Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Shrnutí povídek » Povídky od Dakoty

GianaGianna


Povídky od Dakoty

Kapitolové:
Světlo mého (ne)života - Rozepsaná
Jednodílné:
Konec? Ne, nový začátek? Možná... // Little bitch // Třídílná jednorázovka: Loutka? Nikdy, chci víc! // Zpřetrhala jsem provázky, ale co dál? // Jsem volná, ale přesto svázaná... samotou
Parodie:
Twilight - jak ho neznáte (spolu s AndyAlice)

Spoluautorské s Rajce1:

Rudý záblesk a... KŘUP! // Krvavá revoluce u Cullenů // Rodina na zabití + Emmettův soud (bonus)
Drabble:
Nic nás nerozdělí, Mario // Jen ty... // Čekám na tebe, má lásko // Opět jsem zklamal

 

24. 2. Světlo mého (ne)života 12. Kapitola

25. 2. Jsem volná, ale přesto svázaná... samotou

5. 3. Rodina na zabití


 

Lidičky, konečně jsem se dokopala k psaní další parodky. Rajčinka souhlasila a tož... Další dílek tu bude do týdne ;) Tentokrát s názvem Rodina na zabití ;)

Plus jako bonus k tomu, chystáme kratší díleček na víc :) Už brzy ;)


Menší básnička pro moje Rajčátko:

Vyrostla malá holčička tam mezi upíry.

Hodňoučká byla celičká od jara do zimy.

Na podzim Dakotka řekla jí, piš dcerunko, jen piš.


 

Stav: Rozepsaná

Počet kapitol: Kolem 10

Hlavní postavy: Heidi, Demetri, Felix, Alec

Jaké byly poslední chvíle života Heidi?

Někdy si uvědomíme, co jsme měli, až když to ztratíme. Heidi si žila si svůj život, ale jedna náhoda, jedno zakopnutí vše změnilo. Dostane se Volterry a bude se muset smířit s tím, že je krvelačná nestvůra. V novém domově získá nové přátele, ale i nepřátele. Najde světlo svého života, nebo ne?

1. kapitola

2.kapitola<<>> 3.kapitola

4.kapitola <<>> 5.kapiola <<>> 6.kapitola

7.kapitola <<>> 8.kapitola

9.kapitola

10.kapitola

11.kapitola <<>> 12.kapitola


 

 

Okamžik, který všichni známe. Po boji s novorozenými přijdou Volturiovi. Ale nic není tak, jak se zdá. Povídka je z pohledu jednoho člena Volturiů.

 

 

 

 

Jane. Kapitola sama pro sebe. Krutá, nelítostná, neústupná a kdo ví co ještě. Jednoho dne ji Aro pošle na misi, ze které přivedou mladíka. Objěví v něm talent a zůstane ve Volteře.
Dokáže Jane změnit láska, nebo ne?

 

 

 

 

 

Jane si uvědomí, jaký byl doposud její život. Pravda se většinou vyjeví pozdě, avšak u Jane to tak není. Rozhodne se. Uteče od odsavadního života. Uteče z Volterry. Co jí otevřelo oči?

 

 

 

 

 


 

 

Povídka Loutka? Nikdy, chci víc! měla podle mě kladný ohlas a jak jste psali, chtěli jste vědět, jak to bude pokračovat. Plánovala jsem pokračování, tak tady ho máte. Jane se dostává ke Cullenům. Roztrhat a spálit, nebo pomoc? Bude Jane žít nový život, nebo zemře? Najde u nich pomoc, nebo věčný spánek. Jisté je jedno, ať už se stane cokoli, Jane se tomu nebrání.

 

 

 

 

 

 

Třetí dílek mé jednorázovky o Jane.

Cullenovi Jane přijmou, ale  ona se necítí tak, jak čekala. V prostředí, kde všichni mají svou drahou polovičku, se cítí osamnělá a nadbytečná. Bude si přát nekoho najít. Někoho, s kým by i ona mohla trávit svůj nekonečný život.

Najde smysl svého života, nebo ne?

 

 

 

 


Jednou mě s AndyAlice popadla bláznivá nálada a tak nás napadlo, co kdybychom předělali pár vtipů na Twilight? Odpověď zněla ano a tak to tu teď máte. Doufáme, že se vám to bude líbit a že se u toho alespoň trochu zasmějete.

