Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - FanFiction jednodílné » Once and forever

Once and forever

Oddechová povídka o Nessie a Jakeovi, napříč Renesméiným životem, v období po Rozbřesku.

Nečekejte žádné zvraty, nečekané komplikace. Je to prostě jen štěstí, láska a spokojenost.

Snad se vám to bude alespoň trošku líbit.

Twinkle

„Já první!”

Ne, já!

Běh. Ten osvobozující pohyb. Pocit, když vám ledový vítr čechrá vlasy, bičuje vás do rozesmáté tváře.

Jacobe Blacku, syne Billyho Blacka, pravnuku - či co - Ephraima Blacka, a tak dále. Nechtěj, abych se rozčílila. Renesmé budu první chovat já a tečka.

Bellin hlas zněl jako... Neuměl jsem to pořádně popsat. Myslel jsem si, že když z ní bude upír, už to nebude ona. Ale pletl jsem se. Její hlas byl jako zvonečky, pronikavý, ale stále vřelý, impulzivní. A krásný.

Návrat z lovu. Už deset minut probíhala tato pitomá infantilní hádka, ale zdálo se, že se ani jeden nehodláme vzdát, dokud nedosáhneme svého. Palice jedna. Není to fér, vždycky ji má první ona.

Já jsem na řadě! zkusil jsem to - fňukavě.

Děcko, broukla a pousmála se. „Jsem její máma, odporovala nesmyslným argumentem. Co do toho zatahuje příbuzenské poměry?

A já její... strejda, řekl jsem. Pronesl jsem 'strejdu' s důrazem, nanejvýš důležitě.

Bella už to nevydržela a naplno se rozesmála. Přidal jsem se.

Jasný, strejdo. Tak kdo tam bude první, jo? Znovu se uculila a zrychlila.

Počkal jsem pár desetin sekundy, až zmizí mezi stromy. Když byla v bezpečné vzdálenosti, rychle jsem si svlékl šortky. Naučenými pohyby jsem je sroloval do tenkého válečku a úzkým koženým řemínkem si je připnul ke kotníku. Byla to každodenní rutina.

Třes. Teplo, šířící se mým tělem. A potom už záplava zářivé zlatohnědé. Dopadl jsem na všechny čtyři.

Adrenalin se mi vléval do žil. Napjaté svaly mě ani nebolely, spíše to bylo příjemně vzrušující, když jsem se mohutnými skoky hnal hvozdem. Ani ten nechutně sladký odér mi nemohl zkazit radost z rychlosti. Jeden krok, druhý, noha střídá nohu, přední, zadní, buch, buch, ženu se dál a dál, rychleji a rychleji.

Vychutnávajíce si vítr, který mi čechral srst, když jsem se řítil neuvěřitelnou rychlostí, stačily pouze vteřiny k tomu, abych dohnal drobnou hnědovlasou upírku, svou kamarádku.

Běžel jsem jí po boku. Hodila po mně očkem a rozřehtala se. Tolik smíchu jsem u ní dlouhou dobu neviděl. Bylo příjemné vidět, že je šťastná.

Ten tvůj soutěživý výraz... Vypadáš jako pitomeček. Bacha, aby sis nepřekousnul jazyk, škádlila mě.

Mezi ustupující zelení, za příkrovem rostlin, se začala rýsovat stříbřitá stružka vinoucí se řeky a malá loučka s pěstěným trávníkem, zastíněná šesti mohutnými cedry. I zde panovalo lesní přítmí, ovšem toto bylo místo radosti. Nepůsobilo to na mě nijak depresivně. To bylo tenkrát...

Ještě pár chvil a budu u své Nessie. Bella kousek odbočila a postavila se zády ke mně. Vyčkávala. Byla to od ní nečekaná zdvořilost. I když na druhou stranu jsem chápal, že mě nechce vidět nahého. Třeba by jí to zničilo vztah s Edwardem. Byla by to neúnosná rána pro ego našeho milého zrzka, kdyby při jejich intimních radovánkách Bella vzdychala moje jméno. Zasmál jsem se - trhavý štěkot Bells trochu polekal. Přeměna byla rychlá, stačila mi osmina sekundy na to, abych tam stál jako člověk a třetina sekundy na to, abych měl znovu oblečené šortky.

Přišel jsem zezadu k Belle a žďuchl do ní. Ani se nehla. Pohlédl jsem jí do tváře, měla zavřené oči, nakrčený nos a znechucený výraz.

Jsi cítit na sto honů, Jakeu.

Ty taky nevoníš zrovna nejlépe.Zasmála se.

