Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Shrnutí povídek » Povídky od kajka007

Povídky od kajka007

Povídky od kajka007

Kapitolové:

Bella Gomez aneb život ve stínu - dokončená

Milostná ruleta - dokončená

Srdce je nejlepší kompas - dokončená

Vrať mi mé tělo - rozepsaná

Upíří chůva - rozepsaná

Jednorázové:

Múzou políben // My mother's ex // Doslovné přání // Smrt nás vysvobodí // Zemřela s úsměvem na rtech // I hated you, but now you're my life, Edward // Someone like you

KONEC!!!

Určitě na mě bude spousta lidí nadávat a bude si říkat, že je hrozně zlá, že ty povídky nedokončila. Proč to vůbec začala psát, když nemá na to to dokončit? Co my chudáci čtenáři, co nevíme, jak to dopadne?

Ale ať už se vám to líbí nebo ne, je to můj život a psaní povídek už mě prostě nebaví, obzvláště ne o Stmívání. Samozřejmě, že ho mám svým způsobem pořád ráda, protože jsem díky němu poznala fajn lidi, ale s věkem, nebo spíše s časem, mi došlo, že jsou na světě DALEKO lepší filmy a knížky. :)

Navíc moje tvorba stejně stála poslední dobou za nic, asi kvůli tomu, že jsem se k ní musela nutit. Ale co si budu nalhávat, na webu je spousta daleko lepších autorů, kteří třeba ještě nejsou tak známí. 

Moje jméno se kupodivu chytlo poměrně rychle a rozhodně si nejsem jistá, jestli jsem si to zasloužila, protože v té době mi bylo 13. :) Takže začínajícím autorům přeji hodně štěstí, ale taky bych vám chtěla dát radu; Stmívání opravdu není jediná věc, ze které můžete brát inspiraci. A na těhle stránkách je už tolik několikrát omletých témat, že snad ani nemá cenu zkoušet vymýšlet něco nového. 

Peace.

 


 


Děj:

Bella i Cullenovi žijí v malém deštivém městečku Forks, aniž by o sebe příliš jevili zájem. Bella je ještě méně výrazdná než šeá myš a Cullenovi jsou všemi považovány z krále školy, i když jim samotným se to příliš nelíbí. Tedy možná až na Rose… A právě tady začíná náš příběh. Jednoho dne se Belle a Rose, dvoum dívkám, které mají společné opravdu snad jen to pohlaví, stane neuvěřitelná věc. Vymění si těla. Rosalie se probudí v malém Belliném pokoji a Bella naopak vedle Emmetta uprostřed Cullenovic vily. Jak bude Edward reagovat na to, že najednou nemůže číst myšlenky ani Rose? A jak se Rose vyrovná s tím, že bude muset na nějakou dobu neurčitou žít v obyčejném lidském těle? A Bella? To už je snad všem jasné, že probudit se jednoho rána jako upírka není zrovna… Normální. Jak tohle všechno dopadne? 

Stav: Rozepsaná.

1. kapitola 

Trailer:  

 

Děj:

Co přesně znamená, když je všechno naruby? Co třeba tohle: Bella je upírka a Edward člověk! Dva odlišné druhy, které by se snad ani neměly potkat, jenže... Bella se náhodou dostane k práci au pairky. Ona ví jen to, že má hlídat malou Rosalie, blonďatou holčičku, která je podle agentury hotový andílek. Ale! Co když bude mít Rose staršího dospívajícího bratra, kterého jejich rodiče dají Belle taky tak trochu na starost? Jak se zvládne poprat s tím, že má hlídat rozmazlenou holčičku a flegmatického maturanta? Zůstane vše jen na profesionální úrovni? 

1. kapitola 

Stav: Rozepsaná 

Takový krátký spot, tomu se ani nedá říkat trailer: 

  Spoluautorská s DarkFireflies 

Hlavní postavy: Edward Cullen, Bella Swan, Carlie Cullen, ostatní Cullenovi, Volturiovi,...

Děj:

Bella se stěhuje do Forks. Má za sebou velmi těžkou minulost na kterou nemůže zapomenout - přišla o dítě. Začne pracovat jako učitelka v mateřské školce, protože chce být nablízku dětem. Tam se seznámí s pohledným Edwardem Cullenem, který do školky vodí svou adoptovanou dcerku. Jednoho dne se sle objeví komplikace a hrozí, že Edwardovi dceru vemou. A jediný kdo mu může pomoct je Isabella. Pomůže mu, i když ví, že jí to samotnou může zničit?

Stav: Dokončená.

