Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - FanFiction jednodílné » Na andělských křídlech


Na andělských křídlechTaková krátká povídka z náhlého nápadu. Co by se stalo, kdyby Rosalie a Emmett nebyli takoví, jaké známe?

„Takhle to už dál nejde!“ zakřičel Alex.

A je to tu zase. Snad letos nebude házet sněhové vločky na Zem jako minulý rok. Věřte mi, pak je na Zemi opravdový zmatek.

Dovolte mi, abych se představila, jmenuji se Rosalie, ale většina mě prostě oslovují Rose. Kdybych chtěla přesně vysvětlit, co že to vlastně jsem, tak bychom tu byli velmi dlouhou dobu. Ve veliké zkratce jsem něco jako anděl strážný. Dohlížím, aby na Zemi nepanovala nespravedlnost, závist a další špatné vlastnosti. Ano, v posledních letech, možná staletích, se mi to moc nedaří, ale opravdu to není lehká práce. Je nás málo.

A abych se dostala k té první události, čili vztek Alexe. Vzteká se a právě teď skáče asi půl metru do vzduchu. Vypadá to velmi legračně. Na jeho zádech poskakují zelená křídla, ne nějaké vyřvané, ale příjemně zelené asi jako zelená louka, a pokaždé, když vyskočí, tak za ním vlaje jeho bílé roucho. Když to tak píšu, nezní to příliš zábavně, ale kdybyste to viděli…

Někdo by řekl, že když jsem něco jako strážný anděl, musím sedět nahoře na obláčku a něco dělat. Opak je pravdou, jsme sice nahoře a dohlížíme na vás, ale na obláčcích opravdu nesedíme. Je to dosti nepříjemné. Já samotná mám docela závratě, když tam sedím. Máte pocit, jako byste ho museli pořád vyvažovat, ale nemusíte. Je to opravdu prazvláštní.

„Alexi, copak se děje tentokrát?“

„Je to tu zase, zase se stěhují!“

„A kdopak se stěhuje?“

Zapomněla jsem upozornit, že Alex je tak trochu gay.

„No Cullenovi přece! Chápeš to? Krásný dům jsem jim zařídil, aby se nemuseli stěhovat, a oni mi udělají tohle.“

Celé to zakončil kvílivým řevem a následně se rozplakal. Citlivka. Má Cullenovy velmi rád. Spíš mužské osazenstvo než ženské. Krom toho, že se snažím dohlížet na spravedlnost ve světě, tak se spolu s Alexem starám o Cullenovy.

„A kam se stěhují teď?“

„Někam do Ruska.“

„Proč, safra, do Ruska? Je tam zima, málo zvěře a celkově nuda.“

„Nemám zdání, proč tam chtějí jet.“

„V Rusku jsou velice škaredí andělé. Vůbec netuší, k čemu se používá hřeben. A to nemluvím o dalších věcech, které se běžně používají. Jak to tam vydržíš?“

„To nevím. Ale ty jedeš se mnou! Musíš, naposledy, když jsem tě vytáhl z průšvihu, jsi Mu slíbila, že se polepšíš a pomůžeš mi.“

No jo, na to jsem úplně zapomněla. Jsem tak trochu průserářka. Ten incident se týkal toho, že jsem dala jednomu člověku naše schopnosti vědění. Naštěstí to Alex spravil tím, že mívá jen vize budoucnosti. Ten nešťastník, vlastně ta, je Alice Cullen. Musela jsem změnit hodně věcí, aby se z ní stala upírka a potkala Jaspera, následně Cullenovy. Alex do mě drcl.

„Nepřemýšlej nad tím, co jsi provedla. Co budeme dělat?“

„No, přece to, co vždycky.“

 

S velkou září se objevily dvě postavy uprostřed lesa. Byly celé v bílém a zuřivě se dohadovaly. Jedna začala skákat do vzduchu a vypadala, že je vzteklá. S dalším zábleskem světla tu stály ty samé osoby, jen už neměly na sobě bílé roucha, ale byly oblečené do společensky přijatelného oblečení. Ještě chvíli se dohadovaly a následně se rozběhly.

Zastavily před jedním domem, který byl velice chytře umístěn v lese, aby se dal velice obtížně nalézt. Zaklepaly na dveře.

„Zdravím, jsem Rosalie a tohle je můj manžel Emmett.“Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek Na andělských křídlech:

 1
3. Večerka
28.03.2012 [21:22]

jeee, to je hezkýýý :)

19.03.2012 [15:24]

makulkapěkné Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon poc vtipný konec Emoticon Emoticon Emoticon

1. QenQaXyeee♥
16.03.2012 [22:19]

Emoticon

 1

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.ei.]smile41[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile33[./ei.] [.ei.]smile06[./ei.] [.ei.]smile01[./ei.] [.ei.]smile08[./ei.] [.ei.]smile19[./ei.] [.ei.]smile10[./ei.] [.ei.]smile17[./ei.] [.ei.]smile22[./ei.] [.ei.]smile25[./ei.] [.ei.]smile09[./ei.] [.ei.]smile07[./ei.] [.ei.]smile32[./ei.] [.ei.]smile35[./ei.] [.ei.]smile40[./ei.] [.ei.]smile24[./ei.] [.ei.]smile23[./ei.] [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile11[./ei.] [.ei.]smile18[./ei.] [.ei.]smile29[./ei.] [.ei.]smile20[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.] [.ei.]smile12[./ei.] [.ei.]smile15[./ei.] [.ei.]smile04[./ei.] [.ei.]smile03[./ei.] [.ei.]smile36[./ei.] [.ei.]smile31[./ei.] [.ei.]smile38[./ei.] [.ei.]smile14[./ei.] [.ei.]smile13[./ei.] [.ei.]smile26[./ei.] [.ei.]smile21[./ei.] [.ei.]smile28[./ei.] [.ei.]smile39[./ei.] [.ei.]smile42[./ei.] [.ei.]smile30[./ei.] [.ei.]smile37[./ei.] [.ei.]smile02[./ei.] [.ei.]smile05[./ei.]


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!