Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - FanFiction jednodílné » Soutěžní povídky » Opilé čapky

Nezapomen na me Bellooooo


Opilé čapkyTak, jak je to vlastně s těmi čapkami? Edward vzpomíná a snaží se vyhnout tomu, aby se Bella dozvěděla pravdu. Triple drabble (300 slov). Soutěžní povídka v soutěži Blesková Drabblovka.

„Edwarde?“

„Ano?“

„Tak jsem tak přemýšlela…“ ozvala se Bella a on se pousmál. Od jeho Belly zněla ta slova tak roztomile nereálně… Pokusil se odkašlat si, aby skryl tichý smích.

„Opravdu?“ zeptal se nevinně. Ona ho jen probodla pohledem a pokračovala.

„Proč tu máte všechny ty maturitní čapky?“ řekla a mávla rukou směrem ke schodům. Nad nimi viselo černé plátno, které bylo celé zaplněno maturitními čapkami. Plátno bylo obrovské. Taky to mělo svůj důvod.

Musel se přiznat, že ho tím zaskočila. Nikdy by nečekal, že se zeptá zrovna na tohle, a proto neměl připravenou odpověď. Nemohl jí říct pravdu. To by asi neustál. Možná jí to za další století řekne, až se tomu sám bude schopný zasmát.

To bylo totiž tenkrát takhle…

Doteď se nedozvěděl jak přesně, ale Emmett s Jasperem ho z nudy opili. Tušil, že pomocí pumy, ale jistý si být nemohl. Nepamatoval si nic. Jen to, že když se probral, viděl stěnu u schodiště a málem to s ním seklo. Celá stěna byla popsaná krví.

A nechyběly tam ani nápisy jako „Edík je buzík“ a „Éďa Méďa hledá dalšího méďu“.

Co hůř, nešlo to seškrábat ani přemalovat. Ani nemohli sehnat žádný obraz dost velký na to, aby to všechno zakryl. Trvalo jim to dlouho, ale nakonec našli tohle plátno. Začali ho různě zdobit a časem došlo i na maturitní čapky. Tak vznikla ta slavná tradice.

„Edwarde?“ vytrhla ho z transu Bella. Nervózně se na ni usmál. Věděl, že čeká na odpověď, ale on zaboha nemohl přijít na to, co jí říct.

„No… to… ehm… Vzpomínky. Ano, máme to jako vzpomínky na všechna naše školní léta a tak,“ vykoktal a spokojeně se usmál nad svojí odpovědí.

Bella se zamračila a on poznal, že mu tak docela nevěří.

A to bylo poprvé za jeho existenci, kdy se opravdu bál.


Nic lepšího mě nenapadlo. :D Snad jste se aspoň mírně pousmáli. :)Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek Opilé čapky:

 1
3. emam
02.07.2015 [20:46]

emamMno, moc si mírumilovné Culenovi nedovedu představit s krvavými nápisy na stěně, ale pousmála jsem se Emoticon

01.07.2015 [15:22]

Johnna Emoticon Emoticon

01.07.2015 [10:43]

Lullu123Éďa Méďa hledá dalšího méďu... Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

 1

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.ei.]smile41[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile33[./ei.] [.ei.]smile06[./ei.] [.ei.]smile01[./ei.] [.ei.]smile08[./ei.] [.ei.]smile19[./ei.] [.ei.]smile10[./ei.] [.ei.]smile17[./ei.] [.ei.]smile22[./ei.] [.ei.]smile25[./ei.] [.ei.]smile09[./ei.] [.ei.]smile07[./ei.] [.ei.]smile32[./ei.] [.ei.]smile35[./ei.] [.ei.]smile40[./ei.] [.ei.]smile24[./ei.] [.ei.]smile23[./ei.] [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile11[./ei.] [.ei.]smile18[./ei.] [.ei.]smile29[./ei.] [.ei.]smile20[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.] [.ei.]smile12[./ei.] [.ei.]smile15[./ei.] [.ei.]smile04[./ei.] [.ei.]smile03[./ei.] [.ei.]smile36[./ei.] [.ei.]smile31[./ei.] [.ei.]smile38[./ei.] [.ei.]smile14[./ei.] [.ei.]smile13[./ei.] [.ei.]smile26[./ei.] [.ei.]smile21[./ei.] [.ei.]smile28[./ei.] [.ei.]smile39[./ei.] [.ei.]smile42[./ei.] [.ei.]smile30[./ei.] [.ei.]smile37[./ei.] [.ei.]smile02[./ei.] [.ei.]smile05[./ei.]


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!