Shrnutí AndyAlice

 

 

 

Tak, ani já jsem neodolala napsání parodie, hlavně když mě napadl tak skvělej námět. Ano, námět skvělý, ale u parodky nevím, to budete muset psoudit sami. Je to vlastně jakási pparodie na pokračování, a také... Jsem jí nepsala sama, ale s Rajčinou. Její způsob myšlení a mé nápady stvořili toto. Jen posuďte sami, jestli se to povedlo.

PS.: Do parodky jsme se s Rajčinou propašovali, ale vůbec nevíme, jak se to stalo O:)


 

 

Tak, je zde druhý dílek, volně navazující na rudý záblesk. Jste zvědaví, jak to šlo s Cullenovic rodinou od třinácti k osmi? Tak to jste tu správně. Co se nakonec stalo s Kečupem a Belluší? A zůstane Ed pořád sám? Odpovědi na tyto otázky najdete v naprosto šílené parodii, nesoucí název Krvavá revoluce u Cullenů. Opět jsem psala s Rajčinou, takže to podle toho taky vypadá. :)

 

 

 

Tak tedy... Nakonec jsem se přemohla, a začali jsme s mojí drahou Rajčinkou písať další díl naší parodky. No, jak to popsat...

Trhlý? Šílený? Naprosto na hlavu? Ano, takto to vypadá. když se spojí moje kecy s Rajčinky humorem...

A o co v tomto díle pude? No, jak už perex napovídá, bude svatba... Ale na jekém místě? **18

PS.: Museli jsme tam propašovat naše oblíbené hrdiny. O:)

 

+ Bonus

Víte, jak zkončila Rodina na zabití? Schválně jsme nechali trochu otevřenější konec, a tak tady je úplný závěr. Všichni znáte Illiadu ne? A jak to vše začalo? Bláznivé bohyně se začali dohadovat o to, která z nich je nejkrásnější, a tak pastýř jménem Paris měl ty tři rozsoudit.

Ale co když to nebudou tři bohyně, ale pouze jedna, a co když to nebude pastýř, ale Emmett? Dá zlaté jablko Rose, nebo Afroditě?

 

 

Čekám na tebe, má lásko ¤ Nic nás nerozdělí, Mario

Jen ty... ¤ Opět jsem zklamal

 

 

 

Díky soutěži o nejlepší fanmade video, jsem pochopila program windows movie maker, chytlo mě to, a tak jsem udělala pár videí i mimo soutěž. Takže vám sem dávám odkazy.

Pohádka o majorovi

Jasper Whitlock Hale

Sourozenci Haleovi


Nakonec malý obrázek, co si myslím o válce. :DSdílet Sdílet

Diskuse pro článek Povídky od Dakoty:

 1
24.05.2011 [14:58]

EdBelAhoj,
chtěla jsem se zeptat, kdy bude další kapitola Světlo mého (ne)života???

 1

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.ei.]smile41[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile33[./ei.] [.ei.]smile06[./ei.] [.ei.]smile01[./ei.] [.ei.]smile08[./ei.] [.ei.]smile19[./ei.] [.ei.]smile10[./ei.] [.ei.]smile17[./ei.] [.ei.]smile22[./ei.] [.ei.]smile25[./ei.] [.ei.]smile09[./ei.] [.ei.]smile07[./ei.] [.ei.]smile32[./ei.] [.ei.]smile35[./ei.] [.ei.]smile40[./ei.] [.ei.]smile24[./ei.] [.ei.]smile23[./ei.] [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile11[./ei.] [.ei.]smile18[./ei.] [.ei.]smile29[./ei.] [.ei.]smile20[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.] [.ei.]smile12[./ei.] [.ei.]smile15[./ei.] [.ei.]smile04[./ei.] [.ei.]smile03[./ei.] [.ei.]smile36[./ei.] [.ei.]smile31[./ei.] [.ei.]smile38[./ei.] [.ei.]smile14[./ei.] [.ei.]smile13[./ei.] [.ei.]smile26[./ei.] [.ei.]smile21[./ei.] [.ei.]smile28[./ei.] [.ei.]smile39[./ei.] [.ei.]smile42[./ei.] [.ei.]smile30[./ei.] [.ei.]smile37[./ei.] [.ei.]smile02[./ei.] [.ei.]smile05[./ei.]


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!