1.kapitola 

 

Tak tohle prosím, podle mé spoluautorky, úžasný trailer. Jak asi chápete, já si to nemyslím. Je to mé první dílo, tak buďte prosím, alespoň trochu, schovívaví. :D

 


 


Spoluautorská s Sharken. :)

Děj: 

Všechno začíná stejně, ovšem během pár chvil je jasné, že toto nebude úplná klasika. Bella totiž na první pohled neokouzlí Edwarda, nýbrž Jaspera, který v ní nachází vše, co chybělo jeho bývalé lásce, Alici. Jasper se brzy přizná, že jeho láska k Alice již není tak silná a Alice, poháněná touhou po pomstě, odchází. A románek mezi Bellou a Jasperem začíná... Ale právě v tomto momentě přichází na řadu Edward, který stál vždy na straně své sestry. Zalíbí se mu Bella také? Co když ji bude chtít svést? Bude v tom láska nebo i něco jiného?

Vzkaz autorky: Od této povídky, prosím, nečekejte romantiku, nehynoucí lásku a... klasiku. Pokud se i tak rozhodnete povdku číst, u poslední kapitoly je vysvětlení. 

 Stav: Dokončená.

1. kapitola 

 Krásný trailer udělala šikovná spoluautorka Sharken! :)

 


 

 Hlavní postavy: Bella Gomez, Pete, Selena Gomez, Cullenovi,...

Děj:

Bella je sestra Seleny Gomez a nezvládá život v jejím stínu. Její rodiče ji ničí, a tak se odstěhuje za svým bratrem Petem a strýcem Charliem do Forks. Potkává tam Cullenovi, ale v poněkud jiné sestavě. Najednou se ocitá mezi Emmettem, Edwardem a Rileym a neví, co se sebou. Najednou se ale musí vrátit do LA. Co se stalo? A s kým nakonec Bella bude? To se dozvíte.

Stav: Dokončená

1. kapitola 

Za trailer díky domcemerci. 


 

Múzou políben

Edward je spisovatel bez inspirace a Bella trošku švihlá múza...

My mother's ex

Reneé je šílená máma a domluví své dceři rande se svým bývalým, aniž by o tom věděla... 

Doslovné přání

Someone like you

I hated you but now you're my life  

Zemřela s úsměvem na rtech  

Smrt nás vysvobodí

 


 


Drabble:

Špatný upír

Tripple Drabble :

Nessie a cola

Suplování

Emmett před smrtí

Žraločí čelisti 


1.:

Edward měl už po krk svůdných pohledů všech žen v okolí, že požádal jednu mocnou upírku, aby na něj seslala svůj dar. Od té doby Edwarda lidi vidí jako ničím zajímavého, vzhledově spíše podprůměrného teeagera.
Jenže do Forks přijíždí Bella a s ní i její imunita vůči upířím darům.

 

2.:

Děj se odehrává někdy mezi Zatmění a Rozbřeskem. Bella s Edwardem mají idilický vztah, přesně jak je napsanáno v knize. Belle se ale začnou zdát stále živější a živější sny, že nakonec ani ona sama není schopna najít tu pravou realitu. 

Přes den žije perfektní život po boku milovaného upír, ale v noci vymetá jednu party za druhou, aniž by vylezla z postele. A co je na tom nejhorší? Ona si to užívá. 

 

3.:

Nenarodila se jedna, ale dvě - Renesmé a Carlie - a Bella i přesto zůstala člověkem. Krátce po narození je ale od sebe oddělí, Edward si vezme Renesmé a Bella Carlie. Za tři roky se ale děvčata čistou náhodou potkají na táboře. Z Renesmé se stal rozmazlený fracek a Carlie... je prostě normální děvče. Jak moc velký to pro ně bude šok, až se potkají?

Obrázek:

  


Trailery: Cesta za slávou Vrať mi mé tělo Změna plánu (pro Irmicku1)

Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek Povídky od kajka007:

« Předchozí  1 ... 8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18 ... 45   Další »
325. Sharken
08.04.2012 [19:35]

SharkenAhoj,
ukradla jsem si chvilku a dostala se na net... Půjdeš na chat? Emoticon

08.04.2012 [17:51]

Kachna13Odesláno Emoticon

323. vesper
08.04.2012 [17:45]

vesperahoj Kajko, prosimtě - to políčko na odkaz se pod kolonkou s perexem objeví až někdy později? až po vložení článku? Já jsem ho tam totiž hledala (ne moc usilovně, ale dívala jsem se, protože vím, že jste zaváděly novinky) a nenašla jsem ho tam, tak ať příště vím. Teď už ho tam vidím, ale není to tím, žes ho tam nastavila ty? Nebo ho mám já nějak nastavit??? Emoticon Emoticon Díík Ves.

