Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Pomoc autorům » Žádosti o smazání článků

Ball


Žádosti o smazání článkůPoslední dobou se množí žádosti o smazání článků, takže odteď se to bude řešit prostřednictvím komentářů zde, nikde jinde!

V žádosti o smazání musí být uveden název článku, povídky, čísla kapitol na smazání a rozumný důvod, proč si přejete povídku/článek smazat.

 

Komentáře, ve kterých nebude uveden důvod smazání, budou ignorovány!!!

 

Nechceme na vás nějak tlačit, ale je škoda mazat povídky, ať už dokončené nebo nedokončené (vždy Vás to může chytnout a Vy se k nim vrátíte). Investovali jste do nich dost času, čtenáři se k nim určitě taky rádi vrátí a někteří čtou ze zásady jen dokončené povídky. V neposlední řadě, admini s nimi taky měli práci.

Prosím, rozmyslete si, zda je smazání povídek opravdu nutné, jakmile je smažeme, už se to nedá vrátit. Smazané povídky nemůžete opětovně na web nahrát!

 

Pokud o smazání požádáte, nebude Vám vyhověno okamžitě, ale až na konci měsíce, takže si svou žádost můžete ještě rozmyslet. Vyřízené žádosti budou mazány.

 

Pokud požádáte o smazání veškeré své tvorby, budou vám automaticky odebrána práva přispěvatele.

 

Jestli-že chcete smazat ještě nevydaný článek, máte několik možností:

  • U daného článku napište do názvu, že jej chcete smazat např.: Lidské touhy - 3. kapitola - smazat! a zaškrtněte Článek je hotov.
  • Do komentáře pod článek napište, že žádáte o jeho smazání a zaškrtněte Článek je hotov.
  • Daný článek nemusíte vůbec mazat, uvědomte si, že jej můžete změnit, přejmenovat, vložit nový text... Takže se může využít i jinak.
  • Pokud zažádáte o jeho smazání zde, dopište, že daný článek ještě nebyl vydán, jinak jej nemusíme najít a nebude smazán.

 

Také se může stát, že vás bude kontaktovat někdo z adminů a bude mít dotazy ohledně smazání článku, předem prosím o slušné odpovědi. Děkuju.Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek Žádosti o smazání článků:

 1 2   Další »
11. Tortie
18.07.2021 [22:30]

TortieZdravím, prosím o smazání komplet všech článků včetně shrnutí, případně i celého tohoto profilu. Po deseti letech od postnutí poslední věci jsem se rozhodla, že už se k psaní Twilightu nevrátím. Díky moc <3

21.11.2020 [22:52]

ACullenProsím o zmazanie všetkých mojich poviedok okrem poviedky Nový život vo Forks.
Dôvodom zmazania je že staré poviedky už nedopíšem a chcem mať zverejnenú len tu jednu vyššie spomenutú. Ďakujem. Emoticon

9. Paxl
16.12.2019 [10:04]

PaxlŽádám o smazání celého mého profilu a všech povídek - ve psaní již nebudu pokračovat a nepřeji si, aby tyto povídky byly nadále zveřejněné.
profil: www.stmivani.eu/profiles/Paxl/
shrnutí: www.stmivani.eu/37-shrnuti-povidek/povidky-od-paxl/

jmenovitě povídky:
- Navždy sama? Ne! (kapitolová): Prolog + 1.kapitola - 17. kapitola - Epilog
- Cesta duší (kapitolová): Prolog, 1. kapitola - 13. kapitola
- Bez stínu (kapitolová): 1. kapitola - 11. kapitola
- Není méďa jako méďa
- Procházečka snů
- Procházečka snů 2
- Procházečka snů 3
- Školní výlet aneb Volterská svačinka

Děkuji

25.10.2018 [19:45]

LittleFearsProsím o smazání všech kapitol mé povídky Simulace strachu. V příběhu nechci pokračovat. Předem děkuji. Emoticon

7.
Smazat | Upravit | 10.02.2018 [18:47]

Znovu žádám o smazání povídky Silnější než smrt.

6.
Smazat | Upravit | 19.11.2017 [20:43]

Prosím o smazání všech dílů mé povídky Silnější než smrt.
Nebudu ji dopisovat a ráda bych některé pasáže použila do jiné povídky.
Předem děkuji.

5. May
03.07.2017 [4:05]

MayProsím o smazání veškerých mých povídek i účtu, již si nepřeji aby je někdo četl.

04.04.2017 [23:55]

SimaRCullenOpätovne žiadam o zmazanie všetkých kapitol mojej poviedky In the dark I found an Angel, keďže teraz nebola vymazaná z nejakého dôvodu... Ďakujem

24.04.2016 [4:27]

astefanypřeji krásnou neděli :) jelikož jsem se usídlila na jiném webu a s jiným jazykem, prosila bych o smazání - oneshots, poems, Moje proměna i Isabella a EA Cullen. děkuji mnohokrát :)
PS: drabbles tu chci nechat samozřejmě proto protože můj bviskní humor všichni žerou :D No dobře tak důvodem je že jsem si s nimi dala větší práci než ostatními věcmi dohromady. A a nové rozepsané věci samozřejmě také. Děkuji lásky :* Emoticon

01.04.2016 [11:01]

skodovaveraŽádám o kompletní smazání účtu a celé tvorby. Už se s povídkami neztotožňuji, nechci aby je kdokoliv četl. Děkuji.

 1 2   Další »

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.ei.]smile41[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile33[./ei.] [.ei.]smile06[./ei.] [.ei.]smile01[./ei.] [.ei.]smile08[./ei.] [.ei.]smile19[./ei.] [.ei.]smile10[./ei.] [.ei.]smile17[./ei.] [.ei.]smile22[./ei.] [.ei.]smile25[./ei.] [.ei.]smile09[./ei.] [.ei.]smile07[./ei.] [.ei.]smile32[./ei.] [.ei.]smile35[./ei.] [.ei.]smile40[./ei.] [.ei.]smile24[./ei.] [.ei.]smile23[./ei.] [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile11[./ei.] [.ei.]smile18[./ei.] [.ei.]smile29[./ei.] [.ei.]smile20[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.] [.ei.]smile12[./ei.] [.ei.]smile15[./ei.] [.ei.]smile04[./ei.] [.ei.]smile03[./ei.] [.ei.]smile36[./ei.] [.ei.]smile31[./ei.] [.ei.]smile38[./ei.] [.ei.]smile14[./ei.] [.ei.]smile13[./ei.] [.ei.]smile26[./ei.] [.ei.]smile21[./ei.] [.ei.]smile28[./ei.] [.ei.]smile39[./ei.] [.ei.]smile42[./ei.] [.ei.]smile30[./ei.] [.ei.]smile37[./ei.] [.ei.]smile02[./ei.] [.ei.]smile05[./ei.]


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!