Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - FanFiction jednodílné » Just him

Just himByla jsem jako střelka kompasu, ukazující vždy na sever. Na něj. On byl zase jako magnet, nutící mě točit se bezcílně dokola. Zastavím se vůbec někdy?

Pusťte si prosím písničku. :)

 

Just him

Edward Cullen, ten nejdivnější, nejzvláštnější a taky nejhezčí kluk, jakého jsem kdy viděla. Je možné, aby tahle tři slova popisovala jednu osobu?

Je. Věděla jsem to už od toho prvního dne, co jsem ho viděla v jídelně. Jeho chladná osobnost si získala mou pozornost, a ta už nešla odvrátit. Nedokázala jsem ho dostat z hlavy. Jeho oči, chvíli zlatavé a krásně teplé, a najednou černé a ostré jako žiletky, mě pronásledovaly dnem i nocí.

Myšlenky o něm jsem přisuzovala jeho hrubému chování. Rozčílil mě. Nechápala jsem, co jsem mu provedla. Proč si to, ať už je to cokoliv, vybíjí zrovna na mně. Ani jsme se neznali. Celý ten den jsem se pokoušela být víceméně neviditelná, a i když se mi to nedařilo, zrovna Edward Cullen o mě neprojevil sebemenší zájem, tak proč ta nenávist?

Nikdy se na mě nikdo tímhle způsobem nedíval. Jako bych byla… jeho záhuba. Hloupost. Prostě je to jen nafoukaný zamindrákovaný floutek, říkala jsem si, ale ta posedlost neustávala.

Toužila jsem po tom, ho každý den vidět, slyšet, cítit. Ještě jsem nepotkala osobu, kterou bych i cítila. Edward měl svou osobitou, naprosto úžasnou vůni, která mi otupovala smysly. Když jsem ji cítila, zapomínala jsem na všechno a chtěla jediné. Být s ním, být jeho. Což bylo naprosto směšné.

Ale přesto… Každý den jsem se rozhlížela po parkovišti, zda tam stojí jeho auto, rozhlížela jsem se po chodbách, jestli ho nezahlédnu, rozhlížela jsem se po jídelně, jestli opět sedí u stolu v rohu se svými sourozenci a v neposlední řadě jsem se rozhlížela po třídě, kde jsme sdíleli jednu lavici.

Pokaždé, když jsem ho viděla, se mě zmocňovala úleva, zas a znovu. Úleva, že ho mohu vidět a být s ním aspoň nepatrnou chvíli, i když on se odvrací.

Když ke mně dolehl jeho hlas, hluboký a přesto úžasně melodický, rozechvěl ve mně nějakou skrytou strunu a já se hned cítila krásně.

Pohled na jeho tvář s naprosto dokonale tvarovanými rysy, mi dokázal rozbušit srdce a vypustit hejno motýlů v mém břiše.

Nebyla jsem typ člověka, co by se nechal snadno oblbnout, většinou jsem si nepřipouštěla lidi k tělu. Prostě jsem byla raději sama, zalezlá někde v koutku. Ale pak se objevil on a já se nechtěla schovávat. Spíš naopak.

Nejhorší na tom bylo, že jsem se ho zároveň bála a zrovna tak toužila po jeho přítomnosti. Každý jeho nepřátelský pohled byl bodnutím do mého bláznivého srdce. Byl upomínkou toho, že on není pro mě, a hlavně, že já nejsem v žádném případě pro něj.

Jenže… Vždycky jsem opovrhovala holkama, které udělaly pro kluka všechno. Považovala jsem je za hloupé nanynky, které nemají vlastní vůli. Ovšem postupně jsem zjišťovala, že i já bych byla něčeho takového schopná. Byla bych toho schopná pro Edwarda Cullena. Neuvěřitelné. Může se někdo takhle změnit? Může, věděla jsem to z vlastní zkušenosti.

Každý den jsem seděla a zpod přivřených víček a schovaná za vlasy jsem ho pozorovala. Sledovala jsem každý jeho pohyb, všechny emoce v obličeji, to, jak hýbe rty, když mluví se svými sourozenci. A každý den mi taky bylo jeho ostrými nepřátelskými pohledy připomínáno, že já na to nemám.

