Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - FanFiction jednodílné » Noční život

Kristen a Rob spolu


trošku jsem si potřebovala oddechnout od povídky až na věky věků, tak jsem písla jednorázovou povídku ... žádní Cullenovi, Bella, či vegetariáni, jen jedna krvelačná upírka a nešťastní muži. prosím o chválu i kritiku

 

Noční život

Sedím na barové židli a vybírám si svou obět. Miluji tenhle život, je tak nádherný. Prstem kroužím kolem hrdla lahve s červeným vínem, které stejně nepiji. I když žízeň mám, jenže na něco jiného ...
Do baru právě vstoupil mladík, vysoký, hnědovlasý, tmavě hnědé oči plné života, života, který mu seberu, ale ne teď ... až pak.
,,Můžu si přisednout?" zeptá se, hmmmmmmmm je troufalý, pomyslím si
,,Jistě" odpovím a otočím se na něj, aby viděl můj obličej. Trochu znejistí, ale sedne si vedle mě, nalijeme si víno a povídáme si. Je milý, škoda ho zabíjet, jenže to má smůlu, nemá tak příjemně vonět. Víno dopijeme, tedy spíš on dopil a já vylívala da vázy, když se nedíval ... Teď to přijde, hodím přes obličej usměvavý výraz.
,,Doprovodíte mě, Patriku?"
,,Já? Ale jistě, kde ... kde bydlíte?" ptá se a platí, usměji se.
,,V hotelu, kousek odtud" řeknu a vstanu, pomůže mi obléci si plášť a já už přemýšlím, jak ho vylákat nahoru do pokoje. Když stojíme před hotelem ozve se hrom a začne pršet.
,,Ach Patriku, přeci vás nemohu nechat v tomhle jít domů, pojďte nahoru, počkáte až se déšť uklidní" opatrně kývne a já se usměji, mám ho.
V pokoji je příjemně, nasládlá vůně lidí, kteří zde bydleli přede mnou ... sladká vůně mého společníka. Sedneme si spolu k pokojovému baru
,,Na tykání?" zeptám se a naleji nám šampaňské
,,Jistě" přitaká a zvedá skleničku do vzduchu, ,,Patrik"
,,Charllota" odpovím a přiťuknu si s ním, nakloní se ke mě, aby mi mohl dát pusu na tvář. Já však pootočím hlavou a lehce přitisknu rty na ty jeho.
,,Máš ledové rty, není ti zima?" ptá se starostlivě
,,Trochu" zamumlám a vstanu, sednu si mu na klín a on už tuší, že tahle noc bude něčím výjimečná.
,,Dám si horkou sprchu" řeknu a vstanu, ,,počkej tu" a políbím ho znovu na rty ... chutná skvěle, těším se na to druhé, na chuť jeho krve.
Po sprše se obléknu do župánku a jdu zpátky do pokoje, jenže on tam není. Žeby zmizel? Ne to se mi nezdá, ozve se šramot z ložnice, jdu se tam podívat.
Sedí na posteli a hraje si s klíčemi ... odtud ten šramot.
,,Měl bych jít" řekne a poté se na mě podívá, vyrazí mu to dech. Určitě nečekal, že přijdu jen v župánku
,,Kam bys chodil?" zeptám se líbezným hlasem a povalím ho na postel
,,Já nevím jestli ... neznáme se a ..."
,,A?"
,,Tobě to nevadí?"
,,Ne, copak ty nevěříš na lásku na první pohled?"zeptám se
,,No já ..."
,,Taky to chceš" řeknu a políbím ho, něžně, on mi své ruce zamotá do vlasů. Rozepínám jeho košili, slastně zavzdychá a já vím, že ho mám v hrsti. Za chvíli letí můj župánek k zemi.
,,Jsi krásná" vydechne, jen se usměji a znovu ho políbím.
,,Ty taky" pošeptám mu do ucha a rozepínám jeho kalhoty, chystám se je odhodit, ale on mi je bere z rukou a vytahuje krabičku s ... kondomy? Tak to ne. Krabičku mu beru z rukou a spolu s kalhoty odhazuji.
,,Ale" zamumlá
,,Neboj" řeknu a naše ústa spletu v polibek. Naše jazyky si hrají a tančí ve složitých rytmech. Zbavuji ho i posledního kousku oblečení a naše těla se spojí.
Prožíváme extázi, on si po chvilce lehá vedle mě a dýchá mi do obličeje.
,,Už vím co je to láska na první pohled" řekne, nechci mu kazit radost takže se usměji.
,,Pokračujeme?" zeptám se, udiveně se  na mě podívá.
,,Neboj, tentokrát podle mých pravidel" řeknu a políbím ho, ústy bloudím po jeho obličeji, jemně ho kousnu do ucha, zasténá. Rty pokračuji k jeho krku.
,,Miluji tě k smrti" zašeptám a zakousnu se do jeho hrdla. Vykřikne bolestí, ale mě to nezajímá, teď je má kořist a já vrah.
Teprve až když je vysát do poslední kapičky ho znovu políbím na ústa. Jeho oči už nejsou tak hřejivé jako před tím ... jsou mrtvé.
,,Promiň Patriku" zašeptám, ,,ale já vážně lásku naznám" překryju ho dekou a odcházím ... jako už po tolikáté, oni ho najdou, ale to už já budu mít jiné jméno a budu pryč.
U vchodu do hotelu potkám jiného muže, staršího než byl Patrik.
,,Och ... ehm, nemohl bych vás pozvat na skleničku?" nadechnu se ..... zajímavá vůně
,,A kam?" zeptám se
,,Co třeba ke mě?"
,,Jistě" usměji se na něj, tahle noc teprve začíná .......Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek Noční život:

 1
1. nika
30.10.2014 [20:13]

týjo dobrý

 1

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.ei.]smile41[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile33[./ei.] [.ei.]smile06[./ei.] [.ei.]smile01[./ei.] [.ei.]smile08[./ei.] [.ei.]smile19[./ei.] [.ei.]smile10[./ei.] [.ei.]smile17[./ei.] [.ei.]smile22[./ei.] [.ei.]smile25[./ei.] [.ei.]smile09[./ei.] [.ei.]smile07[./ei.] [.ei.]smile32[./ei.] [.ei.]smile35[./ei.] [.ei.]smile40[./ei.] [.ei.]smile24[./ei.] [.ei.]smile23[./ei.] [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile11[./ei.] [.ei.]smile18[./ei.] [.ei.]smile29[./ei.] [.ei.]smile20[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.] [.ei.]smile12[./ei.] [.ei.]smile15[./ei.] [.ei.]smile04[./ei.] [.ei.]smile03[./ei.] [.ei.]smile36[./ei.] [.ei.]smile31[./ei.] [.ei.]smile38[./ei.] [.ei.]smile14[./ei.] [.ei.]smile13[./ei.] [.ei.]smile26[./ei.] [.ei.]smile21[./ei.] [.ei.]smile28[./ei.] [.ei.]smile39[./ei.] [.ei.]smile42[./ei.] [.ei.]smile30[./ei.] [.ei.]smile37[./ei.] [.ei.]smile02[./ei.] [.ei.]smile05[./ei.]


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!