nějaká osoba opravdu cválala na koni těsně před námi. Takže mé tušení bylo pravdivé! Voják se zastavil těsně před námi. Jakmile sesedl z koně, lehce se nám uklonil.

„Nepotřebujete pomoc, madam?“ Otázka byla mířena mně. Věděla jsem, že ty dvě ubožačky by se neudržely. Proměna tedy zůstávala na mně.

Neodpověděla jsem mu. Místo toho jsem k němu přistoupila blíž. Hltal mě pohledem. Díval se na mně jak na ducha. Na zjevení. Jak na anděla, který slétl na zem, aby ho… ochránil?

Možná… Já ho ale neochráním! Já ho využiji!

„Proměnit bys ho měla ty, Mario, my nedokážeme přestat.“ Ušklíbla jsem se. To bych bez ní fakt nezjistila.

Z toho muže sálala autorita. Měl ovlivňující povahu. Přesně takového muže jsem potřebovala.

„Tvé jméno? Vojáku?“ zeptala jsem se.

„Major Jasper W…“ Zarazil se uprostřed odpovědi. Nedokázal se na mě vynadívat.

„Budeš mým rudookým hrdinou! Jaspere…“ šeptla jsem a vrhla se mu po tepně na krku. Začala jsem sát krev. Nakonec jsem se ovládla.

Jasper… První člen mé armády…Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek Budeš mým rudookým hrdinou!:

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.ei.]smile41[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile33[./ei.] [.ei.]smile06[./ei.] [.ei.]smile01[./ei.] [.ei.]smile08[./ei.] [.ei.]smile19[./ei.] [.ei.]smile10[./ei.] [.ei.]smile17[./ei.] [.ei.]smile22[./ei.] [.ei.]smile25[./ei.] [.ei.]smile09[./ei.] [.ei.]smile07[./ei.] [.ei.]smile32[./ei.] [.ei.]smile35[./ei.] [.ei.]smile40[./ei.] [.ei.]smile24[./ei.] [.ei.]smile23[./ei.] [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile11[./ei.] [.ei.]smile18[./ei.] [.ei.]smile29[./ei.] [.ei.]smile20[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.] [.ei.]smile12[./ei.] [.ei.]smile15[./ei.] [.ei.]smile04[./ei.] [.ei.]smile03[./ei.] [.ei.]smile36[./ei.] [.ei.]smile31[./ei.] [.ei.]smile38[./ei.] [.ei.]smile14[./ei.] [.ei.]smile13[./ei.] [.ei.]smile26[./ei.] [.ei.]smile21[./ei.] [.ei.]smile28[./ei.] [.ei.]smile39[./ei.] [.ei.]smile42[./ei.] [.ei.]smile30[./ei.] [.ei.]smile37[./ei.] [.ei.]smile02[./ei.] [.ei.]smile05[./ei.]


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!