Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Knihy » Postavy » Smečka z Denali - Irina


Smečka z Denali - IrinaIrina z Denali.

Celé jméno: Irina

Stav: zesnulý upír

Datum narození: kolem roku 1000

Datum přeměny: kolem roku 1000

Původce přeměny: Sasha

Místo původu: Slovensko

Barva vlasů: světle plavá

Barva očí: zlatá/černá

Výška: 157 cm

Vnější popis: Irina má rovné, světle plavé vlasy pod bradu.

Zvláštní schopnosti: Irina nemá žádné zvláštní schopnosti.

Vztahy v rodině/smečce: Kate a Tanyu považuje za své sestry.

Minulost:

Irina se stala třetí dcerou Sashy - po Tanye a Kate.

Jako člověk žila na malé zemědělské usedlosti, fyzicky se podobala Tanye a Katrině a Sashe se zalíbila možnost třetí dcery. Společně tvořily úzce sevřenou rodinu, proto bylo pro Irinu překvapením, když Sasha stvořila nesmrtelné dítě.

Sestry poprava matky a bratra zničila, ale nic Volturiovým nezazlívaly, znaly zákon stejně dobře jako jejich matka, právě jejich nevědomost jim zajistila přežití.

Irina si stejně jako její sestry užívala pozornost mužů, lidských i nesmrtelných, ale nikdy se s žádným neusadila. Z počátku byly její vztahy se smrtelnými muži krátkodobé, muži obvykle skončili jako potrava. Díky tomuto chování si vysloužily označení succubus. Mýty se liší dle kraje, ale základ byl vždy stejný – překrásná démonka, která své oběti nejprve svede a poté z nich vysaje život.

Po nějaké době Irina svých činů začala litovat, mnohé z mužů opravdu milovala, a protože jejich smrti nedokázala zabránit, doháněly ji výčitky svědomí. Snažila se, aby její milenci přežili, ale touha po krvi byla nepřekonatelná. Dlouhou dobu se sestrami lidským mužům dokonce vyhýbaly – výjimkou bylo krmení – ale připadaly si osamělé.

Tehdy Tanya začala přemýšlet nad vegetariánským způsobem stravy a došla k názoru, že pohyb mezi lidmi bude snazší. Sestry její objev nadchnul natolik, že se okamžitě přidaly a po několika desetiletích si všechny vybudovaly téměř dokonalé sebeovládání.

Asi o sto let později sestrám zkřížil cestu Eleazar s Carmen a jejich životy se spojily.

V době setkání s Carlislem byli všichni z klanu plnohodnotnými vegetariány, díky stejnému životnímu stylu se s Cullenovými sblížili a stali se rozšířenou částí rodiny.

Když Laurent, na Carlisleův pokyn, vyhledal klan z Denali, Irinu okamžitě zaujal a zamilovala se do něj, jak se zdálo, on její city opětoval. Než se jejich vztah stačil posunout, Laurent byl zabit vlky z kmene Quileutů.

Irina Cullenovým nikdy neodpustila, že bránili vlky, dokud si neuvědomila, že se proti nim provinila mnohem víc. Než ji zabili, stačila si uvědomit, jak moc Cullenovým ublížila, když nevyslechla jejich příběh.

 

Převzato z Oficiálního ilustrovaného průvodceSdílet Sdílet

Diskuse pro článek Smečka z Denali - Irina:

 1
7. VIKI
20.06.2012 [11:42]

IRINA JE SKVELA Emoticon Emoticon

6. bgvnhzgfnb
07.02.2012 [20:02]

všichni máte pravdu,Irina na svatbě v knize opravdu není ale ve filmu ano. Emoticon Emoticon Emoticon

5. Alice
14.01.2012 [19:15]

Irina v knize na svatbě neni ,ale ve filmu ji uvidíme jen jednou a to v ten moment když uvidí Setha -vlka a uteče Emoticon

4. DarkRachel
12.11.2011 [13:21]

Aha..tak to děkuji za vysvětlení to jsem nevěděla. Moc díky.

11.11.2011 [15:05]

InomaJe pravda, že Irina v knize na svatbě není. Ale ve filmu prý bude. Bill Condon to vysvětlil tak, že diváci se musí s Irinou seznámit v první části BD, aby ji pak poznali v té druhé. Údajně má ale Irina ze svatby utéct.

11.11.2011 [14:55]

mokasinaAle jo je to irina i když tam neni tak tady asi jo no

1. DarkRachel
11.11.2011 [14:45]

To není Irina! Irina na svatbě v knize vůbec není!

 1

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.ei.]smile41[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile33[./ei.] [.ei.]smile06[./ei.] [.ei.]smile01[./ei.] [.ei.]smile08[./ei.] [.ei.]smile19[./ei.] [.ei.]smile10[./ei.] [.ei.]smile17[./ei.] [.ei.]smile22[./ei.] [.ei.]smile25[./ei.] [.ei.]smile09[./ei.] [.ei.]smile07[./ei.] [.ei.]smile32[./ei.] [.ei.]smile35[./ei.] [.ei.]smile40[./ei.] [.ei.]smile24[./ei.] [.ei.]smile23[./ei.] [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile11[./ei.] [.ei.]smile18[./ei.] [.ei.]smile29[./ei.] [.ei.]smile20[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.] [.ei.]smile12[./ei.] [.ei.]smile15[./ei.] [.ei.]smile04[./ei.] [.ei.]smile03[./ei.] [.ei.]smile36[./ei.] [.ei.]smile31[./ei.] [.ei.]smile38[./ei.] [.ei.]smile14[./ei.] [.ei.]smile13[./ei.] [.ei.]smile26[./ei.] [.ei.]smile21[./ei.] [.ei.]smile28[./ei.] [.ei.]smile39[./ei.] [.ei.]smile42[./ei.] [.ei.]smile30[./ei.] [.ei.]smile37[./ei.] [.ei.]smile02[./ei.] [.ei.]smile05[./ei.]


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!