Díky, fakt díky, to ženskou potěší, odpověděla a praštila mě do zad. Pokrčil jsem rameny.

Nemáš zač.

Pošťuchovali jsme se až k vstupním dveřím, kde jsme se zastavili.

Tak kdo? zeptala se.

Já.

Tak fajn, ale jen na chvíli. Vzdychl jsem, ale nechal jsem ji.

Odemkla dveře a vklouzla dovnitř. Na bílé pohovce v obývacím pokoji seděli Emmett a Jasper, bez dechu zírajíce na plazmovou obrazovku, ani nedutali. Náhle se spustil řev.

Do toho! Do toho!

Zaujatě jsem chvíli sledoval zápas, pak mě ale vyrušilo hlasité zavýskání. Edward scházel schody s Renesmé v náručí. Ta se mu vzpouzela, plácala ho ručkama do obličeje a smála se.

Bella, s potutelným úsměvem na tváři, ladným krokem přihopsala k Edíkovi.

Ehm, můžu? Edward se na ni taktéž usmál a podal jí Ness, která už měla oči jen a jen pro svou mámu.

Já to vzdávám, já to normálně vzdávám. V tomhle baráku panuje protekce. Tohle, že má být kapitalismus? Z kuchyně se ozval smích.

Sklapni, bloncko. Je mi fuk, že fandíš Belle. Tohle je prostě nefér.

To tě ještě nikdo nenaučil, pejsku? Život není fér.

(...)

Ježíš, Jakeu, pojď už!

Počkej, Embry. Pojď sem na chviličku.

Prošel dveřmi obchodu s opravdu hodně naštvaným výrazem.

Tak co je?

Myslíš, že by se Ness líbily více ty růžové s kytičkama nebo ty modré s mašličkou? Koukal na mě s vyvalenýma očima a pusou dokořán.

Bože, Jacobe, nemáš horečku? Radši pojď, než uvěřím tomu, že ses mě zeptal na šaty.

(...)

Soustřeď se, sakra, nebo nás porazej! vřísknul Quil.

Právě se u Emily na zahradě konal neoficiální turnaj v kopané. Zpočátku mi to docela šlo, ale teď, když přijeli Quil s Claire a Renesmé si s ní šla hrát do rohu zahrady, přepadl mě ochranitelský komplex. Měl jsem tendence pořád je kontrolovat a díky tomu už nad námi Embry a Jared vedli pět dva.

Jo, dobře ty! výskal Jared.

„Do háje, kam koukáš, dali nám gól! Quil zněl vážně naštvaně. Nechápal jsem ho, copak on se o Claire nezajímal?

Ale ne, to byla hloupost. Zažil jsem ho hrát hodiny „bububu, kuk!“ a evidentně se při tom bavil stejně dobře, jako ten capart.

Ness mě zahlédla. Přiběhla ke mně a natáhla ručky.

Jakeu, Jakeu, já jsem do písku napsala jména všech tetů a strejd! Zvedl jsem ji do náruče a pevně ji k sobě přivinul.

Andílku, říká se strejdů a tet, poučil jsem ji a dal jí pusu na líčko. Zasmála se a pohodila hlavinkou, až se jí lokýnky rozlétly do všech stran. Světlo se od nich odráželo v blyštivých odlescích, zaslepujíce všechny přihlížející neskutečnou krásou této dívenky.

Hezky nám zkazila zápas, ucedil Jared skrz zuby.

(...)

Už musíme jít, šeptla. Byla tak nádherná, uprostřed rozkvetlé louky. Něžný obličejík s hlubokýma tmavýma očima, lemovanýma záplavou dlouhých řas. A potom všude, všude ty úchvatné, zářivé vlasy.

Ještě chvíli, odpověděl jsem, omámený. Přikývla a podívala se na mě, utápěl jsem se v jejím uvědomnělém pohledu. Naklonila se ke mně a zlehka se otřela svými rty o ty mé. Pak znovu. Líbala mě, hladově, vášnivě, ale i něžně a zamilovaně. Já jí polibky oplácel.

Jednu ruku mi zapletla do vlasů a přitáhla si mě blíže. Já jsem ji chytil kolem pasu a něžně ji hladil po zádech. Vdechoval jsem její příjemnou, osobitou vůni. Vzrušeně mi vydechla do tváře.

Zbožňoval jsem ji, tu její krásnou tvář, jemnou vůni, brilantně jasnou mysl. Byla tak dokonalá. A já, jako tolikrát, nemohl uvěřit, že ona patří jen mně. Čekal jsem, kdy se rozplyne, zmizí jako pára nad hrncem a já zjistím, že to byl jen sen. Ale ve skrytu duše jsem věděl, že se to nikdy nestane. Protože náš příběh má šťastný konec.

