Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Info » Šance pro tebe!

Šance pro tebe!Podílej se na tvorbě filmu na motivy Twilight povídek od Misabells.

dreamers

Milí fandové ságy a povídek ze stmívání.eu. Okolo poloviny února se rozjel amatérský projekt, do kterého se můžete hlásit i vy. Jedná se o natočení série příběhů z dílny jedné z vás, Misabells. Dlouho jsem si s tou myšlenkou pohrávala a nakonec mě v mém přesvědčení utvrdila kamarádka, které za to oprávněně patří slova díků.

Kdo povídky zná, tak ví, že se jedná o jednodílná vyprávění nezávisle na sobě navazující. Vypráví o tom, co se dělo po příběhu Stephenie. Paleta vašich šancí je nesmírná. Shání se jak herci, tak členové štábu. Pokud vynikáte v něčem, co podle vás stojí za zmínku a hodí se nám to do krámu, přihlaste se. Nebojíte se předvést svůj herecký talent? Přihlaste se. Nám nezáleží na tom, jestli se podobáte Rosalie, nebo Edwardovi. Zaujalo vás to? Pokud ano, napište na email dreamers@centrum.cz a dozvíte se víc.

Povídky od MisabellsSdílet Sdílet

Diskuse pro článek Šance pro tebe!:

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.ei.]smile41[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile33[./ei.] [.ei.]smile06[./ei.] [.ei.]smile01[./ei.] [.ei.]smile08[./ei.] [.ei.]smile19[./ei.] [.ei.]smile10[./ei.] [.ei.]smile17[./ei.] [.ei.]smile22[./ei.] [.ei.]smile25[./ei.] [.ei.]smile09[./ei.] [.ei.]smile07[./ei.] [.ei.]smile32[./ei.] [.ei.]smile35[./ei.] [.ei.]smile40[./ei.] [.ei.]smile24[./ei.] [.ei.]smile23[./ei.] [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile11[./ei.] [.ei.]smile18[./ei.] [.ei.]smile29[./ei.] [.ei.]smile20[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.] [.ei.]smile12[./ei.] [.ei.]smile15[./ei.] [.ei.]smile04[./ei.] [.ei.]smile03[./ei.] [.ei.]smile36[./ei.] [.ei.]smile31[./ei.] [.ei.]smile38[./ei.] [.ei.]smile14[./ei.] [.ei.]smile13[./ei.] [.ei.]smile26[./ei.] [.ei.]smile21[./ei.] [.ei.]smile28[./ei.] [.ei.]smile39[./ei.] [.ei.]smile42[./ei.] [.ei.]smile30[./ei.] [.ei.]smile37[./ei.] [.ei.]smile02[./ei.] [.ei.]smile05[./ei.]


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!