Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - FanFiction jednodílné » Můj vlkodlak- 1. díl

Můj vlkodlak- 1. dílV této povídce si Renesmé chce vzít Jacoba, vyjde všechno podle plánů? Přeji příjemné čtení, Jusseppe =D


„Renesmé, já jsem řekla, že ne!" křičela na mě moje máma rozzuřeně.

„Ale proč si nemůžu vzít Jacoba?“

„Protože jsem to řekla, Renesmé, ty jsi na půl upír a on je vlkodlak. A já nechci, aby se ti něco stalo. Chápeš vůbec, co ti říkám, Renesmé?“ vysvětlovala mi zoufale. I když mám svou mámu velice ráda, tak v tomhle jejím rozhodnutí jsem nesouhlasila.

„No tak, Edwarde, řekni jí něco,“ obrátila se mamka na tátu, když pochopila, že ona u mě nepochodí…

„Bello, lásko, je to její život a její rozhodnutí,“ stavil se na mou stranu.

 

***

 

„Jacobe, určitě víš, že je to dobrý nápad?“ ptal se mě Sam, „ona je přece jen upír. Jak víš, že se dokážeš ovládnout?“ naléhal na mě.

„Same, já tě ujišťuji, že to na sto procent zvládnu. Nessie miluju a ona miluje mě.“

 

***

 

U Cullenů doma…

Alice mě už pořádně vytáčela. Neustále se kolem mne motala a mlela, jak ta svatba bude přesně probíhat. Vysvětlovala mi její průběh krok po kroku. Co vypustí, na co se zaměří a kde to chce vylepšit…

Mamka stále nebyla smířena s tím, že si za pár dní vezmu Jacoba. Měla ho ráda jako svého mladšího brášku a pomyšlení na to, že za chvíli spolu zpečetíme svou lásku manželstvím, jí nahánělo strach. Sice ji naprosto chápu, ale proti mé lásce k Jakovi nic nezmůže.

Když už jsem se všemi věcmi, které po mně Alice chtěla, byla hotová, tak jsem poprosila Esmé, jestli by mi neudělala večeři. Už dávno jsem zjistila, jak výborná kuchařka žije s námi pod jednou střechou a já ji od té doby tak trochu využívám. Její palačinky jsem zblajzla do tří minut. Byly doopravdy vynikající. Patří mezi moje nejoblíbenější jídla.

Jakmile jsem Esmé s díky podala talíř, šla jsem do svého pokoje se osprchovat. Když jsem vlezla do sprchy a zapnula vodu, opřela jsem se o zeď.  Nechávala jsem kapky vody, aby mi pomalu stékaly po mé bílé kůži. Sledovat, jak se dvě kapičky vody spojují v jednu, bylo neuvěřitelné uklidňující. V tu chvíli jsem přestala myslet na věci, které se mi za celý den nashromáždily v hlavě. Dokázala jsem přestat myslet na matčin odmítavý postoj. Zapomněla jsem na Aliciny značně vtíravé dotazy ohledně mé svatby i na starostlivé úsměvy zbytku rodiny.

Mohla jsem konečně myslet jen na sebe a Jacoba. Na život, který spolu povedeme. Bude to nádherné.

Když jsem konečně usoudila, že už to můžu risknout a vylézt ze sprchy, opatrně jsem vypnula vodu a do sucha se vysušila. Na židli jsem našla přehozené oblečení. Bílé tílko a krátké šortky. Samou úlevou jsem si vlezla do postele a zahrabala se do peřin.

Měla jsem pocit, že jsem už usnula, jelikož se mi podařilo nic nevnímat. Byla jsem v sladké rouši ničeho, když jsem náhle uslyšela, jak se malinké kamínky dobývají do mého pokoje.

I když jsem už byla za celý den nesmírně unavená, moje zvědavost vyhrála a já se šla kouknout, kdo se to v tak nekřesťanskou hodinu domáhá vstupu do mého pokoje. Jakmile jsem otevřela okno, tak snědá postava skočila do mého pokoje. Když jsem spatřila tvář mého nočního vetřelce, okamžitě se mi na tváři začal rýsovat úsměv.

Stál tam Jake. Můj vlkodlak. Ten, kterého si budu brát. Nečekala jsem na nic a objala ho kolem pasu. On své velké ruce také stočil kolem mého a v medvědím stisku mě objal. Já se ale od něj ihned odtáhla, ale to jen kvůli tomu, abych mohla políbit jeho červené rty. Nejdříve jsem ho cudně políbila na horní ret, ale když jsem od něj zaregistrovala skoro okamžitou odezvu, přidala jsem na intenzitě. Líbali jsme se dlouho a vášnivě. Nic kolem nás neexistovalo. Jen my dva. Žádná hloupá pravidla, že vlkodlak nemůže být s upírem, aby se navzájem nepozabíjeli.

Do ucha jsme si šeptali sladká slova lásky. Až po dlouhé době jsme v sobě našli sílu a odtáhli se. Já si zalehla zpátky do peřin a on se šel umýt. Už jsem si myslela, že se vznáším někde v oblacích, když jsem ucítila na temeni hlavy tlak a tiché ujištění, že už navždy bude mým…

 

 

***

 

 

Když jsem se ráno probudila, tak Jacob byl pryč. Možná ho povolal Sam zpátky.

Rychle jsem vstala, oblékla jsem se a šla dolů. Bylo kolem půl osmé, takže mi nikdo nemůže vyčítat, že jsem ponocovala. Když jsem stála na posledním schodu, tak se mi kolem krku omotala Alice a popřála mi dobré ráno… S úsměvem jsem jí pozdrav opětovala.

Už se mě zase chtěla na něco ptát, ale v tu chvíli mě zachránila Esmé s tím, že už mám snídani.