 


 

 

Tak, co si o tom myslíte? Já nevím, upřímně. Příjde mi to takové nijaké, nudné. Ale když už jsem to napsala, přišlo mi škoda to nezveřejnit. Snad jsem vás neodradila a nepřijdu tímhle o všechny čtenáře.

Pokud jste to dočetli až do konce, tak vám gratuluju. I přesto, že to není nic moc, budu ráda za jakýkoliv komentář a jsem připravená čelit tvrdé kritice. :-)

Jinak tuto povídku bych chtěla věnovat mé zlaté Mishanny2, které vděčím za krásný název.Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek Once and forever:

 1 2   Další »
14. kačka
18.06.2012 [22:06]

oddychovka jo. hmm mě to přijde dokonalé

13. Twilightwom
24.02.2012 [20:20]

Náádhera Emoticon Emoticon

12. agi
20.11.2011 [19:18]

dokonalé, moc krásné Emoticon Emoticon

11. lilibo
19.11.2011 [21:28]

liliboNádhera! Strašně moc se mi to líbilo. Škoda, že si některé pasáže trochu neprodloužila, ale i tak to bylo úžasný. Emoticon Emoticon

17.11.2011 [12:41]

BellaSwan1992Páni, Twinkýý, ty můj úžasný smajlíku, to bylo tak krásné. Jakto, že mi tohle uteklo? Neslíbili jsme si snad, že si budeme dávat vědět do shrnutí o nových povídkách?? Emoticon Strašně se mi to líbilo a musím podotknout, že tvoje psaní je povídka od povídky lepší, úžasnější, dokonalejší... Já vážně ani nemám slov. Woow... Rozhodně bych to neoznačila za nudné, je to taková krásná, skvostná, klidná jednorázovka plná nekonečné lásky, a to já mám ráda. Líbilo se mi, jakto bylo psané, tak rozmanitě. Bylo to sladké, milé, krásné, úžasné a perfektní. Moc a moc se ti to povedlo. Brilatní jednorázovka. Tleskám, klaním se a smekám, protože ty si to zasloužíš. DOKONALÉ!!! Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

14.11.2011 [17:05]

TwinkleNatyCullen: Děkuju, moc... Emoticon

13.11.2011 [21:27]

NatyCullenTwinkííí, naprosto super jednorázovka. Byla sladká, veselá, odpočinková, rozhodně ne nudná. Příjemně jsem si početla, bylo to takové zklidnění na večer. Píšeš skvěle, máš ohromný talent, jen ho dál rozvíjej. Emoticon Emoticon Emoticon

13.11.2011 [20:57]

TwinkleDěkuju vám... Emoticon Emoticon

6. Paes
13.11.2011 [20:16]

Paesje to velmi prijemne cteni, oddechove...urcite se ti to povedlo Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

5. lala19941
13.11.2011 [19:58]

Mne se to moc moc líbí, vúbec to není nudné, je to oddychové a .. roztomilé, Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

 1 2   Další »

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.ei.]smile41[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile33[./ei.] [.ei.]smile06[./ei.] [.ei.]smile01[./ei.] [.ei.]smile08[./ei.] [.ei.]smile19[./ei.] [.ei.]smile10[./ei.] [.ei.]smile17[./ei.] [.ei.]smile22[./ei.] [.ei.]smile25[./ei.] [.ei.]smile09[./ei.] [.ei.]smile07[./ei.] [.ei.]smile32[./ei.] [.ei.]smile35[./ei.] [.ei.]smile40[./ei.] [.ei.]smile24[./ei.] [.ei.]smile23[./ei.] [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile11[./ei.] [.ei.]smile18[./ei.] [.ei.]smile29[./ei.] [.ei.]smile20[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.] [.ei.]smile12[./ei.] [.ei.]smile15[./ei.] [.ei.]smile04[./ei.] [.ei.]smile03[./ei.] [.ei.]smile36[./ei.] [.ei.]smile31[./ei.] [.ei.]smile38[./ei.] [.ei.]smile14[./ei.] [.ei.]smile13[./ei.] [.ei.]smile26[./ei.] [.ei.]smile21[./ei.] [.ei.]smile28[./ei.] [.ei.]smile39[./ei.] [.ei.]smile42[./ei.] [.ei.]smile30[./ei.] [.ei.]smile37[./ei.] [.ei.]smile02[./ei.] [.ei.]smile05[./ei.]


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!