08.04.2012 [13:29]

Kachna13Ahoj, mohla bych tě požádat o korekci článku? Jestli bys mohla, tak mi prosím napiš sem, nebo na mail kachna.64@seznam.cz. děkuju moc, Kachna Emoticon

321. Kika57
07.04.2012 [22:18]

Kika57Omlouvám se, za celý den jsem se na net dostala až teď, ale už máš odpověď. Emoticon Emoticon

320. vilinka
07.04.2012 [19:46]

vilinkaTak, Káji... zase tě otravuju s mailem. Emoticon Emoticon Emoticon

319. Elisme7
07.04.2012 [12:14]

Elisme7Ale mám zač. Že se někdo někdy vrátí k mým prvotinám a líbí se jim to, mě vždy mile překvapí. Emoticon
Povídka Čau baby!... není smazána, stále je na webu, akorát mi chybí na srhnutí odkazy. Jednou jsem si celé shrnutí smazala s tím, že na stránce jsem definitivně skončila, ale byla jsem "donucena" se vrátit Emoticon ... shrnutí v nejbližší době doplním a ukážu se i s novou připravovanou povídkou. Emoticon

318. Elisme7
06.04.2012 [21:57]

Elisme7Děkuju za moc pěkný koment k povídce Emoticon potěšila jsi mě Emoticon

06.04.2012 [15:33]

DarkFirefliesZrovna ty se nemáš vůbec za co omlouvat, za ten komentář už vůbec ne. Je pravda, že když si vzpomenu, s čím vším se budu muset rozloučit, je mi také do breku. Nikdy jsem si nemyslela, že by to mohlo být tak těžký, a to mě přitom ještě nějaký ten týden tady čeká.
Věř mi, že mi i ty budeš chybět - ani nevíš jak. Emoticon
V minulém komentáři jsem se omluvila, ale asi by se hodilo říct ještě něco - děkuji. Pomohla jsi mi tolikrát, že bych to již ani nespočítala...

06.04.2012 [14:20]

DarkFirefliesKájí... Já vlastně vůbec nevím, co ti na to můžu říct.
Věř mi, že jsem se nerozhodla odejít jen tak a vůbec ne ze dne na den. Za poslední dobu jsem zjistila, že psát s hlavou plnou starostí se prostě a jednoduše nedá.
Během posledních několika měsíců jsem udělala hodně blbostí a asi je ten správný čas na to, abych se je teď pokusila vyřešit a udělat si pořádek ve vlastním životě.
Nikdy jsem se, naštěstí, nedostala do stádia, kdy by mě psaní nebavilo a brala bych ho jako přítěž. Vždycky jsem si u něj dokázala vyčistit hlavu a odpočinout si. A v tom se taky nic nemění, pouze se to, co píšu, absolutně nedá číst a stává se z toho nepovedený obrys něčeho úplně jiného, než jsem plánovala.
No... Tohle ti asi velký smysl dávat nebude. Emoticon
I přes tohle všechno ale asi nemám chuť a vlastně ani sílu tohle místo opustit... definitivně. Jako čtenářka tu budu zůstávat i nadále - musím se přece ještě dočkat všech těch tvých připravovaných povídek. Emoticon
Co se týče Úcháčka a Kompasu - určitě u nich končit nechci. Ty povídky mám ráda (zní to trošku melodramaticky, pravda), a stejně tak tebe. Navíc si myslím, že by bylo dost nefér, kdybych si v polovině povídky vzpomněla, že chci skončit.
Prostě a jednoduše... Omlouvám se - za všechno.

« Předchozí  1 ... 8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18 ... 45   Další »

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.ei.]smile41[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile33[./ei.] [.ei.]smile06[./ei.] [.ei.]smile01[./ei.] [.ei.]smile08[./ei.] [.ei.]smile19[./ei.] [.ei.]smile10[./ei.] [.ei.]smile17[./ei.] [.ei.]smile22[./ei.] [.ei.]smile25[./ei.] [.ei.]smile09[./ei.] [.ei.]smile07[./ei.] [.ei.]smile32[./ei.] [.ei.]smile35[./ei.] [.ei.]smile40[./ei.] [.ei.]smile24[./ei.] [.ei.]smile23[./ei.] [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile11[./ei.] [.ei.]smile18[./ei.] [.ei.]smile29[./ei.] [.ei.]smile20[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.] [.ei.]smile12[./ei.] [.ei.]smile15[./ei.] [.ei.]smile04[./ei.] [.ei.]smile03[./ei.] [.ei.]smile36[./ei.] [.ei.]smile31[./ei.] [.ei.]smile38[./ei.] [.ei.]smile14[./ei.] [.ei.]smile13[./ei.] [.ei.]smile26[./ei.] [.ei.]smile21[./ei.] [.ei.]smile28[./ei.] [.ei.]smile39[./ei.] [.ei.]smile42[./ei.] [.ei.]smile30[./ei.] [.ei.]smile37[./ei.] [.ei.]smile02[./ei.] [.ei.]smile05[./ei.]


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!