Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Knihy » Postavy » Garda Volturiových - Alec

Strom - ukázka


Garda Volturiových - AlecAlec z gardy Volturiových.

Celé jméno: Alec

Stav: upír

Datum narození: před rokem 800 našeho letopočtu

Datum přeměny: přesné datum není známé, ve věku 12 nebo 13 let

Původce přeměny: Aro

Místo původu: Anglie

Barva vlasů: světle hnědá

Barva očí: rudá/černá

Výška: 152 cm

Vnější popis: Alec je o trochu větší než Jane. Má chlapecký vzhled a podobá se sestře, ale nemá tak plné rty.

Zvláštní schopnosti: Alec dokáže kohokoliv odříznout od smyslů – hmatu, sluchu, zraku atd. Zároveň svou schopnost dovede rozprostřít na skupinu. Jeho dar se projevuje jako pomalu se plazící mlha. Svou mlhou dokáže pokrýt oblast několik stovek metrů. Je schopen určit, na koho má mlha útočit.

Vzdělání/povolání: Je členem gardy Volturiových.

Vztahy v rodině/smečce: Alecova sestra Jane je také členkou gardy. Gardisté zachovávají Volturiovým takovou věrnost, jako by byli rodinou.

Minulost:

Alec se narodil kolem roku 800 n. l. anglosaské ženě a franckému vojákovi. Narodil se jen několik minut po svém dvojvaječném dvojčeti, sestře Jane. Jejich psychické schopnosti byly zjevné, i když byli lidé. Aro se o nich dozvěděl z myšlenek kočovníků a okamžitě se je vydal navštívit. Jelikož byli příliš mladí a Volturiovi právě uvedli v platnost zákon o nesmrtelných dětech, ponechal je v péči rodičů a plánoval se pro ně vrátit. I když byly jejich schopnosti zjevné, děti byly teprve batolaty a Aro z myšlenek vypozoroval, že jim nikdo neublíží, netušil, jak se veřejné mínění změní. Kdyby měl jakékoliv pochybnosti, odvezl by je do Volterry a vychoval sám.

Jak dvojčata vyrůstala, jejich schopnosti začaly budit pozornost, byť nebyly přesně definované – lidem, kteří rodině nebo dvojčatům ubližovali, se dařilo zle, naopak lidí, kteří je měli rádi, se drželo štěstí. Vesničané začali být čím dál tím víc podezřívaví, a když se jejich strach stal nesnesitelným, děti obvinili z čarodějnictví a odsoudili je k smrti upálením u kůlu. Aro se o tom dozvěděl z myšlenek nomáda, který věděl, že o ně má zájem, a zachránil je.

Strašlivá bolest při upalování dvojčata ovlivnila a určila jejich schopnosti. Když hořel Alec, soustředil se na únik od bolesti. Po transformaci se toto soustředění vložilo do schopnosti absolutně umrtvit jakéhokoliv upíra či člověka. Protože dokáže svou schopností zasáhnout velké množství lidí, je Arovou nejcennější zbraní.

 

Převzato z Oficiálního ilustrovaného průvodceSdílet Sdílet

Diskuse pro článek Garda Volturiových - Alec:

 1
6. ksandy
19.06.2019 [17:07]

ten je šerednej jako záchod Emoticon

17.04.2013 [18:56]

LeleTwilightAlec a Jane... hm taky dobrý Emoticon

20.11.2012 [14:49]

ElizabetVolturiAlec Emoticon a Bella. Zajímaví. Emoticon

02.06.2012 [13:32]

HakunamatataAlec a Jane.... Žeby som patrila do gardy? Emoticon

11.02.2012 [21:15]

miki323Teresa Alice Rosalie Jane Volturi-Cullen mě taky vyšel ALEC!! To je náhod xD Emoticon

1. Teresa Alice Rosalie Jane Volturi-Cullen
29.11.2011 [14:30]

Alec mi višel v testu na této stránce www.bravo.cz/fun/testy/18-ktery-kluk-z-new-moon-se-k-tobe-hodi a můžete také zkusit test tento www.bravo.cz/fun/testy/19-ktera-z-holek-noveho-mesice-jsi Emoticon

 1

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.ei.]smile41[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile33[./ei.] [.ei.]smile06[./ei.] [.ei.]smile01[./ei.] [.ei.]smile08[./ei.] [.ei.]smile19[./ei.] [.ei.]smile10[./ei.] [.ei.]smile17[./ei.] [.ei.]smile22[./ei.] [.ei.]smile25[./ei.] [.ei.]smile09[./ei.] [.ei.]smile07[./ei.] [.ei.]smile32[./ei.] [.ei.]smile35[./ei.] [.ei.]smile40[./ei.] [.ei.]smile24[./ei.] [.ei.]smile23[./ei.] [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile11[./ei.] [.ei.]smile18[./ei.] [.ei.]smile29[./ei.] [.ei.]smile20[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.] [.ei.]smile12[./ei.] [.ei.]smile15[./ei.] [.ei.]smile04[./ei.] [.ei.]smile03[./ei.] [.ei.]smile36[./ei.] [.ei.]smile31[./ei.] [.ei.]smile38[./ei.] [.ei.]smile14[./ei.] [.ei.]smile13[./ei.] [.ei.]smile26[./ei.] [.ei.]smile21[./ei.] [.ei.]smile28[./ei.] [.ei.]smile39[./ei.] [.ei.]smile42[./ei.] [.ei.]smile30[./ei.] [.ei.]smile37[./ei.] [.ei.]smile02[./ei.] [.ei.]smile05[./ei.]


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!