Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - FanFiction parodie » Emmettova averzia k včelám

Emmettova averzia k včelámKaždý sa niečoho bojí a Emmett nie je žiadna výnimka. Emmett neznáša včely, bojí sa ich. Čo bude robiť, keď im jedna vletí do domu? Pekné čítanie, AlenaCullen.

„Ááá, dajte ju preč. Prosím, vyhoďte ju, lebo pôjdem ja. Ááá,“ kričal Emmett a behal po celom dome. Vletel mi do izby, kde som práve s Bellou ležal v posteli.

„Emmett, čo tu chceš?“ vyprskol som na neho a už som ho chcel vyhodiť z izby, keď mi do izby vletela včela. Emmett hneď začal jačať, že to muselo byť počuť až do mesta.

„Ááá, ona ma prenasleduje. Edward, zachráň ma. Zabi ju,“ kričal a skočil nám do postele, kde ležala polonahá Bella. Mal som chuť ho zabiť. Bella sa prikryla prikrývkou.

„Emmett, ty si taký debil! Ty sa bojíš obyčajnej včely?“ opýtala sa Bella a odišla do kúpeľne.

„To nie je obyčajná včela. To je votrelec, ktorý ma chce zabiť,“ zahučal na Bellu a skryl sa do prikrývky.

„Emmett, vypadni z mojej izby! Tá včela je tu, ty si choď do svojej izby a tam zostaň!“ povedal som mu trochu drsnejšie a ťahal ho z postele.

Ani mi ho sem neposielaj. Chceš, aby som sa pri ňom zbláznila? oznámila mi Rose v myšlienkach.

„Emmett, čo ziapeš, chceš nás prezradiť? Teraz som sa vrátil z nemocnice, až tam ťa bolo počuť,“ nahučal na Emmetta Carlisle. „Upokojte ho a okamžite!“ povedal a odišiel.

Edward, pošli ho sem, ja ho upokojím, oznámil mi Jasper a ja som už Emmettovi chcel povedať nech ide za ním.

„Nie, nedostaneš ma k Jasperovi, ja sa odtiaľto nepohnem, kým tu bude oxidovať tá včela. Ona ma chce zjesť!“ povedal Emmett a ja som sa musel rozosmiať. Z kúpeľne vyšla Bella oblečená v sukni a tričku na ramienka.

„Nerob z toho vedu, Emmett. Choď k nám do kúpeľne a ja odtiaľto tú včelu dostanem, sľubujem,“ povedala Bella.

No to určite. Ona chce zabiť tú včelu? Tak to chcem vidieť ako sa bude biť s včelou. Som zvedavý kto vyhrá. Hej, Edward, stavím stovku na včelu. Emmett sa príšerne začal smiať a zvíjať na zemi a ja s ním.

„A... ako to... chceš... spraviť?“ Emmett sa zvíjal na zemi od smiechu ja som sa už upokojil.

„Otvorím balkón, žeby?" povedala a pousmiala sa. Mala pravdu. Ani nie po minúte tá včela vyletela.

„No vidíš, včela vyletela, tak vyleť aj ty,“ oznámila mu a podišla ku mne. Pobozkala ma na líce a ja som už vedel, na čo myslí. Emmett to tiež, ako sa zdá pochopil, a povedal:

„Ani nápad, ja tu ostávam, kebyže ma chcú zase napadnúť. Ona si isto letela pre posily.“ Ja aj Bella sme sa strašne začali rehotať.

„Emmett, prečo nejdeš strašiť dole? Alebo k Alice a Jasperovi? Alebo ešte lepšie, choď do svojej izby, prípadne sa choď prebehnúť po lese. Je mi to jedno hlavne odtiaľto vypadni,“ povedala mu Bella, keď sme sa obaja upokojili.

„Tak po prvé - nepôjdem do lesa. Ten hnusný mimozemšťan, ktorý sa tvári, že je včela, ma tam stopercentne nájde a zožerie, alebo mi vysaje mozog, alebo ma zmutuje alebo... proste niečo mi spraví. Po druhé - k Alice a Jasperovi ísť nemôžem. Viete prečo. A po tretie - dole sa mi byť nechce,“ povedal.

„Emmett, ty už zmutovaní si a viac to asi nepôjde. Mozog ti vymyť nemôže, lebo ty žiadny nemáš. A nie, nezje ťa, lebo si upír. To si si už mohol za to storočie všimnúť,“ argumentovala Bella so smiechom.

„Ahááá.“ Emm nahodil grimasu a hnusne sa pozrel na Bellu.

„Argumenty máš vyvrátené, tak už vypadni.“ Už som začal vrčať. Emmett odišiel z izby a ja som za ním zavrel dvere. Už sme znova ležali v posteli, keď sme počuli:

„Ááá. Ona si pre mňa prišla a priviedla si posily ja som to vedel. Ááá...“ zase jačal Emmett.

„Vieš čo?“ opýtala sa ma Bella.

„Nie, neviem,“ usmial som sa na ňu.

„Úplne tú včelu chápem.“ Bella sa rozosmiala a ja s ňou.Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek Emmettova averzia k včelám:

20.09.2011 [20:11]

Veubellatak to bylo suprový, hlavně Bella na konci! Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

2. Paxl
20.09.2011 [19:39]

PaxlVýborné. Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

1. Nessienka admin
20.09.2011 [19:01]

NessienkaAhoj. V poviedke som ti opravila tieto chyby:

*Preklepy
*Čiarky - najmä v súvetiach a osloveniach
*I/Y v koncovkách prídavných mien - I len v Nominatíve množného čísla.
*S/Z - vždy sa spýtaj z koho/z čoho alebo s kým/s čím. Potom sa nikdy nepomýliš.
*Zdvojené medzery - vždy sa píše len jedna
*Tri bodky sa píšu len tri a za ne patrí medzera!
*Pomlčka sa z obchoch strán oddeľuje medzerami.
*Medzra sa píše len za znamienko, nie pred!

Nabudúce dávaj väčší pozor. Ďakujem. Emoticon

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.ei.]smile41[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile33[./ei.] [.ei.]smile06[./ei.] [.ei.]smile01[./ei.] [.ei.]smile08[./ei.] [.ei.]smile19[./ei.] [.ei.]smile10[./ei.] [.ei.]smile17[./ei.] [.ei.]smile22[./ei.] [.ei.]smile25[./ei.] [.ei.]smile09[./ei.] [.ei.]smile07[./ei.] [.ei.]smile32[./ei.] [.ei.]smile35[./ei.] [.ei.]smile40[./ei.] [.ei.]smile24[./ei.] [.ei.]smile23[./ei.] [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile11[./ei.] [.ei.]smile18[./ei.] [.ei.]smile29[./ei.] [.ei.]smile20[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.] [.ei.]smile12[./ei.] [.ei.]smile15[./ei.] [.ei.]smile04[./ei.] [.ei.]smile03[./ei.] [.ei.]smile36[./ei.] [.ei.]smile31[./ei.] [.ei.]smile38[./ei.] [.ei.]smile14[./ei.] [.ei.]smile13[./ei.] [.ei.]smile26[./ei.] [.ei.]smile21[./ei.] [.ei.]smile28[./ei.] [.ei.]smile39[./ei.] [.ei.]smile42[./ei.] [.ei.]smile30[./ei.] [.ei.]smile37[./ei.] [.ei.]smile02[./ei.] [.ei.]smile05[./ei.]


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!