Sedala jsem si na své místo, na krajíček židle a nezaujatě si prohlížela učebnici, když se vedle mě ozvalo: „Ahoj, jsem Edward Cullen.“


Takže, tentokrát jsem se zaměřila na Bellu a její zmatenou mysl. Na tuhle povídku mě přivedla právě výše uvedená písnička, kterou jsem si okamžitě zamilovala. Snad se vám povídka líbila a zanecháte mi tu komentík se svým názorem. Děkuju. :)


SHRNUTÍSdílet Sdílet

Diskuse pro článek Just him:

3. Paes
18.10.2011 [17:10]

PaesPísnička je krásná a k povídce se hodí. Na začátku jsem si říkala, že to bude zas takové ohraně city k Edwardovi, ale ty si to dokázala napsat tak, že to rozhodně nebylo obyčejné Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

2. Evík
18.10.2011 [16:50]

Bože, to byla nádhera! Upřímně, něco tak dokonalého jsem nečekala a ve spojení s tou písničkou... došla mi jednoduše slova. Úžasné!!!! Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

1. Kim
18.10.2011 [16:18]

Kim Emoticon Emoticon Emoticon
Tuhle povídku bych mohla číst a číst a číst znovu dokola a dokola. Jestli někdo umí dokonale popsat pocity Belly, jsi to ty. A nekecám. Emoticon Emoticon
Nevím proč, ale přijde mi to až dojemný. Tohle je vlastně jejich úplný začátek. Je to začátek toho jak Edward, upír, dokázal za jediný den okouzlit obyčejnou dívku. Bella úplně normální holka, která se celý svůj dosavadní život nejevila zájem o žádného chlapce a nikdy jí to ani nevadilo. Ale stačilo jedno rozhodnutí, které jí změnilo život.

Moc krásně jsi popsala, jak Bella Edwarda vnímala. Bella s ním ani nemusela mluvit, aby byla šťastná. Jí stačilo vidět Edwarda a byla spokojená.
Skoro mi přišlo, že jím byla až posednutá - hlasem, vzhledem a vůní... která z nás by nebyla, ale i tak... Edward ji přitahoval natolik, že se dokázala změnit... přestala být neviditelná.
No a ta poslední věta... tím začal jejich životní příběh... závidím jim!

Vím, že jsem napsala úplnou blbost, a proto to teď řeknu úplně jednoduše. Nádherná povídka doplněná nádhernou písničkou, která se těm dvěma perfektně hodí. Takže mi nezbývá nic jiného, než zatleskat a doufat, že brzy napíšeš další skvělou jednorázovku. Třeba by to mohlo být na to, jak se Bella cítila, když ji Edward opustil. To bych si od tebe ráda přečetla. Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon
Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.ei.]smile41[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile33[./ei.] [.ei.]smile06[./ei.] [.ei.]smile01[./ei.] [.ei.]smile08[./ei.] [.ei.]smile19[./ei.] [.ei.]smile10[./ei.] [.ei.]smile17[./ei.] [.ei.]smile22[./ei.] [.ei.]smile25[./ei.] [.ei.]smile09[./ei.] [.ei.]smile07[./ei.] [.ei.]smile32[./ei.] [.ei.]smile35[./ei.] [.ei.]smile40[./ei.] [.ei.]smile24[./ei.] [.ei.]smile23[./ei.] [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile11[./ei.] [.ei.]smile18[./ei.] [.ei.]smile29[./ei.] [.ei.]smile20[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.] [.ei.]smile12[./ei.] [.ei.]smile15[./ei.] [.ei.]smile04[./ei.] [.ei.]smile03[./ei.] [.ei.]smile36[./ei.] [.ei.]smile31[./ei.] [.ei.]smile38[./ei.] [.ei.]smile14[./ei.] [.ei.]smile13[./ei.] [.ei.]smile26[./ei.] [.ei.]smile21[./ei.] [.ei.]smile28[./ei.] [.ei.]smile39[./ei.] [.ei.]smile42[./ei.] [.ei.]smile30[./ei.] [.ei.]smile37[./ei.] [.ei.]smile02[./ei.] [.ei.]smile05[./ei.]


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!