V kuchyni mě čekalo milé překvapení. U stolu seděl Jake a uždiboval z mé snídaně. Mamka se na něj sice nesouhlasně dívala, ale nechala ho, aby mi ji klidně jedl.

Po včerejšku, jsem si myslela, že ho do tohoto domu už nikdy nepustí, ale asi si to mamka rozmyslela. Ani se nedivím, jelikož když Jacob na někoho ukáže ty své roztomilé psí oči, nedokázal by mu odolat ani ten nejtvrdohlavější člověk na zemi.

Zbytek snídaně, která mi zbyla, jsem jedla s pohledem do Jacobových očí. Utápěla jsem se v jejich hloubce, ale mně se to líbilo.

Když jsem konečně dojedla, tak jsem se odebrala s Jacobem do pokoje. Tam jsme se k sobě přitulili a povídali si. Svěřil se mi, že už se nemůže dočkat, až budu jen jeho. Až budu za svým jménem nosit příjmení Blacková.

Já osobně jsem jeho radost také sdílela. Těšila jsem se na svou svatbu více než na cokoli jiného. Těšila jsem se, až k němu budu kráčet uličkou a až si před všemi slíbíme své věčné ano. Těšila jsem se na náš společný život. Sice si budu muset ještě chvíli počkat, ale věřím, že výsledek bude stát za to…

 


 


Co myslíte, má to cenu pokračovat??


Následující díl »


Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek Můj vlkodlak- 1. díl:

 1
8. Kattiee
04.01.2012 [15:09]

100 pro pokračovat !!! Je to SUPER !!! Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

7. Ceola
21.12.2011 [19:18]

Je to pěkné...doufám že bude další kapitolka Emoticon

18.12.2011 [0:33]

NessCullen Emoticon Emoticon Emoticon

17.12.2011 [20:45]

nicolCarlieCullenKrásne, určite pokračuj Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Mne sa to veľmi páčilo Emoticon Emoticon Emoticon

4. Baru
17.12.2011 [19:24]

Je to pěkné, určitě pokračuj, ale hrozně mi tam chybí přímá řeč. Určitě by to bylo delší a... prostě by to vyznělo mnohem lépe Emoticon

17.12.2011 [17:00]

KacenQaCullenČlánek jsem ti opravila, ale dávej si pozor na chyby, které jsem ti vypsala v minulém komentáři. Také jsem tě chtěla upozornit na to, že jednodílné povídky můžou mít pouze 3 části, více ne. Díky. Emoticon

12.12.2011 [19:21]

KacenQaCullenČlánek ti vracím, protože v něm je mnoho nedostatků, na které jsi už upozorněna byla, ale ignoruješ je. Až si článek opravíš, zaškrtni Článek je hotov. Díky.

+ V perexu musí být stručný nástin děje, co se bude v kapitole odehrávat, o čem kapitola bude, a jestli to bude povídka na pokračování, je důležité, abys v perexu uvedla stručný nástin celé povídky.
+ V názvu máš překlep (Konečně).
+ Máš špatně zařazenou sekci - buďto bude zařazena do jednodílných povídek, kde jsou povolené max. tři části, anebo povídky na pokračování, kde musíš u první kapitoly uvést, zda se jedná o prolog, či 1. kapitolu.
+ Nezarovnávej text doprostřed, nechej jej takovým, jakým je po vložením.
+ Písmo není tučné a základním fontem je Arial.
+ Zcela ignoruješ čárky,
> před spojkami, částicemi, zájmeny, příslovci atd.,
> pokud ve větě je více sloves, u nichž můžeme určit osobu, číslo, čas, tak tam bude i více čárek, nejlépe to zjistíš tak, že si to budeš číst nahlas,
> oslovení se odděluje z obou stran,
> vsuvky,
+ překlepy,
+ Renesmee > Renesmé (jsme v Česku),
+ Nessi > Nessie,
+ rozčleň text do více odstavců, aby se v tom lépe četlo,

1. Adis
04.12.2011 [23:43]

AdisAhoj, nejdříve než začnu povídku upravovat, tak tě požádám, aby si jí přeřadila do správně kategorie, tedy do povídek a dále aby si zrušila tučný text, jelikož není vhodně, aby byl celý text tučný, z důvodu špatné čitelnosti. Díky, až to uděláš, tak prosím zvonu zaškrtni "Článek je hotov".

 1

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.ei.]smile41[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile33[./ei.] [.ei.]smile06[./ei.] [.ei.]smile01[./ei.] [.ei.]smile08[./ei.] [.ei.]smile19[./ei.] [.ei.]smile10[./ei.] [.ei.]smile17[./ei.] [.ei.]smile22[./ei.] [.ei.]smile25[./ei.] [.ei.]smile09[./ei.] [.ei.]smile07[./ei.] [.ei.]smile32[./ei.] [.ei.]smile35[./ei.] [.ei.]smile40[./ei.] [.ei.]smile24[./ei.] [.ei.]smile23[./ei.] [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile11[./ei.] [.ei.]smile18[./ei.] [.ei.]smile29[./ei.] [.ei.]smile20[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.] [.ei.]smile12[./ei.] [.ei.]smile15[./ei.] [.ei.]smile04[./ei.] [.ei.]smile03[./ei.] [.ei.]smile36[./ei.] [.ei.]smile31[./ei.] [.ei.]smile38[./ei.] [.ei.]smile14[./ei.] [.ei.]smile13[./ei.] [.ei.]smile26[./ei.] [.ei.]smile21[./ei.] [.ei.]smile28[./ei.] [.ei.]smile39[./ei.] [.ei.]smile42[./ei.] [.ei.]smile30[./ei.] [.ei.]smile37[./ei.] [.ei.]smile02[./ei.] [.ei.]smile05[./ei.]


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!