Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Shrnutí povídek » Povídky od dablik007

Povídky od dablik007Kapitolovky: Jmenuji se Renesmé, Moje tajemství je horší!

informace

Možná mě někteří z vás znají pod jménem VeveSwanCullen. Dříve jsem tu psala povídky typu "Moje tajemství je horší!", "Jmenuji se Renesmé!" atd.

Jednoho hezkého dne jsem si mazala věci z počítače a našla jsem tam moje staré povídky... Napadlo mě, že bych je mohla zrenovovat a zveřejnit je pod jiným jménem.

Byla to jen myšlenka, kterou mi pomohla uskutečnit moje kamarádka 13TwilightGirl13, které moc děkuju... :D

Jmenuji se Renesmé! - PŘIPRAVUJI!

Bella je šťastně vdaná. Vdaná za Jacoba. Má s ním dvě děti. Benjyho a Calypso. Jenže jednoho krásného dne, když má Jessičin syn Tim narozeniny, se stane tooolik věcí. Její mažel se otiskne, najde svou ztracenou dceru a s jejím bývalým přítelem upírem je něco v nepořádku. Bella se ocitá v hlavolamu. Edward nebo Jacob? A hlavně, co je zač přítel její dcery Renesmé? Přesněji řečeno, bývalý přítel?

Moje tajemství je horší! - PŘIPRAVUJI!

Bella je obyčejná dívka žijící v malém městečku Forks. Tedy, není tak obyčejná. Skrývá něco, co nikomu nemůže prozradit. Pak potká Edwarda a všechno se změní. Edward není zase tak obyčejný kluk, na kterého ho Bella tipovala. Jakmile zjistí, že je upír, řekne mu jediné. MOJE TAJEMSTVÍ JE HORŠÍ. Edward se cítí uraženě, znechuceně a zároveň zklamaně. Myslel si o Bell něco jiného. Chce poznat její tajemství, ať je jakékoli. Ale je opravdu snesitelné?

1. kapitolaSdílet Sdílet

Diskuse pro článek Povídky od dablik007:

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.ei.]smile41[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile33[./ei.] [.ei.]smile06[./ei.] [.ei.]smile01[./ei.] [.ei.]smile08[./ei.] [.ei.]smile19[./ei.] [.ei.]smile10[./ei.] [.ei.]smile17[./ei.] [.ei.]smile22[./ei.] [.ei.]smile25[./ei.] [.ei.]smile09[./ei.] [.ei.]smile07[./ei.] [.ei.]smile32[./ei.] [.ei.]smile35[./ei.] [.ei.]smile40[./ei.] [.ei.]smile24[./ei.] [.ei.]smile23[./ei.] [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile11[./ei.] [.ei.]smile18[./ei.] [.ei.]smile29[./ei.] [.ei.]smile20[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.] [.ei.]smile12[./ei.] [.ei.]smile15[./ei.] [.ei.]smile04[./ei.] [.ei.]smile03[./ei.] [.ei.]smile36[./ei.] [.ei.]smile31[./ei.] [.ei.]smile38[./ei.] [.ei.]smile14[./ei.] [.ei.]smile13[./ei.] [.ei.]smile26[./ei.] [.ei.]smile21[./ei.] [.ei.]smile28[./ei.] [.ei.]smile39[./ei.] [.ei.]smile42[./ei.] [.ei.]smile30[./ei.] [.ei.]smile37[./ei.] [.ei.]smile02[./ei.] [.ei.]smile05[./ei.]


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!