Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Knihy » Postavy » Smečka Blacků - Leah Clearwaterová

Sraz Ostrava!!! 33


Smečka Blacků - Leah ClearwaterováLeah ze smečky Blacků.

Jméno: Leah Clearwaterová

Datum narození: 1986

Pozice mezi Quileuty: vlkodlačí beta po Jacobovi

Zdroj vlkodlačích genů: linie Atearů, Blacků a Uleyů

Lidská barva vlasů: černá

Barva vlčí srsti: šedá

Barva očí: hnědá

Výška: zhruba 178 cm

Vnější popis: Leah je krásná. Má dokonale měděnou pleť, černé lesklé vlasy a dlouhé, husté řasy. Ve vlčí podobě je nejmenší, ale nejrychlejší.

Vzdělání/povolání: Odmaturovala na střední škole v rezervaci. Je ochránkyní La Push.

Členové rodiny: Její otec Harry je mrtvý, žije s matkou Sue a mladším bratrem Sethem.

Minulost:

V prvním ročníku na střední škole se Leah začala stýkat se Samem, do kterého se zamilovala, a strávili spolu tři roky.

Ve třetím ročníku zažila otřes, když Sam zmizel a nemohli jej najít. Po dvou týdnech se objevil, nevysvětlil své zmizení a stal se z něj jiný člověk. Leah věděla, že jí něco velkého tají, ale chtěla mu dát prostor, aby svůj problém vyřešil.

Nedlouho poté Leah přijela navštívit sestřenice Emily, která pro ni byla sestrou a nejlepší přítelkyní. Leu přišel navštívit Sam, který před tím Emily už několikrát potkal a nyní ji viděl poprvé od svého zmizení. Lea jeho podivnému chování nerozuměla a už vůbec netušila, proč odešel. Ještě ten večer se vrátil a s Leou se rozešel. Poznala, že jej to opravdu zničilo, ale nechápala, co se mu stalo.

Více porozuměla, když jí Emily oznámila, že o ni Sam usiluje. Leah, která chtěla Samovi dát ještě šanci, viděla, že se děje něco divného, ale už nemohla déle doufat, že má Sam pro své chování omluvu. Rozzlobila se na něj a Emily ji podporovala. Leah doufala, že Sama odmítne.

Po čase si Leah uvědomila, že spolu ti dva tráví stále více času a Emily jej odmítá jen zdánlivě. Následně se dozvěděla, že Emily napadl medvěd a Sam z toho byl otřesený. Nejdřív ji zajímalo, jestli je v pořádku, ale následně se Emily a Sam stali párem a Leina starost se změnila v hořkost. Z části měla pocit, že si to Emily zasloužila.

Leah se Samovi a Emily vyhýbala, jak jen mohla a odmítla Emily odpustit nebo s ní jen mluvit.

Plynul čas a Leah zjišťovala, že je podrážděnější a náladovější, bez příčiny vybuchovala kvůli sebemenším maličkostem a celá se třásla, netušila proč. Přemýšlela, že by měla vyhledat odbornou pomoc, protože ji vlastní změny děsily. Než měla čas všechno si lépe promyslet, proměnila se.

Hádala se s matkou kvůli svým změnám nálady a do rozhovoru se připletl i otec, který se matky zastal. Leah se rozčílila tak, že se jí třáslo celé tělo a následně v obývacím pokoji vybuchla ve vlka. Žádného z rodičů nezranila, jen zničila pohovku. Harry o vlkodlacích věděl, a čekal, že tuto situaci bude muset řešit se Sethem, proto měl z dceřiny přeměny o to větší šok, ten mu způsobil infarkt, na který zemřel. V reakci na vzniklý zmatek se ten večer proměnil i Seth, mnohem mladší, než bylo obvyklé.

Pro Leu bylo těžké srovnat se s nastalou situací. Ztratila otce, z jehož smrti se obviňovala. Nových vlkodlaků se obvykle ujímal Sam, což bylo o to horší. Navíc teď znala pravdu a nemohla jej z jejich rozchodu obviňovat, neměla jinou možnost, než jim odpustit. To ji stálo spoustu sil na to, aby jí zbyly jiné emoce. Souhlasila, že Emily podpoří a půjde jí za družičku. Snažila se nedat najevo, jak moc jí to ublížilo, ale jako vlčice nemohla nic předstírat.

Leah nejvíce vadí sdílení myšlenek a změny, které se s ní udály – přestala menstruovat a děsí ji, co to bude znamenat v budoucnosti. Jediná věc, kterou si užívá, je rychlost.

 

Převzato z oficiálního průvodceSdílet Sdílet

Diskuse pro článek Smečka Blacků - Leah Clearwaterová:

 1
3. GV
22.05.2013 [18:06]

Leah a Jacob... oba byli podvedeni laskou Jake Bella a Leah Sam Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

12.02.2012 [15:36]

Hoděj se k sobě s Jacobobem !!! Emoticon

1. Cler
28.01.2012 [16:08]

Ona má rada Jesboba oni sou tak sladky uplně je řeru a hoděj se k sobě Emoticon

 1

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.ei.]smile41[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile33[./ei.] [.ei.]smile06[./ei.] [.ei.]smile01[./ei.] [.ei.]smile08[./ei.] [.ei.]smile19[./ei.] [.ei.]smile10[./ei.] [.ei.]smile17[./ei.] [.ei.]smile22[./ei.] [.ei.]smile25[./ei.] [.ei.]smile09[./ei.] [.ei.]smile07[./ei.] [.ei.]smile32[./ei.] [.ei.]smile35[./ei.] [.ei.]smile40[./ei.] [.ei.]smile24[./ei.] [.ei.]smile23[./ei.] [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile11[./ei.] [.ei.]smile18[./ei.] [.ei.]smile29[./ei.] [.ei.]smile20[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.] [.ei.]smile12[./ei.] [.ei.]smile15[./ei.] [.ei.]smile04[./ei.] [.ei.]smile03[./ei.] [.ei.]smile36[./ei.] [.ei.]smile31[./ei.] [.ei.]smile38[./ei.] [.ei.]smile14[./ei.] [.ei.]smile13[./ei.] [.ei.]smile26[./ei.] [.ei.]smile21[./ei.] [.ei.]smile28[./ei.] [.ei.]smile39[./ei.] [.ei.]smile42[./ei.] [.ei.]smile30[./ei.] [.ei.]smile37[./ei.] [.ei.]smile02[./ei.] [.ei.]smile05[./ei.]


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!