Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Herci » Všechno nejlepší, Jamie

CRP


Všechno nejlepší, JamieDnes slaví sedmadvacáté narozeniny herec a oblíbenec příznivců nejen TS - Jamie Campbell Bower.

Jeho nejzajímavější filmy najdete v článku.

Všichni známe Jamieho jako toho nekompromisního, trochu nerudného a především dosti sadistického Caia. Ta role se mu opravdu povedla, ačkoli jsem si ho ve filmové verzi představovala trošku jinak.

Další filmy, v nichž se objevil, rozhodně stojí za povšimnutí, proto vám sem přidávám čtyři řazené od nejstarších po nejnovější:

 

1) Sweeney Todd: Ďábelský holič z Fleet Street

 Sweeney Todd

Zde si zahrál námořníka Anthonyho, který se zamiloval do soudcovy schovanky Johanny a mimo jiné také zachránil život Sweeneymu Toddovi. Byl to jeho vůbec první film a rovnou „burtonovka“. Většina filmu je velmi temná, stejně jako jeho písně, vše působí ponuře a nevlídně. Celou atmosféru dotváří postavy ztvárněné známými herci, jako jsou Alan Rickman, Helena Bonham Carter, Timothy Spall, Johnny Depp, Christopher Lee, Sacha Baron Cohen...

 

2) Zima za války

 Zima za války

Válečné drama z nizozemsko-belgické koprodukce, v němž se dětské sny rozplývají rychleji než mračna nad válkou zasaženými městy. Jamie si zde zahrál Jacka.

 

3) Harry Potter a relikvie smrti (první i druhý díl)

 Harry Potter a relikvie smrti

Mezi natáčením posledních dílů TS si střihl roli v posledních dílech Harryho Pottera. Hrál mladší verzi Gellerta Grindelwalda, černokněžníka, kterého porazil až Albus Brumbál na žádost široké kouzelnické veřejnosti.

Zde se znovu setkal s Helenou Bonham Carter, Alanem Rickmanem a Timothym Spallem, kteří si zahráli ve více dílech HP, a to Bellatrix Lestrangeovou, Severuse Snape a Petera „Červíčka“ Pettigrewa. S Davidem Thewlisem se zase znal z dřívějšího filmu Londýnský gangster.

 

4) Mortal Instruments: Město z kostí

Město z kostí

Jako Jace Waylanda ho jistě nemálo z nás zná i z Nástrojů smrti. Lovec stínů s tělem pomalovaným runami, který umí zacházet prakticky se vším, co vezme do ruky, imponuje Clary od prvního okamžiku. A to nejen proto, že ho nikdo jiný nevidí. Je to právě Jace, kdo jí doslova otevře oči. Teprve potom ona uvidí, jaký je její svět doopravdy.

Brzy by mělo přibýt i Město z popela.

 

Kromě filmů jste ho mohli vidět také v seriálech – ve Hře o trůny si zahrál sera Waymara Royce a v seriálu Camelot samotného krále Artuše.

Ještě jednou gratulujeme a doufáme, že se brzy dočkáme jeho dalších skvělých hereckých rolí.

A protože Jamieho mám ráda určitě nejen já, přidávám sem ještě pár fotek z Nástrojů smrti:

TMI - official

 

TMI - gif 1

 

TMI - gif 2

 

Zdroje: csfd.cz osobnosti.cz teen.com tumblr.comSdílet Sdílet

Diskuse pro článek Všechno nejlepší, Jamie:

 1
2. caius and athenodora
22.11.2015 [12:34]

dobry herec vazne

1. mkv
22.11.2015 [5:01]

já ho měla ráda hlavně v Mortal instrumets a fakt hodně, ale žádné město z popela už bohužel nebude. Alespon s ním ne, protože místo toho bude serál Shadowshunters. škoda, no... Každopádně hodně solidní výkon předvedl i ve filmu Anonymus.

 1

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.ei.]smile41[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile33[./ei.] [.ei.]smile06[./ei.] [.ei.]smile01[./ei.] [.ei.]smile08[./ei.] [.ei.]smile19[./ei.] [.ei.]smile10[./ei.] [.ei.]smile17[./ei.] [.ei.]smile22[./ei.] [.ei.]smile25[./ei.] [.ei.]smile09[./ei.] [.ei.]smile07[./ei.] [.ei.]smile32[./ei.] [.ei.]smile35[./ei.] [.ei.]smile40[./ei.] [.ei.]smile24[./ei.] [.ei.]smile23[./ei.] [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile11[./ei.] [.ei.]smile18[./ei.] [.ei.]smile29[./ei.] [.ei.]smile20[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.] [.ei.]smile12[./ei.] [.ei.]smile15[./ei.] [.ei.]smile04[./ei.] [.ei.]smile03[./ei.] [.ei.]smile36[./ei.] [.ei.]smile31[./ei.] [.ei.]smile38[./ei.] [.ei.]smile14[./ei.] [.ei.]smile13[./ei.] [.ei.]smile26[./ei.] [.ei.]smile21[./ei.] [.ei.]smile28[./ei.] [.ei.]smile39[./ei.] [.ei.]smile42[./ei.] [.ei.]smile30[./ei.] [.ei.]smile37[./ei.] [.ei.]smile02[./ei.] [.ei.]smile05[./ei.]


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!